Uzmana sorun

Bir genç 15 yıldır Bölüm: iş seçenekleri

Hangi bir gencin 15 yıl bir parçası olabilir? Bu soru açıkça çalışmaz cevaplamak için. Sonuçta, günümüz dünyasında, hatta küçükler bir dereceye kazanç eğilimindedir. Yani, yeterince boş. Ama ne seçenekler çoğu bir genç için uygundur? öğrenci ilgilendirebilecek boş ortak konuşulmayan listesi vardır. Ne bakmak gerekir?

yaz için

fazla çocuk yaz aylarında yarı zamanlı ilgileniyor. 15 yıl memnuniyetle geçici istihdam için almak ergenlerin. Yaz sezonu daha yakın gazetelerde bulunan tekliflerin, bakmak yeterlidir.

En popüler seçenek eğlence operatörüdür. Veya satıcı pamuk şeker / patlamış mısır. Bu bölüm gerektirir tıbbi kitaplar çocukta. Onsuz, birçok işveren sadece adaylığını düşünmüyoruz. Ve haklı: işin kanıt olmadan sağlık alanında yemek ve eğlence alanında yasaktır.

Bu gençler için yaz aylarında yarı zamanlı 15 yıldır tüm şehirlerde rağbet görüyor. sürmek sonra veya özel çadırlarda sıcak sezonunda çoğunlukla çalışabilir. Geçici kazançlarının bir tür. Ama bazı küçük kalıcı olarak iş arayan. Ne sundukları gerekiyor?

destekçi

Sonraki senaryo - organizatörü eseridir. Okul öğrencilerinin ortak Vacancy. O (sadece istisnai durumlarda) bir sıhhi sertifikası gerektirmez. Özel bir beceri de gerekli değildir. Tipik olarak, promotör broşür dağılımında çalışmaktadır. Saatlik Ödeme.

gençler 15 yıldır bu yaz yarı zamanlı de kalıcı hale gelebilir. Tipik olarak, broşür dağıtım yıl boyunca şirket tarafından gerekli. Hakkında emek süresi müzakere edilebilir. Örneğin, 2 saat boyunca çalışır. öğrenirken Sonra öğrenci bile kazanabilirsiniz.

Toplantı / sürdürücü

İşin bir başka türü - hemşiredir. Bu boşluk çoğunlukla kızlar için uygundur. Uygulamada görüldüğü gibi, gençler genellikle yaklaşık 16 yıllık bir ücret karşılığında çocuklara bakması için izin verir. Ama aynı zamanda bir gencin 15 yıl bir parçası olarak, bu seçenek uygundur. Birçok anne tıbbi kitaplar gerektirir. Bu şaşırtıcı değildir oldukça yaygın isteği vardır.

Alternatif asistanı çalışmaktır. Bir gencin görev basittir - tek bir yerde bebeği bulmak ve diğer getirmek. Örneğin, belirli bir daire içinde çocuğa eşlik edecek küçük öğrenci emanet etmek mümkündür.

Çalışma dadı genellikle saat başına para, ancak performans için doğrudan beraberindeki ödeme. bir genç 15 yıldır bu yarı zamanlı istikrarlı, ancak talep değildir.

Satıcı SIM kart

Ne pozisyonları relished? Sonra diğer senaryolara dikkat edebilirsiniz. Kim hala yaz aylarında bir genç çalışabilir? Ve sadece yaz aylarında.

bir genç 15 yıldır bir diğer popüler parçası - SIM kartlarının satıcı. Ya da telefon ürünlerin distribütörleri, denir olarak. Görev basit - SIM kartları yanı sıra belirli bir operatörün diğer hizmetleri satan. Kazanç satışların Çıktı +% için maaş oluşur.

İş eğitim gerektirir - Potansiyel işçiler operatör teklifleri ile tanıdık. Bu süreç herhangi bir ödeme gerektirmez. Eh, böyle bir bölümünü uygundur ve yaz aylarında ve başka bir zamanda. Onun mükemmel bir iş aktif, dost gençler ile.

garson

Başka ne gençler 15 yıl boyunca rol var mı? Moskova ve diğer kentlerde kafede küçük bir iş sunuyoruz. Şimdi popüler bir garson olarak çalışmaktadır. Bu kızlar arasında rağbet olduğunu, ancak çocuklar bu ihmal etmeyin.

