BilgisayarlarYazılım

2inf.net: nasıl bu sayfadan bir bilgisayarı kaldırmak için?

Bilgisayar virüsleri kullanıcıya bir sürü sorun teslim edilir. Bazı çok hızlı kurtulabilirsiniz itibaren bazı özel dikkat gerektirir. Giderek ben 2inf.net sayfa karşılamaya başladı. Nasıl tarayıcınızdan kaldırmak için? hepsi neyle ilgili? Ben başlangıç sayfasını değiştirir bu web sitesinin, kurtulmak mıdır? Ya onsuz yapabilir? En ipuçlarını 2inf.net aşağıda sunulmuştur Mücadele. Bu sayfanın kurtulmak için Aslında çok zor değil. Özellikle doğru bir şekilde hazırlanırsa.

Bu nedir

Kullanıcı bir tarayıcı açıp başlangıcında http://2inf.net sayfa gördüğümüz? Nasıl bu sorunu ortadan kaldırmak için? Bu soruyu cevaplamak için, söz konusu virüsün ne tür anlamalıdır. bilgisayar "bulaşma" her türü Çünkü kendine has özellikleri vardır.

virüs Öğrenme - Bir tarayıcı hijacker. Bu Truva atları kadar tehlikeli değildir. Ve çoğu zaman kolayca çıkarmak için çıkıyor. Bu başlangıç sayfayı değiştirmesine izin vermez, tarayıcıda reklam ve spam bir sürü görüntüleyen bir işlemci gönderecektir. Araba hırsızı tarayıcısında girilen verileri çalabilir. Ayrıca bilgisayardaki diğer bilgisayar "enfeksiyon" nüfuz etmesini kolaylaştırır. Bu nedenle en kısa sürede http://2inf.net kurtulmak mümkün olduğunca olmalıdır. Bu sayfayı nasıl silerim?

eğitim

Süreç bu sorunun maksimum rahatlık ve minimum zorluklarla oldu ile, biraz eğitime harcamak tavsiye edilir başa. Bazen tarayıcı hijack'den sahip daha ciddi virüsleri gösterir. Bu nedenle, güvenlik ağı zarar vermez.

Ne eylemleri 2inf.net savaşmaya korkmayın için önlemler alınmalıdır? Ne kadar zarar vermeden çıkarmak için? Bunun için:

  1. Önemli verileri kaydedin. Biz sistemde ciddi virüsünün tespiti durumunda buna ihtiyacım var. Bilgi kaybı az insan mutlu.
  2. İyi bir anti-virüs sistemi alın. Eh son zamanlarda Dr.Web bir virüs ile mücadele. Bu Nod32 veya "Avast" değiştirilebilir.
  3. ek yazılım yükleyin. 2inf.net bilgisayarınızdan kaldırmak ve CCleaner ve SpyHunter denilen makine programının fonksiyonunu normalize eder.
  4. işletim sistemiyle Kurulum CD'si çok hazırlamak için tavsiye edilir. Özellikle 2inf.net ile ve bu Truva atları ile sadece bir mücadelenin bir şüphe varsa.

Belki bu adımlar asgari zararla bilgisayarın "tedavi" tutmak için yeterli olacaktır. Tarayıcı kendilerini neredeyse herhangi bir risk taşımayan korsanın. Ama sistemde Truva atları penetrasyonu katkıda bulunur. Bu birçok sayfa 2inf.net nasıl kaldırılacağını düşünüyoruz nedeni budur.

süreçler

İlk aşamada - saflaştırma işlemleri. Tüm bu kadardır ve bilgisayarınızda çalışan, bu gerçekleştirilen eylemlerin arasında görünür. Onlar "Süreçler" "Görev Yöneticisi" görülebilir. Bu nedenle, ilk etapta bakmak zorunda kalacak bu hizmetinde. İşlemi temizlemek yoksa, daha ileri "tedavi" Sistem yararsız olacaktır.

Endişeli 2inf.net? Nasıl kaldırırım onu? Bunu yapmak için, pop-up penceresi seçmek tuş kombinasyonunu Ctrl + Alt + Del tuşuna "Görev Yöneticisi". Sonra, "Süreçler" sekmesine gitmek istiyorum. Tüm görevleri ve 2inf.net söz tüm şüpheli öğeleri tamamlamak için gereklidir. Nasıl bunları kaldırmak için? Bunu yapmak için, imleç dikiş serbest bırakılır ve sonra polzovat uygulanması olasılığı kabul etmek için "Bitiş Süreci" tıklamanız gerekmektedir zarar bilgisayarınızı ve elde edilen sonuçları tadını çıkarın.

