Haberler ve ToplumÜnlüler

Timur Bulatov (Isaev): biyografi, etkinlikler, aile ve ilginç bilgiler

Medyada zaman zaman mesleğe göre "kurt-homofobik" olan ve mesleğe göre bir kuyumcu olan belirli bir Timur Bulatov'un St Petersburg'taki eşcinseller ve trans-cinsiyet insanlarının hayatlarını ve kalitesini ısrarla bozduğu bildiriliyor. Homofobik eylemci Timur Bulatov (Isayev), sosyal paylaşım ağları üzerinde transseksüel, lezbiyen, gey ve sempatik olan kişileri aramaya çalışıyor; yalnızca devlet kurumlarının çocuklarıyla ve küçüklerle hizmet alan kişileri ile ilgilenen kişilerle ilgileniyor.

"Dövüşçiye" göre, o genellikle okul çocuklarının ebeveynlerinden ipucu alır. Timur Bulatov (Isaev) önce bir hedef seçer ve daha sonra bu kişi üzerinde usulüne uygun olarak bir dosyayı hazırlar ve ardından belgeleri tesisin doğrudan müdürlüğüne iletir.

"LGBT Faşizm İcracı"

Timur Bulatov'un faaliyetlerine katılanlardan biri, daha önce cinsel değişim operasyonlarına izin veren bir psikiyatrik komisyona başkanlık eden Dmitry Isaev'tir (St. Petersburg). Bulatov onu "LGBT Faşizmin cellatı" olarak nitelendirdi, faaliyetleri Rus toplumunu bozuyor. "Dövüşçü", D. Seyyev'i psikiyatristin lezbiyen, gey ve trans-cins insanlara karşı olumlu bir tutum oluşturmasına yardımcı olmakla görevlendirdi. Bulatov'un 2006 yılından beri doktorun öğrettiği ve uyguladığı St. Petersburg Tıp Üniversitesi'ne şikâyetinden sonra komisyon yetkililer tarafından görevden alındı ve Isaev istifa etmek zorunda kaldı. Yakında özel kliniklerden birine kabul edildi.

Transeksüelin kaderini kır!

Transgender Yegor Burtsev, Bulatov'un kendisine gönderdiği tehditlerle ilgili tekrarlanan raporların ardından, çalıştığı devlet kliniğinden ayrılmak zorunda kaldı. Adam gayri resmi olarak yerleşene kadar birçok iş değiştirdi. Timur Bulatov'a (Isaev) yapılan zulmün amacı ve geliri belgelerdeki yeni yerde belirtilmemiştir. İkincisi, Egor'un kariyerini kırma girişimlerini terk etmeyeceği belirtildi.

"Pembe aşk" - kavga et!

Lezbiyen Polina Mul Bulatova, okullardan birinde ilkokul öğretmeni görevinden istifaya zorlandı ve baş öğretmen pozisyonundan istifaya zorlandı. Şu anda ekmeğini öğrenimle kazanır.

Kupalar listesi

Timur Bulat ("geborts" takma adı), son iki yılda "tesekkur eder" diye, kırk öğretmen ve diğer memurlar tarafından işten atıldığını iddia ediyor. Kurbanlar listesi, Bulatov'u popüler sosyal ağlardan birinde yer aldı. Aktivist zulümünün nesneleri hakkında kişisel bilgiler içerir: yaş, meslek, son iş yerini vb. Ile ilgili bilgiler.

Bu neden mümkün oluyor?

Gazeteciler, Timur Bulatov'un kampanyasının (St. Petersburg) başarısı, "kuzey başkenti" ile meydana gelen metamorfoz tarafından açıklandı. Hoşgörüleri ile ünlü Rusya'nın en akıllı şehrinden St. Petersburg, "diğer" (homoseksüeller ve trans-cinsel insanlar) karşı hoşgörüsüzlük ve düşmanlık yuvası haline geldi. Medyaya göre, bu konular giderek ülke vatandaşları arasında nefrete neden oluyor.

Politikacılar genellikle gaylerin gösteriler düzenlemelerini yasaklar. Seks azınlıklarının temsilcileri, ülkedeki doğum oranını düşürmekle suçlanıyor. Birçok rakam, gay erkekler, trans bireyler ve lezbiyenlerin hükümet görevlerini üstlenmesine izin verilmemesi gerektiğini savunuyor. Onlara psikiyatri hastanelerine gönderip göndermek için çağıranlar var.

