Sanat ve EğlenceFilmler

Genç gebelik hakkında en iyi filmleri: Bir yorum, Değerlendirmeler,

Yirminci yüzyılın sonlarından bu yana erken ergen gebelik hakkında alaka filmleri kaybetmedi. Bu konuda film projelerine listesi çok büyük olduğunu ve şu öğrenciler ve öğrenci velilerin rolleri ile baş nasıl anlatıyor, iyi resim sunulacak. Onlar bebeğin hayatın değerini anlamak için yardımcı olarak bu tür bantlar, görüntüleme için çok yararlıdır.

"Juno"

"Juno" - iyi aşk genç gebelik hakkında film, hem de çocuğun beklentilerine sırasında herhangi zorluklar. Hikayenin merkezinde Juno MakGaff adlı bir on altı yaşındaki bir kız. O bir cinsel hayat yaşamak için yeterince olgun olduğunu ve bu nedenle onun eski arkadaşı Paul Bleeker seks yapmak karar olduğuna inanmaktadır.

Bu olayla birlikte, değil ayrı ana karakterleri ve çok sapmayı getiriyor etmedi. Juneau hamile öğrenince durumun daha karmaşıktır. Sonra kesinlikle bir çocuk yetiştirmek için hazır değil anlar, ama kürtaj olamaz. Sonra başka bir çıkış yolu bulur - başka bir aileye çocuklarını göndermek. Yakında o edebilmek Juneau göre çocuğunu yetiştirme ile başa çıkmak için bir çift, Loring, karşılamaktadır.

Çoğunlukla olumlu film hakkında Misafir izleyici. Projenin Sadece olumsuz Juneau babası ne olduğunu gerçekçi tepki olmasıdır. Bir dereceye kadar, bu kızı ve onun sorunlarına kayıtsız görünüyor.

"17 kız"

Diğer ülkelerde, genç gebelik hakkında popüler filmlerde daha az Fransa'da. Ana karakterler, çok genç olan çocuk için çok büyük bekleniyor resimlerinde, listesi, ancak bunların arasında en popüler filmi "17 kız" dır. Film hikaye iyi film çok derin, ama müdahaleci değil hissetti izleyici tarafından alınmıştır.

Hikayenin merkezinde bir on yedi yaşındaki Camilla olduğunu. Bir gün, hamile olduğunu öğrenir. Sonra kız öğrenci olursa olsun ne kadar zor olacağını, bir çocuk yetiştirmek denemeye karar verir. Aniden Camilla bunu destekleyecek bütün şehir kız arkadaşı çok sıradışı bir yoldur - onlar da hamile. Tüm on yedi genç kızlar bile bir anne olmanın çok daha karmaşık sandıklarından daha çünkü onlar, yakın gelecekte olacak ne kadar zor fark yoktur.

Film tamamen gerçek dışı görünüyor, ama resim gerçek bir hikaye dayanmaktadır. Bütün şehir hamile kız öğrenciler kız sayısına göre şok oldu, bu hikaye, Massachusetts oldu. medya soruşturması sırasında arkadaşı sonucuna bulundu "hamilelik paktı." bu anlaşma gerçekten olup olmadığı hala bilinmemektedir kadar sonra, yerel yetkililer, bu bilgiyi yalanladı.

"Gebelik Paktı"

Hemen hemen her genç kız en dokunaklı film ergen gebelik hakkında filmlerdir konusunda hemfikir olacaktır. Böyle bantlar listesi çok büyük olduğunu ve hikayelerin her diğer filmler benzer olsa bile, çok özeldir. Bunun kanıtı "Hamilelik Paktı" resmidir. Proje makale "17 kız" önceki filme çok benzer, ama aynı zamanda tarih benzersizdir. Seyirci yaratıcıları gençlerin sıradışı yaşamını göstermiştir söyleyerek, filmin hikayesine yanıt verdi. Aynı zamanda, birçok tarama yaparken hikaye tüm dikkatini çekmez söylüyorlar.

Şu anda, bandın ana kahramanı bir genç gazeteciye Sindi Blum olur. O uzakta o büyüdü yerden yaşamaktadır. Muhabir Gloucester denilen onun çocukluk şehrine dönmeye karar verdiğinde. gezisinin nedeni araştıran biraz yapmak için bir kızın arzusu olur. Gazeteci Gloucester hamile kız öğrenciler içinde neden bu kadar çok anlamaya umuyor. Cindy aslında tüm genç gebelikler kazara olduğunu öğrenir.

