OtomobilKamyonlar

İzotermal van: kurulum. elleri ile izotermal van

izometrik tipi minibüsün üretimi çok önemlidir. Bu çeşitli ulaşım ve soğuk dayanıksız mallar için geçerlidir. (Soğuk ve sıcak hem de) sıcaklık koşullarının her yönetmeliklere uymak mümkün her izotermal van. Bu gövdenin çalışma prensibi belirli bir sıcaklığa muhafaza sıradan termos benzer. Makinenin Bu tasarımda, özellikle taşıma buzdolabında, mühür ve aerodinamik tüm standartlarını karşılamalıdır. Bu nedenle, hatta onun özel gereksinimleri üretiminde - ve ısı transferi katsayısı, izotermal özel laboratuvarlarda vücudun sıkılığını kontrol edin.

dizayn

Bu makinelerin üretim paslanmaz çelik ve çinko-kaplı çelik, alüminyum, takviyeli plastik ya da kullanılır için lamine kontrplak. Isıtıcı poliüretan köpük ya da polistiren köpüğü gibi kullanılabilir. Vücut taban çerçevesi boyunca arabalar bağlantı elemanlarının şasisinin üzerine monte edilen bir sabit asansör çerçevedir. Katlanır Kapılar sahip lastik contalar toz ve nemden sızdırmazlığı ve korunmasını kolaylaştırır. 270 derece açık kapı, bir mandal şeklinde özel bir yük-taşıma elemanları ve kam en basit ve kolay bir şekilde açılmasını sağlamak için, izin bir kapı ilave bir sertlik alır, çatlama olasılığını azaltmaktadır. O tüm gereksinimlerine uymak için çok önemlidir, "Gazelle" izotermal van sipariş yapabilirsiniz dikkati çekiyor.

minibüsler modelleri

Böyle makinelerin temeli kışın ısı ve serin sağlayan malzemeler, yalıtım vardır. Buzdolabı ulaşım bu araba için, onların ulaşım için ilave bir dizi ürünlerini dondurmak için izin soğutma ekipmanları. izotermal modeli sorunları çeşitli için idealdir ve çeşitli alanlarda kullanılabilecek en iyi seçenektir nedeni budur.

Şu anda, kamyonetler çeşitli türleri vardır:

  • van ve buzdolabında vanlar;
  • vanlar sandviç panel ve yalıtımlı vanlar;
  • izole vanlar kare.

türleri

Ülkemizde "Gazelle" arabalar bu kamyonetler için en popüler veritabanı seçenek. sandviç panel ve çerçeve - Halihazırda, inşaat iki ana tipi vardır. İlk durumda, panellerin aşırı sıcaklıklar ve büyük ek yükler için yüksek ısı yalıtım performansı ve direnç gösteren bir basınçta basınç altında birbirine yapıştırılır, çok katmanlı izole Van plakaları yer alır. İkinci tip üç tabakadan yapılmış bir bütün metal çerçeve: orta ve bir dış kaplamalı malzeme dış galvanizli levha, ısı yalıtım malzemeleri. Nitel yalıtım malzemesi kalınlığı, en azından 75 mm sağlanır. Bu makinelerin üretimi onları agresif çevre, doğal fenomenler ve korozyona dayanıklılık, direnç sağlamasına izin verir en modern teknolojiyi kullanmak için. Yani bu minibüsler dayanıklı ve pratik kılan.

ideal bir seçenektir

Daha önce bahsedildiği gibi, ülkemizde, "Gazelle" dayalı izotermal van en optimum karlı, popüler ve dayanıklı bir seçenektir. Bu hizmette daha uzun ömürlü, iddiasız, ithal muadillerine göre daha az değil, aynı zamanda daha ekonomik maliyeti ve Rus bağlamda kullanım için ideal olan sadece. Bu tür makineler yerel yollarda gelişmek ve yılın herhangi bir zamanda görevlerle iyi başa. Bu yeni "Gazelle SONRAKİ» modelini dikkati çekiyor. Sadece ayrıca araba sahiplerinin fantezi yakalamak başardı ama hepsi değil durumlar için bu modern makine, aracın olarak bu alanda pek çok uzman tarafından not edilmiştir, sürücülerin tüm gereksinimlerini karşılar.

basınçlandırma

Bu makinelerin üretiminde temel gereksinim, bir çember (duvar, zemin, tavan) içerisinde, yüksek kaliteli bir yalıtım sahip olmasıdır. Daha önce belirtildiği gibi, yalıtım en yaygın olarak bilinen bir köpük (polistiren) kullanıldığı gibi, kalınlığı en az 40 bir maksimum olmalıdır - 100 mm, 50 ve 75 mm modifikasyonudur. "Ceylan" izotermal van ısıtıcı çıkıntısı ayrıca böylece bir soğuk köprüler kaçınarak, köşeler ve yarıklar bulaşmış ve maksimum kalite köpük imini verir poliüretan köpük, dökülerek işlenebilir zaman. Bu sandviç panellerle modeli çeşitli otomotiv soğutma ekipmanının kurulumu için en iyi seçenek olarak kabul edilir dikkati çekiyor.

özel gelişme

İzotermal van "Gazelle" - yerli uzmanlardan oluşan özel bir gelişme, çok önemli belirli bir sıcaklık bozulabilen ürünlerin taşınması, şirketlerde, özel sürücüler ve küçük işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik. Böylece, gıda ürünlerinin taşınması büyük bir niş, sadece ithal edildi çiçekler, ilaç ve benzeri ve oldukça pahalı minibüsler dondurucu meşgul olmuştur. van tasarımcıları bir araba oluşturmak için, sonunda, fikirlerini gerçekleştirmek için birçok sorunu çözmek ve başardık ana göstergeler, ucuzluğu ithalat analogları ile karşılaştırıldığında arabanın düşük fiyat olan rakiplerinin gerginlik, iç dekorasyon ve diğer bazı özelliklerin, önemli ölçüde farklı olduğu onarım ve yedek parça.

elleri ile izotermal minibüs oluşturun kolay değildir, bu yüzden bir kişinin hiçbir deneyimi olup olmadığını, iyi bir uzmana çevirmek için daha iyidir. Doğal olarak, işçilik ve malzeme için ödemek zorunda. Ancak, bu durumda, sadece tüm gereksinimleri değil, aynı zamanda yapılan tüm çalışmaları bir garanti karşılayan iyi bir araba almak. Aniden herhangi bir sorun yaşarsanız, gereksiz harcamaları olmadan bunları çözebilecek ve mümkün olduğunca hızlı olacaktır. Bu onarım yalıtımlı minibüsler de profesyonellere bırakılmalıdır olduğunu belirtmekte fayda vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.