"Eşitlik" ile mücadele için ana araç

Timur Bulatov (Isaev), aktivist Timur Bulatov'un rakamları tarafından kullanılan mücadelenin ana araçlarından biri olan yayınlardan Los Angeles Times gazetesinde St. Petersburg vekili V. Milonov'un eşcinselliğin küçükleri arasındaki propagandayı yasaklayan yasayı öne sürüyor.

MTV, evrim teorisinin öğretilmesi, Cadılar Bayramı, cinsel eğitim, "homoseksüel" gökkuşağını tasvir eden paketler, Lady Gaga ve Madonna'nın konserleri, Shakespeare'in oynadığı "Yaz Gecesi Rüyası" oyunu ve V. Nabokov'un romanı "Lolita" gibi birçok şeyi yasaklıyor . Homofobik politikacılar, ülkeyi ülkeyi korumak isteyen sözde pozisyonlarıyla açıklıyorlar. "Yabancı değerler"

Gazetecilerin kaydettiği "Geeborets" Timur Bulat, eşcinsellik ve pedofili kavramlarını karıştırıyor. Bu olayların her ikisini de, web siteleri, kitaplar ve hatta Batı tarafından finanse edilen çizgi filmler aracılığıyla ergenler ve çocuklar arasında bilinçli olarak dağıtılan bir "bulaşma" olarak görüyor. Timur Bulat, "Rusya'yı yok etmeye çalışıyorlar" dedi ve "Çocuklarla yapıyorlar" dedi.

Şiddetin Rusya'daki LGBTT temsilcilerine yönelik tezahürleri, daha sistematik, hedefli ve vahşileşti - insan hakları savunucuları ifade veriyor. St. Petersburg'daki çatışmalar ve çatışmaların çoğu LGBTT insanlara olan nefrete dayanıyor. İnsan hakları örgütleri kolluk kuvvetleri tarafından çok sayıda ihlali ve mahkemelerin yasadışı kararlarını kaydetti. Yasaklayıcı değişikliklerin kabulünden sonra provakatörlerin LGBT temsilcilerinin haklarını savunma eylemlerini bozmaya yönelik girişimlerinin yoğunlaştığını belirtti. Genellikle çarpışmalar yaralanmalara yol açtı. Her durumda hemen hemen her durumda, homofobların eylemleri cezalandırılmamakta, çünkü insan hakları savunucuları inandıkları devlet tarafından desteklenmektedir.

Küçüklerin yargılanması

Bryansk bölgesinden dokuzuncu sınıfında olan ve yönünü gizlemeyen Bulat Timur, zihinsel bir hastalığa sahip olduğunu ikna etmeye çalıştı. Yetişkinliğe ulaşmamış bir kişinin, küçükler arasında eşcinselliğin propagandasını yasaklayan ilk kez bu oldu.

Bulatov'un okul müdürünü aradıkları dokuzuncu sınıf öğrencisinin aktif zulmünden biliniyor ve aynı zamanda kızın eşcinsel eğilimlerini ailelerine bildiriyor. Dokuzuncu sınıf öğrencisi olan reşit olmayan çocuklarla ilgili bölgesel komisyon "yayılım" hesabına kondu. Haberi basında yayınladıktan sonra kız kayıt defterinden kaldırıldı. Zorbalık, LGBT temsilcisine düşmanlık ve nefrete teşvik etmek için herhangi bir cezaya maruz kalmadı. Kızın yönlendirmesini ilan ettikten sonra, okul çocukları tekrar tekrar sokakta dövmeye çalıştığı biliniyor.

"Toplumun hasta kısmı"

Kamuoyu araştırmalarına göre, "gaybore" aktivistleri gibi çoğu Rus, homoseksüelliği bir hastalık olarak görüyor. Bu arada, 1990 Dünya Sağlık Örgütü resmi olarak eşcinselliğin psikoseksüel bir bozukluk olmadığını belirledi.

Bulatov, "öteki" nin "toplumun hasta bir parçası" olduğuna ve müstehcen adreslerinde ifade edildiğine inanmaktadır. Aktivist, LGBTT hakları savunucularını "cinsel sapıkları", onları destekleyen insan hakları örgütlerinin katılımcılarını "mezhep adamları" olarak adlandırıyor.