"Hazine"

Erken gebelik gençler hakkında Çok nadir filmler kız kötü muamele söyle. Çoğu zaman, boyama çocuğun sorumluluğunu almaya karar genç yaratıkların bağımsızlığı ve cesaret hakkında konuşmak. Ancak, "Hazine" nin resim farklı bir hikaye göstermektedir. sırf seyirci olarak Eleştirmenler, projeyi takdir. Bu alışılmadık bir komplodur ve dünyayı memnun etmek filmini beslemek yardımcı oldu. Buna ek olarak, resim aralarında "Oscar" dir, çok sayıda saygın ödül almıştır.

korku ve dehşet içinde yaşayan onun ilk yıllarında bandın ana kahraman, siyah Clarissa. Anne ve kızı anlamıyla sürekli dayak nefret eder. babasıyla İlişki daha kötü ve daha karmaşıktır. üç yaşından itibaren kızını tecavüz ediyor. o Şu anda bebek bekliyor. Hakkında gebelik kentinde bilinir olur ve Clarissa okuldan atıldı.

Sonra yönetmen eski öğrenci yardım etmeye karar verir ve o sadece öğrenmek değil, aynı zamanda çocuk ile başa çıkmak için alternatif bir okulda bunu düzenler. Kendi sürpriz Clarissa o gelecekte ona çok yardımcı olacak bir matematiksel yetenek, sahip olduğunu öğrenir.

"Her şey iyi olacak, inan bana!"

filmi "her şey iyi olacak, inan bana!" Ayrıca ergen gebelik öyküsü anlatılıyor. Rus proje on sekiz yaşında Eugene anlatıyor. O Kupalar adlı küçük bir kasabada büyüdüm. En taşra kızlar gibi, o çok saftı. Zhenya kez daha Alex adında bir adam aşık, bu yüzden neredeyse düşünmeden, daire, kız onunla birlikte hareket etmesini sorulduğunda, kabul etti.

Daha sonra ana karakterlerin ilişki çökmeye, ama hamile olduğu için Jack eve gidemezsin, baba ve böylece Lesha güvenilmez dikkate onun eylem kabul etmedik. O ne babasından gizlemek için kürtaj karar verir. Neyse ki, hastanede Jack Irina isimli bir jinekolog karşılamaktadır. O çocuğu öldürmek için değil kız ikna edebildi ve ona yardım sözü verdi. Yakında Jenny hamilelik öğrenir ve babası neler olduğunu anlamak için şehre geliyor. Film olumlu eleştiriler çok sayıda elde etmeyi başardı. İzleyiciler tekrar tekrar bant çok kolaydır, ama aynı zamanda öğretici söylediler.

"Sevgiyle, Rosie"

"Aşk, Rosie" olarak genç gebelik hakkında tür filmler, genç kızlar arasında çok popülerdir. Film inanılmaz zorluklarla katlanmak öğrenmek zorunda kalacaktır adam ve kız ihale duyguları, anlatır. Eleştirmenler teybe muğlak tepki gösterdiler. En profesyonelleri arsa tahmin sevmiyorum. proje hakkında çoğunlukla iyi şeyler için olağan seyirci. Onlara göre, "Sevgiyle, Rosie" - dokunaklı romantik komedi.

Hikayenin merkezinde birbirlerine bütün hayatlarını tanıyoruz Rosie ve Alex vardır. arkadaşlıklarının son yılında daha bir şey haline gelişir. Geliştirmek duygular Rosie okulda çok popüler oldu diğer adam tarafından baloya davet zarar. Partide, o kuvvetle sarhoş ve sonra onunla gece geçirir. Rosie hamile olduğunu öğrenir ve Alex o başka bir ülkede eğitim almak ayrıldığını söylüyor sonra durum daha da kötüleşir. Ayrılmış eski sınıf arkadaşları ve arkadaşlar birkaç yıl geçirdim, ama birbirlerine unutmak mümkün değildi. bunu düzeltmek mümkündür Alex ve Rosie Bir gün onlar sadece onlar her şeye yeniden başlamaya hazır olup olmadığına karar gerekiyor.

"Güçlü kadın"

genç hamilelik kurulduğunda ilgili birçok film, çocuğun bakım hedeflerine ulaşma ile kombine edilebilir olduğunu göstermek için. O film "güçlü kadın" diyor. Bant hayati ve çok göz açma, izleyicilerin katı kümesidir gerçeği. Çoğunlukla film izledim olanlar için, resim ile memnun edildi. Onun karakterinin birçok itici görünüyordu diye, tek dezavantajı ana karakteri oldu.

