Haberler ve ToplumÜnlüler

Sasha Spielberg: biyografi, YouTube'da kariyer ve eleştiri

Biyografisi bugün değerlendirilecek olan Sasha Spielberg, bir video blog yazarı. Ayrıca bir şarkıcı, bir amatör ve bir oyuncudur. 1997'de, 27 Kasım'da Moskova'da doğdu. Bir süre sonra Sasha'nın ailesi Kıbrıs'a taşınmak zorunda kaldı. Onun gerçek adı hakkında, kız bir şey söylemediğinden, anne babası doğum gününde onu çağırdığı için kesin olarak söylemek imkansızdır. Rusya tarihinde Sasha, şarkılarını yaymaya başlayan ve 15 yılda YouTube'da kapanmaya başlayan ilk genç blog yazarı. Şu anda, kanalı yaklaşık 2.5 milyon kişi tarafından imzalandı.

Sasha'nın hayranlarına "spielbergs" denir. Böylece, kız sürekli olarak videolarında Always reklamını yaptı , bu nedenle hatalıların bu cihazı onurlandırmasıyla takma adı var.

biyografi

Çocukluğundan beri kız mobil durumdaydı - kayak yapmaktan hoşlandı, binicilik, tenis, çizim, golf ve figür patinayı severdi. Ancak, aktif oyunların hepsi 7 yaşında bronşiyal astım tanısı konduktan sonra durdurulmak zorundaydı. Bütün ailenin Kıbrıs'a uzun yolculuğunun nedeni buydu - iklim değişikliği yapmak gerekiyordu. Kız, ilk önce sınıf arkadaşları ile izleyicinin önünde oynamıştır. Bundan sonra hayatını müzikle birleştirmek istediğini fark etti.

Hastalık, genç İskender'i rahatsız etmeyi bıraktığında, ailesi ile kendi memleketine geri döndü. Biyografisi çok değişik ve ilginç olan Sasha Spielberg, daha sonra arkadaşlarını özledi ve uzun süre kendi başına gitti. Kız, YouTube'un video barındırma konusunu öğrendiğinde hayatın cazibesini bir kez daha hissetti. Videoyu yabancı hayranları çeken yabancı bir dilde yüklemeye başladı. Ebeveynler bundan pek hoşlanmıyorlar, bu yüzden eğitim için yatılı okula yurt dışına Sasha göndermeye karar verdiler. Kıza göre korkunçtu, ama orada ilk aşkını karşılayacak kadar şanslıydı.

Rusya Federasyonu'na döndükten sonra, Alexander adamla iletişim kurmaya devam etti, ancak parti yapmak zorunda kaldılar. Gerçekten de, blogunu yürütmek için aktif olarak başladı ve genç adam bu hobiyi paylaşmadı ve onu engelledi. Kız popülerliğini yeniden kazanmak zorunda kaldı - albüm kapakları ve şarkı kaydetmeye başladı. Üzerinde yine kalabalıklar içinde abone olmaya başladı, ama bu sefer "rufany" vardı.

YouTube kanalı

Kızın ilgisini çeken ilk videolar İngilizce olarak kaydedildi. Başlangıçta Kıbrıs'tan arkadaşları için tasarlandılar. Sonuç olarak, binlerce Amerikalı abone olmaya başladı. Bu, kızın benlik saygısını kuvvetle etkilemişti. O andan itibaren, ailenin okuduğu veya iletişim kurduğu kanalın gelişimiyle ilgilenmeye başladı. Dolayısıyla Sasha Spielberg takma adı altında genç bir video günlükçisinin kariyerine başladı. Kızın biyografisi (gerçek adı bilinmiyor), ailelerinin çok zengin olmayabileceğini açıkça ortaya koyuyor, ancak ailenin refahı açıkça ortalamanın üstündedir.

Alexandra, 2010 yılında kanalında kapak yazmaya karar verdi. Yeteneği yavaş yavaş gelişti - ilk önce videolar ev ortamında çekildi, biraz sonra mesleki kayıtlar vardı ve sonunda kendi şarkıları vardı.

YouTube'da kızın iki kanalı vardır: bir müzik kanalı ve blogları için. İkincisi 2012'de çıktı. Burada hayatının gözden geçirmelerini ortaya koyuyor; Bazı insanlara göre, popülerlik oranı yüksek olmakla birlikte, anlamsal yükleri bulunmuyor. 2013 yılında ev sahipliği yaparak Sasha, 2014 yılında piyasaya çıkan ilk albümün yayınlandığını duyurdu. Aynı zamanda Procter & Gamble ile çalışmaya başladı. Serbest bırakılmadan bir yıl önce, hesapları site yönetimi tarafından doğrulandı.

eleştiri

Hepsinden önemlisi, eleştiri, ailesi ile ilgili söylentilerin olması gerçeği ile bağlantılı olarak ortaya çıktı. Ya da daha ziyade, TV kanalı Omsk'da ücretli reklamları tersine çevirmeye başladı. Bunun üzerine iki video blog yazarı - Lilika ve Kiselev - konuştu.

Biyografisinde bir tüketici firmasıyla sözleşme imzalanmasını içeren Sasha Spielberg, Procter & Gamble ürünlerini tanıttığından dolayı, ona çok fazla olumsuzluk attı. Aslında bu markanın ürünleri test etmek için hayvanlar kullanması.

Video blog yazarlarıyla çatışmalar

Sasha'nın en ünlü çatışması Milena Chizhova'nın yargılanmasıydı. İkincisine göre, Spielberg'in annesi rozetten bir ip ile onu boğdu. Bu olaydan sonra Alexandra'nın ailesi Chizhova'nın ebeveynlerini dava etti. Ancak, mahkeme korpus delicti eksikliği nedeniyle reddetti. Daha sonra ortaya çıktığında (bu video blog yazarı Nifedov tarafından belirtildi), Milena'nın annesi ilk önce kıza saldırdı. Ayrıca Procter & Gamble şirketinden bir provokasyon olabileceği söylentileri de var. Sasha Spielberg kendisi (kızın biyografisi de dramatik olaylar ile doludur) defalarca asılsız olmakla suçlandığını söylemiş ve kendisine aleyhinde söylenenlerin hepsi iftira niteliğindedir.

Hatersler ve destekçiler

Alexandra'nın hayranları sık sık bloglarını çıkarmaya başlarlar. Bununla birlikte, çoğu şiddetle eleştirilmektedir. Bunun nedeni, çocuklar Sasha Spielberg'in kendisi gibi, çerçevede hareket etmeye çalıştıkları gerçeğidir. Biyografi (adı resmi olarak bilinmemekle birlikte, ancak Balkovskaya olarak pasaportda kaydedildiği söylentileri var), kızın "Altın Düğme" alması kadar olumlu bir yanı var. Destekçilerinin birçoğu böyle bir tanımayı kazanmaya çalışıyor.

Sasha'nın şapkaları internette sürekli etkindir. Popüler sosyal ağlarda grup oluşturun, anti-video kaldırın, ancak her gün hayranlarının sayısı gittikçe artmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.