Toplumda ahlakın saflığı için sık sık savaş yapan bir kişi, saldırıları her tür "Tolerist" e devredilir. O, tüm muhalifleri, Ukrayna'nın doğusundaki savaş muhaliflerini de içeren aktif bir sivil pozisyona sahip insanlar olarak görüyor. "Gebortsev" e göre hepsi "cehennemde yanmalı".

kavga

Bu tür ifadeleri ağlarda yayınlayarak, aktivist, herkese kişisel bir görüş verme hakkını veren Rus anayasasını anlatıyor. Toplumsal ve kamuya açık şebekelerdeki faaliyet Bulatov'u "gebortev "'in gerçek gerekçelerini ve inançlarını ortaya koymayan aktif, ancak yüzeysel ve az bilgilendirici olarak adlandırılabilir.

Yine de medya, Bulatov'un "VKontakte" adlı bir sayfaya "Müslüman STK Eylemi" adı verilen bir örgütün başında olduğunun farkına vardı. "VKontakte Rus Ebeveynleri" sayfasının sahibi. " Her iki örgüt de kayıtlı değil, gayriresmi olarak çalışıyorlar. Son günlerde eylemcinin, üyeleri Boris Nemtsov'a yapılan anıtların kutsallamaya katılan Ulusal Demokratik Birliği (milliyetçi dernek) amblemi bulunan bir tişörtü giydiği ve muhalefet ve savaş karşıtı önlemleri bozmaya devam ettiği görülüyor.

Bulatov'un Artyukh'daki "Halk Katedrali" ne aktif olarak katkıda bulunduğu da biliniyor. Eylül 2014'te, İkincisi ile birlikte, Tanrı'nın Varlığı organizasyonundan Dmitry Tsorionov (Ortodoks radikal Entheo), insan hakları festivalindeki katılımcıların yanı sıra gazeteciler ve diplomatların da bulunduğu Quirfest'de kostik gazı püskürterek yer aldı. . Daha önce, "eylemciler" hem binadan hem de çıkıştan kilitlendi. Böyle bir "uzlaşmaz" "gayret" eyleminden sonra, sempatik St. Petersburg vekili V. Milonov dahi "savaşçıyı" reddetti.

kabadayılık

Gazeteciler, Bulatov'un İsayev'in "cesur" luğunu alevlendirdiğini açıkça belirtmekle birlikte yasanın ihlal edildiğini itiraf etti. Örneğin, SIZO'da bir "savaşçı" olduğunda İnternet'e erişim konusunda övündü. Aktiviste göre, kapsamlı veri tabanları var, faturalandırma verileri, gözetim vb. Satın alıyor.

Bulatov, sık sık, tıbbi ve kolluk kuvvetleri çevrelerindeki sayısız bağlantılarından ve St. Petersburg'taki çeşitli durumlarda tanıdıklarından ötürü, itiraz eden kişiyi cezalandırmak ve işten çıkarılmalarını organize etmek için bilgi toplamasına yardımcı oluyor. Petersburg kentindeki polisle çalışma pratiğinden özel söz etti.

poz

J. Jjibladze'ye göre, kordon. LGBT haklarının ihlali (Initsy grubu "Çıkış") program izleme programı, Bulatov o kadar "cool" değil. Aslında kendini "silahlı yoldaşları" gözünde büyütmeye çalışıyor.

Bu, istatistiksel analiz sonuçları ile kanıtlanabilir. Sam "geeborets" defalarca kırk işten çıkarılan öğretmenin olduğunu belirtti. "Exit" grubu, St. Petersburg'da dört dava kaydedildi. Uluslararası insan hakları örgütü Human Rights Watch, 2014 yılında, "geeborets" Bulatov ismi ile bağlantısının izlendiği Rusya'daki LGBT temsilcilerinin görevden alınma vakalarını belgeledi. "Çıkış" ayrıca provokasyon kurbanları olan öğretmenlerin bulunduğu en az 6 vakayı da çağırıyor. Isaev "zoraki ototranslation" ile uğraşıyordu: Internet kayıtlarına saldırgan bir şekilde bazı kişilerin cinsel tercihlerini veya cinsel kimliklerini ortaya koyduğunu kaydetti.