Erken yaşta Beverly D'Onofrio bir yazar olmak için daha sonra New York'ta üniversiteye gitmek istedi. onbeş anda, o çok aşık olduğunu. Sonra o sevdim bir adam hiçbir şekilde dikkat çekmek için karar verdi ve bu nedenle o sorun içine alır. Beverly Ray adında bir lise öğrencisinin yardımına geldi. Zamanla, aralarında bir aşka dönüştü güçlü duygular, sahip.

Hemen yakında mezuniyet evli sevgi ve sonra hamile olduğunu öğrendik. Ünlü yazarın hayatı hakkında planlar ve hayaller plana gerilemiştir fakat zamanla Beverley yazarın çalışmaları ile yetiştirme çocukları birleştirmek öğrenmiştir.

"16 yaşından küçük çocuklar"

ergen gebelik hakkında filmler genellikle "komedi" bir tür oluşturulur olmasına rağmen, bunlar gençler için çok ciddi ve önemli konuları içermektedir. mizah sadece bir duygusu yok olduğu Filmler, film "16 yaşından küçük çocuklar" dır. Seyirciler bandı inceleyen gençlerin ebeveynleri için çok yararlıdır eminiz. Lay eleştirmenler proje çocuğun cinsel bir eğitimin önemini göstermiştir nasıl sevindi.

Hikayenin merkezinde Sam adlı bir on dört yaşında bir çocuk. O bir yazar olmak için geleceğin hayalleri, ama sürece o tek parça olmadığı için. adam, kitaplar gerçeğe mümkün olduğunca yakın istediği bu nedenle, o deneyim kazanmak gerektiğini düşünmektedir.

Her şeyden önce, Sam bir yetişkin gibi hissediyorum ve cinsel yaşamını başlamayı umuyor. Yardım için o toplumda bir ilişki için çok gevşek olarak kabul edilir annesi Lydia, döndü. Daha sonra, çok geçmeden hamile onun sınıf arkadaşı Mori, bir ilişki başlatmak için karar verir. Hikayenin kahramanı olarak, ergen gebelik hakkında diğer filmlerin neredeyse benzer Film projesi hamile bir kadın ve çok genç bir baba değildir. Sam ne ve nasıl doğru olanı yapmak için ne bir fikri yok.

"Kaydedildi"

ergen gebelik hakkında Filmler izleyiciler vazgeçmek ve herhangi bir kişinin hayatında oluşabilecek durumdan sağ yolu görünmüyor öğretmek. Buna "kurtarma" içine film. Mary çok zor bir konumda olduğunu ve ne yapacağını bilmiyordu.

Kız Baptist okulda okuyan ve onların arkadaşları ve öğretmenler arasında iyi bir üne sahiptir. O Tanrı için hayatını ayırmaya karar bir çocuk, ama bir kez ciddi bir yanılgı içindedir. Adam kadını Dean uzun süre hiçbir şey onun için hissettiği kabul ediyor. Dahası, o dişiyi gibi değildi fark etti. Mary sonra sevgilisini ikna etmek için son bir girişimde yapmaya karar verir. Birlikte gece geçirirler. o Dean suçsuzluğunu verdi olmasına rağmen, o ilişkiyi gözyaşları. Yakında, Mary hamile olduğunu bulur. Şimdi ise uzakta tüm arkadaşlarından döndü ve o nasıl durumu düzeltmek için hiçbir fikri yok.

İzleyici çok arsa belirsizliği eğlendirdi. Herkes gerçekten yaratıcıları durum sunmuşlardır hoşlanmıştı. Eleştirenler, projenin fikir övdü.

"Nerede Heart Is"

için oluşturulan genç gebelik hakkında Filmler sadece sempati kitleyi yapmak değil, aynı zamanda sonuçları belli kararlar taşıyabilir anlamak için. Çok üzücü sonuç onyedi Novas taşımak için hareket etmek zorundadır. hamile olduğunu öğrendiği zaman, o zaman çocuğun yetiştirilmesinde, onun erkek arkadaşı yardımcı olacağını umarak kürtaj istemiyordu.

Ama yanlıştı ve hamileliğin sekizinci aya süpermarket yakın sevgili tane bıraktı. Beklenmedik kendisi için bile samimi kullarına eğer hayatında ne olduğundan, yardım, neredeyse yabancılara gelebilir biliyor NOVAS. İzleyiciler en çok oyunu Natalie Portman, hem de yönetmenin yaklaşımı özgünlük yakalanır. Ancak bazı eleştirmenler ilginç bir şey taşımaz sadece başka gençlik draması "The Heart Is" resim kabul var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.