Saatlik pozisyonlarına Ödeme, ciddi talepleri, gençler ile zorunlu tıbbi kitap istiyoruz. Ama gayretli çalışma iyi kar getiriyor. Özellikle nedeniyle ucuna kadar.

Geceleri gençler çalışamaz olduğunu hatırlamakta yarar var. İyi haber Garsonlar için koltuklar her zaman yeterli değildir. Bu boşluk, uygun aktif ve cesur, temiz ve samimi, sorumlu kişidir. Aksi takdirde, pozisyon gelir getirmeyecek.

emriyle Work

gençler diğer şehirlerde olduğu tekliflerden hemen hemen hiç farklı 15 yıllık için Minsk'te parçası. Işlerin hepsi genellikle formel istihdam gerektirdiği unutulmamalıdır. Ama aynı zamanda işin birkaç standart dışı türleri vardır.

Örneğin, denemeler ve ödev yazma. Bu tür çalışma freelance çağrılabilir. Gençler genellikle ödev, kontrol listeleri, özet ve sunumlarla birbirine para ile yardımcı olur.

Özellikle başarı okul saatlerinde parçasını verdi. kendi bilgi ve becerileri kazanç Bu tür. Sadece çalışkan, bu alanda başarılı olabilir.

Toplum besleme

Tabii ki, bir genç 15 yıldır en popüler ve yaygın bölüm (yıl) - bu bir fast food restoranında bir iştir. Şimdi, pek çok küçüklerin bu tür yerlerde çalışan. İş ağırlık gereksinimleri her yerde farklıdır. Tıbbi bir kitap var ve özel eğitim geçmesi Temelde yeterli.

tipi kafe bağlı personel için gereksinimleri değişecektir. Saatlik Ödeme. Bu eser onun umutları çizer. Sonuçta, gençler kariyer büyüme ve tam bir teminat paketi ve resmi istihdam vaat ediyor. Öğle sağlandı, ama orada gelen kopmalar hiçbiri edilir.

bir fast food restoranında nüfus çalışmaları arasında prestijli olarak kabul edilmez. Ama çok sık gelir olarak kabul küçüklerin kaynağı olarak. Birçok hatta öğrencilik yıllarında bu gibi yerlerde kalmak.

operatör

Ayrıca çağrı merkezinde operatör tarafından kullanılabilir. Bu boşluk da gerektirir hiçbir ciddi becerileri, evrenseldir. Yaz ve yarı zamanlı çalışma için uygundur ve kalıcı bir iş için. Genellikle hedef telefonla ürünleri teşvik etmektir. Ya müşterilerine danışmanlık.

iletişim becerileri varlığını Memnuniyetle. yazının Ücretlendirme yapılan iş miktarına bağlıdır. O sadece para kazanmak için, uzun süre çalışmak niyetinde olanlar için uygundur. Operatörler gençler aynı zamanda yetişkin sadece çalışıyoruz. Önemli olan - küçük bir eğitim gitmek. O kadar zor değildir.

hayvanlarla

Ve burada bazı sıradışı ve özgün eser bulunmaktadır. Mükemmel her yaştan gençler için uygundur. Köpek yürüyüş için hizmetlerinin sağlanması ile ilgili. Iyi bir yolu genç kendi hayvan vardır, özellikle eğer para kazanmak için.

Bu boşluk çoğunlukla sakinleri hep dört ayaklı arkadaşlar için zamanım yok büyük şehirlerde, bulunur. Para için Walking köpekler - çoğunlukla eski parçası. Ama yılın diğer zamanlarında bu şekilde çalışabilir.

Ödeme tahmin etmek zor değildir nedeniyle padok olduğunu. Bu çalışma köpekleri seven insanlar için uygundur. Gençler kolayca padok dört ayaklı arkadaşlar güven vardır. Bu boşluk yok beceriler sadece serbest zaman önemlidir, gerekli değildir.

Genelde, bir genç 15 yıldır bu parça listesi burada bitmiyor. Birçok istihdam seçenekleri vardır. Her beceri bağlıdır ve yavru arzuluyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.