IlişkilerDüğün

Düğün hediyesi: ruh seçmek

Düğün hayatta en heyecanlı ve merakla beklenen olaylardan biridir. Bütün kızlar ve gençlerin bu çocukluk hayali, onun gelecekteki seçecek hayal. Ve doğal olarak, tüm ön plan onların düğün için her detay. Ve bu muhteşem günde her şeyin rüyalarıma gibi olmak istiyorum. Her küçük şey, damat hala şüpheler ve yeni evliler onların düğün hediyesi keyfini sorusuna tarafından işkence davet etti çünkü gelin sinirli.

Bu makale hediyeler konusuna ayrılmıştır. Burada yararlı ipuçları ve tavsiyeler bulacaksınız.

Bir düğün için hediye seçerken başından itibaren, onu bir değil iki kişi, yeni bir aile tatil, yani sadece gelin ve damat sadece bir şey almayın değil tatil olduğu hatırlanmalıdır. Bu durumda, ideal bir ev aletleri. Bu da genç ailesine yardım edecek ve belki senden her gün şükranla hatırlayacaktır. Eğer gelin ve damat çamaşır makinesi veya mikrodalga verirsen yüzden, örneğin, olacaktır. fonlar yeterli değildir Ama eğer bir demir veya bir blender satın alabilirsiniz.

Bir düğün Eğer sunabilir hediye ve ne bazı yemeklerin gibi. Eğer çok para harcamak mümkün değildir Yani, mağazadan birlikte kalbini oluşturur ya da sadece birbirini tamamlayan iki bardak, bir dizi satın alabilirsiniz. Ben yemekleri fikrini sevmiyorum? adları yeni evliler ya bornozların Hediye havlu. Eh, genel olarak, tabii ki, en iyi düğün hediyesi - para.

Gelin ise - Kız kardeşin, daha sonra özel bir yaklaşım vardır gereklidir. Tabii ki, o seviyor onu tadını biliyorum, neyi tercih ettiğini ruhlar, Ancak neyi kozmetik, iç çamaşırı vb. D., tüm bu onun doğum günü için ona verebilir. Kardeşimin düğün için bir hediye özgün ve benzersiz olmak zorundadır.

Öncelikle kardeş düğün öncesi bir kaç gün için bir hediye vermek daha iyidir o notu almak gerekir. Bu SPA-salon, berber ödeme hizmetleri veya makyaj sanatçısı bir zam olabilir. hediye aşkını ifade etmek ve kardeşimin düğün için hediye, sizin düzenlediği bekarlığa parti için mükemmel olduğu gibi, bu nedenle, sevilen bir bakım gerektiğini unutmayın. Misafir listesini, biraz yiyecek düşünün ve bazı içecekler partide olacak, yakın arkadaşlarıyla takılmak ve kardeş ona unutulmaz ve özgün düzenlemek pijama partisi. Tabii ki, aşırıya kaçmayın. striptizciye denilen olmamalı, kek dururken, ablam gibi değil atlar.

Eğer bir tatil organize etmek için zaman yoksa, çocuklarınız ve gençlik fotoğraflara onu kardeşin bir dijital resim çerçevesi verir. Kuşkusuz, çocukluk ve gençlik neşeli günlerin bellek onun için en iyi hediye.

Eğer bir kutlama hemşire veya size yakın diğer kişiye davet edilir, o zaman mutlaka o kendi elleriyle evlilik hediyesi için iyi olurdu. hayal çevirin ve gitmek vb .. Boyama, nakış, aplike - Çocukken düşkün olduklarını her şeyi düşün!

Boyanın Fanlar, aşağıdaki teklif orijinal hediye yapabilirsiniz: açıklamak ve bir bütün oluşturan çok çevreler üzerinde bir çivi çizmek zorundadır. Bir kupa fikir gibi yapmayın, o zaman vb tepsileri, nevresim, mutfak gereçleri, boyayabilirsiniz

dikiş - çizebilir ve hobi için nasıl bilmiyorum? Sonra böylece onların fotoğraf, yastık ve genç nevresim, mutfak havlusu, güzel ekose dikmek. D. Şüphesiz evliler onların emek ve ruhunun bir parçasını yatırım yapmış olan düğün böyle bir şey için bir hediye almak güzel olacak.

Tabii ki, düğün hediyesi tüm kolay olduğunu seçin. Ancak, bu değildi ne kadar değerli, yeni genç ailede bakımı, dikkatini ve ilgisini yaymak gerektiğini unutmayın. Onuncu çay seti veya beşinci demir vermek gerekli değildir. Genç düğün hediyesi tür almak iyi ne olacağını düşünmek gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.