Bulatov'un faaliyetlerinin kurbanlarının sayısına bakılmaksızın, hepsi demokratik bir toplumda kabul edilemez hoşgörüsüzlük ve tahrik mağdurları olarak düşünülmelidir.

"Ahlakın temizliği" için savaşçı Timur Bulat, alfonso ve dolandırıcı

Medyanın bildiği gibi, LGBT topluluğunun temsilcilerinin görevden alınmasına ilişkin skandallara yüksek sesle katılmasıyla ünlenen aktivist-homofobik Isayev, birkaç yıldır istendi. Biyografi ilginç gerçeklerle dolu olan "ortodoks" figür Timur Bulatov, Aralık 2014'te aldatmacalı kâğıt taklidi, para ve dolandırıcılık zimmetine geçirme şüphesiyle gözaltına alındı. Daha sonra "geeborets" gözaltına alındı.

Timur Bulatov (Isaev): biyografi. Hangi sürüm sunuldu?

Ünlü değişikliği kabul ettikten sonra 2013'te daha faal hale gelen homofobilerin yüksek provokasyonlarına kendisini Timur İsaev olarak adlandıran daha az bilinen karakter katıldı. İlk başta sosyal ağlarda birkaç yayın yayınladı ve LGBT temsilcilerine karşı doğrudan tehditleri reddetmedi ve kolluk kuvvetlerine düzenli olarak başvurdu. Bir ya da iki yıl boyunca Timur Isaev, federal televizyon kanallarında bile bir tanıtım hazırladı. Kendisi hakkında şunları söyledi: yüksek öğrenim görmemesi, "eski mesleğin" temsilcisi (demircilik veya kuyumcu) ve kahramanın kendi tanımına göre "Tartar-vatansever".

Aslında ortaya çıktıkça, bu kişiye Timur Bulatov deniyor ve medyada temsil ettiği kadar parlaklıktan uzaktır: 2014'te gazeteciler, "eylemcinin" 9 yıldır federal aranan listede olduğunu öğrendi.

"Oğlan başarıya gitti"

Timur Bulatov'a (aile kompozisyonu ve diğer kişisel veriler) ilişkin bilgi yeterli değildir. 2014'te gazeteciler küçük bir oğlu olduğunu öğrendi.

2005 yılında, Bulatov, zimmete para geçirmek ve belirli bir ticaret firmasından para tahsis etmek suçundan 2.5 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Kararın açıklandığı St. Petersburg Bölge Mahkemesinin Krasnogvardeysky toplantısında Bulatov görünmedi. Tuhaf gelebilir, ancak Bulatov "arama halinde" kalmış ve eylemlerini St. Petersburg İçişleri Bakanlığı'ndan "toplumun temizlenmesi" için koordine ederek geliştirmiştir. Yalnızca Aralık 2014'te gözaltına alındıktan sonra bir başka davayla ilgili bir mahkeme kararından dolayı altı ay cezaevinde kaldı. Suçlamalara göre, evlenmeyi umduğu ancak bunun yerine aldatılan ve iddia ettiği gibi soyulduğu belli bir kadının güvenini vurguluyor.

Bulatov, bir ceza soruşturmasının yürütülmesini onaylar, paranın ödünç alındığından emin olur, her zaman tüm borçlarını geri getirir. Ancak bu kez geri dönemedi. "Güreşçi" kendisi, her şeyin - hem arama hem de karganın - bir hata olduğunu iddia ediyor; LGBTT bireylerin temsilcileri olan "dolandırıcılık" larının failleri.

Aslında, ihbarlar Bulatov'un kendisinin tarzıdır. Bilindiği üzere, "gay öğretmenlerle güreşçi" öğretmenler tarafından geleneksel olmayan yönelimle suçlanıyor ve sessizlik için para gerekiyor. İhbarları "uzlaşmaz savaşçı", misilleme olarak en zor davranıyordu. Bir zamanlar yaktığım şey hakkında: Gerçek adımla başka bir fesih imzaladım. Yakında bağlanmıştı. Eh, ve tüm oğlandan sonra dedikleri gibi "başarıya gitti!"

Bir hırsız, huckster ve bir hırsız olduğunu fark eden Timur Bulatov, Ağustos 2015'te bir af altında serbest bırakıldı. Medyaya göre, Rus toplumunun yüksek ahlakı için "mücadelesine" devam ediyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.