Haberler ve ToplumÜnlüler

Marina Leutova: biyografi, kişisel hayat, ölüm nedeni, fotoğraf

Ünlü bir Sovyet ve Rus aktris - Marina Leutova (biyografi, kişisel yaşam, ölüm nedeni birçok meraklı insanın ilgisini çekiyor) birçok filmde görünmeyi başardı. Seyirciler, ekranda başarıyla yönetmeyi başaran şirin bir sarışın nazik görüntüsü ve tabii ki mükemmel oyunculuk yeteneği için onu seviyorlardı.

Aktris Marina Leutova: biyografi, kişisel hayat, ölüm nedeni, fotoğraf

40 yaşına kadar yaşayan bu kadın, 70'den fazla filmde rol almayı başardı. "Lyubochka" filminden anaokul öğretmeni "TASS beyan etmeye yetkili" filminden Olya Vronskaya - en yetenekli aktristin oynadığı parlak rollerin tamamı değil - "Marina Lüttovası" "Belki Zindan" ından Belogurochka. Bu kadının biyografisi, kişisel yaşamı ve dostça ilişkileri her zaman hayranlarının dikkatli gözetiminde olmuştur. 40 yaşındaki televizyon yıldızı'nın erken ve gerçekten beklenmedik ölümü daha geniş bir kitleye hitap ediyordu.

27 Şubat 2000'de Moskova bölgesinde bir kazanın meydana geldiği bilinir hale geldi ve bu güzel kadın artık hayatta değil. Birçoğu kazadan kısa süre sonra ölüme neden olan Marina Leutova'nın kamuoyunun bildiği yeni bir rol oynamayacağına inanamadı. Ancak pek çok kimsenin bilmediği, batonun güçlü bir oyun filminde annesinin ölümünden sonra kızı tarafından devam ettirildi.

Geleceğin aktrisinin ailesi ve çocukluğu

Marina Leutova (biyografi, ölüm nedeni bugüne kadar fanlara ilgi duymaya devam ediyor kişisel yaşam) Yakutia'da doğdu. Nisan 1959'da yaşandı. Marina'nın doğumunun kendi baba tarafından yapıldığını bilen az insan, çünkü köy doktorları hariç, aslında Marinin'in ebeveynleri hiç yoktu. Papa Leutovoy - Victor Alexandrovich - kendi eşi Isolda Vasilyevna'da doğmaktan çok endişelendi; bir erkek ya da bir kız doğduğu anında anlaşılamadı. Ve bu arada, tıp bilimleri adayı, hak ettiği bir tıp bilimcisi, hematolog, çeşitli bilimsel monografların yazarıydı.

Biyografisi Yakutia'da başlayan (ilk tıp fakültesinden mezun olduktan sonra orada dağıtıldı ve devlet için birkaç yıl serbest eğitim gördü) Marina Leutova, aile geleneğine devam etmek ve doktor olmak istedi. Ama zaman içindeki kader kendi düzeltmelerini yaptı - küçük bir Marina Isolda Vasilievna'nın doğumundan birkaç yıl sonra ve Viktor Alexandrovich Leningrad'a taşındı. Kızlarının birinci sınıfa gittiği yerlerdi.

Bir sınıf arkadaşı Marina'nın kaderini önceden belirlediği gibi

Lilia Tsyplakova, sınıf arkadaşı Lia Tsyplakova tarafından okuldaki bir öğrenci olan Lyova'nın sonraki kaderinde ana rollerden biri oynandı. Bu kız, Dinara Asanova'nın yönettiği Sovyet filminde "Bir ağaçkakan kafasına zarar verme" filminde rol oynadı. Ve Dinara, aktörlerin yeni filminde roller üstlenmeye çalışmaya başlayınca Tsyplakova'yı ona sınıf arkadaşı Levotova'nın resmini gösterdi.

İlk çekim hakkında ilginç gerçekler

Asanova Marina'yı sevdi ve "Aktarma hakkı olmadan anahtar" şeritte çekim için onayladı. Röportajlarından birinde, Marina Viktorovna daha sonra olayın yaşandığı eğlenceli olayı hatırladı. Sıradan bir öğrenci o, bir filmde çekileceğini öğrendiğinde, sette görünmek ve en azından kendini bir şekilde süslemek istedi.

O zamanlar pek çok seçenek bulunmadığından, kız öğrencisi saçlarını herkese vurmaya karar verdi ve kız bunun için az pişman olmaksızın uzun saçlarını kesti. Dinara Asanova, hafifçe söylemek gerekirse, bunu gördüğünde şaşkına döndü, çünkü rol için kuyrukta bağlı uzun düz bir saçlı bir kızı onayladı. Yönetmen, ekran görüntüsünden istediği gibi Marina'yı sünnet etmiş kuyruk için gönderdi ve çekimler sırasında mümkün olan her şekilde genç bir aktris başlığına bağlandı.

Moskova'ya Taşınma

Başlangıcından sonra setin atmosferi ile dolup taşan Marina, artık doktor olmak istemediğini fark etti. Mezun olduktan sonra VGIK'e gitmeye karar verildi ve genç Levetva başkenti fethetmeye gitti. Yetenekli bir kız atölyeye T. Makarova ve S. Gerasimova'yı okurken girdi . Çalışmaları sırasında Marina çok sayıda teklif aldı ve gerçekten çok şey yaptı. Bu atışlardan birinde sevgilisini buldu.