Önemli: muharebe 2inf.net tam tamamlanmasına işletim sistemini yeniden başlatamazsınız. Aksi takdirde, tüm baştan tekrarlamak zorunda. sadece bütün eylemlerin sonunda gerçekleşecek yeniden başlatın. Tek yolu sonuna kadar bilgisayardan 2inf.net kaldırın.

taramak

Bir sonraki aşama - virüs işletim sistemi taraması. Bu şekilde tek bir sorunun ya da başka kurtulmak istiyorsanız yapamaz onsuz bir zorunluluk vardır.

Bunu yapmak için, bir derin antivirüs taraması kurmak gerekir. Ayrıca tüm sabit disk ve diğer depolama cihazlarına taranmasını uygulamak. Kullanıcı sonunda sonucunu gösterir.

Bilgisayarda bir ön sayfayı http://2inf.net vardı? Bunu nasıl kaldırabilirim? Bunu yapmak için, tüm potansiyel olarak tehlikeli nesneler "tedavi etmek" antivirüs kullanılmasını gerektiriyordu. kaldırmak için - Ama kendilerini virüsleri. Bunu yapmak için, ayrı butonlar bulunmaktadır.

Antivirus ile çalışma tamamlandıktan sonra, bir sonraki adıma geçebilirsiniz. Yani, sistemde mevcut olan spyware kurtulmak için. Antivirüs nesneler kaldırılır benzerliğiyle sonra, "bulaşma" için SpyHunter aramalar yardımıyla yapmak için.

Ama kayıt ne olacak?

Endişeli sayfa http: 2inf.net? Nasıl bir kez ve herkes için çıkarılır? Bir sonraki gerekli bir adım kayıt temizlemektir. Bu manuel veya otomatik olarak yapılabilir. Birinci yöntem etkili değildir. Nedenle ikinci kullanılması önerilir.

Nasıl bir sayfa 2inf.net silmek için? işletim sistemi kayıt defterini temizlemek için, kullanıcı CCleaner çalıştırmalısınız. Bu yazılım otomatik temizleme hizmetlerinin çalışma yardımcı olacaktır. Görüntülenen pencerenin sol tarafını başlattıktan sonra tüm sabit diskler, disk sürücüleri ve diğer aygıtları kontrol etmek gerekir. Sağ alt köşede daha sonra "Analiz" ve tıklamanız gerekmektedir "Temizle". İşte bu - sicil temiz. Ama insanlar hala bile 2inf.net rahatsız edilir. Nasıl tamamen bu sayfayı kaldırmak için?

özellikleri kısayolları

Sadece bir eylem vardır. O korsanları tarafından bilgisayarın "tedavisi" olduğu takdirde yardımcı olur. Nasıl "tarayıcı" 2inf.net kaldırmak için? İnternete çıkış programında kayıtlı sorunu kurtulmak için, yardımcı programları çalıştırmak için özelliklerine bakmak gerekir. Bu tarayıcı simgesine sağ fare butonuna bir tıklama gerektirir ve "Özellikler" orada tıklayın.

Görünen pencerede size "Genel" bulmak için "Etiket" için geçerli olmalıdır. Bu amaçla kayar. Ve adres 2inf.net gösterecektir, bu alanda bir tarayıcı hijacker varsa. Bunu nasıl kaldırabilirim? Bunu yapmak için, sadece tırnak sayfa adresini silinmiş ve sadece çalıştırılabilir dosya bıraktı. Örneğin, chrome.exe'ye. Bu satırı takiben başka kayıtları olabilir.

değişiklikler kaydedilir. Hepsi bu. Şimdi yeni bir başlangıç sayfasını yüklemek için bilgisayarınızı, web tarayıcınızı yeniden başlatın ve bunları isteğe bağlı AdBlock'u yükleyin. Bu arada, etiket özelliğiyle prosedür bütün tarayıcılar ile yapılmalıdır. Daha fazlası yok gereklidir. İsterseniz, hiç tarayıcıyı yeniden yükleyebilirsiniz. Şimdi sayfa 2inf.net nasıl kaldırılacağını anlıyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.