Gelecekteki eş ve alışılmadık bir düğünle tanışmak

Kişisel hayatı her zaman hayranları için ilginç olan Marina Levotova, hayatını bir eşiyle - ünlü film yönetmeni Yuri Moroz - geçirdi.

1979'da Babelsberg'de "Petrus'un Gençliği" adlı filmle tanıştılar. Marina, ikinci sınıf öğrencisiydi ve diğer öğrencilerle birlikte Gerasimov, öğretmeninin kasetçesiyle çekim yapmak için Alman kasabasına geldi. Yuri ile iletişim kurmaya başladılar ve hatta bir şekilde bütün gün Doğmak için kaçmayı başardılar. Fakat onların ilişkileri sadece platonikti.

Moskova'ya geldikten sonra gençler bir süre görmedi ancak sonunda kader tekrar bir araya getirdi. Marina inatla Yuri'yi ciddiye almayı reddetti, çünkü hayatını aktörle ilişkilendirmek için aptalca düşündü. Genç damat, tersine, bu görüşün gözden düşürülmesi için her şeyi yaptı. Marina'yla Marina'ya evlenme teklifinde bulunulduktan sonra, babası olan Victor Alexandrovich'ten iyi bir izlenim bırakmayı başaran anne ve babasına. Bundan sonra Levetova, Yura hakkındaki görüşlerini yeniden gözden geçirdi ve teklifini kabul etti.

Gençler bütün törenlere özel önem vermediğinden VGIK hostelinde ılımlı bir düğün oynuyorlardı. Gelin üzerindeki resimde krep de Chine'den bir çiçek elbisesi vardı ve damat sıradan bir takım elbiseli giyinmişti. Bu kadar mütevazi bir kutlamaya rağmen, seyirciler tarafından en sevilen Sovyet sinemacılar çiftlerinden biri olan Yuri Moroz ve Marina Levotova (biyografi, ölüm nedeni ölen ölüm yıllarından sonra bile hayranlarına hiç bir zaman son vermeyen kişisel hayat).

Daria Moroz - ebeveyninin kızı

Bugüne kadar Daria Moroz, yaygın olarak tanınan ve aranan Rus aktristidir. Yaşı 30 yıldan biraz az olmasına rağmen, hali hazırda 40'dan fazla filmde rol almayı başardı. Kız babasının soyadını taşıdığı için, bu genç ve yetenekli aktrisin - Marina Leutova'nın annesinin (biyografi, kişisel yaşam, ölüm sebebi, uzun zamandır basında tartışıldığını) çok az kimse biliyor. Daria annesine çok benziyor. Ancak Marina'dan miras kaldı sadece görünüş değil aynı zamanda yetenekli.

1983'te doğdu ve çocukluktan neredeyse her yerde ebeveynlerine eşlik etti. Sinematik çevrede kalıcı bir kalış koşullarında, oyuncu olmaya karar sadece bir zaman meselesiydi. Son olarak, Daria, Danelia "Fortune" şeridinde önemli bir rol oynadıktan sonra olgunlaştı. Film çektikten sonra, bu sanatta profesyonelce eğitilmek istediğini fark etti.

Baş belası

Dasha'nın kaderini belirleyen "Fortune" filminin, annesi Marina Victorovna'nın son filmi olduğu, çünkü ikisi de film çekimleri sırasında rol aldığı için, paradoksal bir durumdu. Şimdi birçok insan kayaya inanıyor ki, ölüm öncesi Marina bu yolla kızını başarılı bir kariyere geçti. 27 Şubat tarihindeki korkunç olayların arifesinde Sinema Evi'nde "Fortune" filminin prömiyeri yapıldı. Taraftarlardan birisi, Marina'ya sarı çiçeklerden oluşan dev bir buket verdi. Bildiğiniz gibi aktörlerin çevrelerinde böyle bir hediye çok iyi bir işaret değildir, çünkü hızlı kayıplara ve bölünmelere vaat etmektedir. Garip bir şekilde, sorun gerçekten uzun sürmedi.

Marina Leutova: biyografi, ölüm nedeni

O korkunç akşamın olayları genel olarak biliniyor. Sinema Evi'ndeki prömiyeri takiben, Fortune'de çıkan birçok sanatçı, bu olayı şehrin dışında, banliyölerde, Razdory köyünde kutlamaya gitti. Aralarında anne ve babası olan Dasha Moroz vardı. Kar arabası sürmeye karar verildi ve kız Marina Viktorovna'dan onunla binmesini istedi.

Görüşmelerinde Yuri Moroz, Marina'nın sanki baş belada olduğunu düşünüyor gibi, başlangıçta reddetmek istediğini hatırlatıyor; ancak görünüşe göre Dasha'yı kendisinin göndermesinden korkuyor, kızıyla birlikte anlaşmaya vardı. Yolculuk sırasında kar arabasının şoförü, zamanla kar yağışı görmedi ve bir trajedi vardı. Marina Leutova kar motosikletinden uçtu ve başını ağaca karşı çok sert çarptı. Şahitlerin derhal bir ambulansa, oyuncu Odintsovo hastanesine götürülmesine karşın, onu kurtarmak mümkün değildi, ne yazık ki.

Ölüm nedeni açık bir kranyocerebral travma geçiren Marina Leutova, bilinç kaybetmeden öldü. Başkentteki ünlü Vagankovskoye mezarlığı oyuncusu gömüldü.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.