Sanat ve EğlenceFilmler

Amerikalı genç aktörler: "Power Rangers Büyük: Dino Şarj"

Power Rangers (2015 yılında gerçekleştirilen ilk sezonun ilk serisinin prömiyeri) hakkında Amerikan TV dizisi "Çocuklar için fantezi gerilim" bir tür vurularak iki bölümden oluşur edildi.

Filmde hem tanıdık ve genç aktör içeriyordu. "Power Rangers Büyük: Dino Şarj" - Ailece görüntülemek için tavsiye film.

Görevleri - işgalciler Earth kaydetmek için

Jonathan Bru Peter Burger ve dost-yönetmenler, kahramanlar bilimkurgu tarafından tasarlanan şekliyle "Power Rangers Büyük: Dino Şarj" - sihirli kristalleri ile aktörler gençler, Evrenin gücünü odaklanır.

Filmin konusu şöyle. Arazi kudretli dinozorların ait zaman birkaç düzine yüzyıllar önce, galaksiler arası ödül avcısı Sledzhu kristal (prizmalar, ücret güçlü enerji) büyük enerjiyi ele geçirmek için oluştu. Ama bu fikir antik eserler Custodian sevme değil.

Sledzha koku atmak ve onun cesur planını, Dünya'nın bağırsakları derin büyük güç gizli sihirli kristallerin kaynağının Gardiyan'ı yürütmek için avcı önlemek için. Nerede sadece dev kertenkele biliyorlardı.

Dünya'nın küresel felaket bir sonucu soyu önceki sahipleri haline geldikçe Yüzyıllar geçti - gezegendeki dinozorlar yeni bir yarış doğdu - insan ırkı. acımasız galaksiler arası avcı önce geçti Yüzyıllar tekrar şansını denemek istedi. Güç prizmaların kristalleri bulmak umuduyla Dünya'ya Sledzh döner, güçlerini almak ve tüm yaşamı yok.

Brennan Meia (Tyler Navarro), Kamill Hayd (Shelby Watkins), Joshua Sudars (Kod), Michael: -: (aile görüntüleme için tavsiye edilen film projesi, "Dino Şarj Power Rangers Büyük") çocuk bilim kurgu gerilim ana rolleri genç aktör onaylı Taber (Rayli Griffin) ve Dzheyms Deyvis (Chace Rendalf).

Kırmızı Ranger Tyler Navarro

Güçlü ve kuvvetli Rangers takımının korkusuz lideri (onun rolü Brennan Meia tarafından oynanan). Aktör Brennan Meyya 14 Ekim'de, 1990 yılında doğdu.

(Olarak çıktı - Kızıl Enerji, içinden sıradan bir genç daha sonra kırmızı ranger dönüşebilir idi) Bir gün, mağaralar Simpson ovma yıllar önce kaybolan babası, bir paleontolog, Tyler, arayan, o bilinmeyen kristal tökezledi.

Yani Erdzhemy Tyler Navarro ve arkadaşları ise - şans eseri öğrenmiş gelecek Rangers: kaderin irade, bunların her renkli kristaller birinin koruyucuları - sonsuz güç iletkenler.

Profesyonel bir anlamda Brennan Meyya muhtemelen Beş Power Rangers en deneyimli üyeler. Onun genç meslektaşları - kalkınan aktör ( "Power Rangers Büyük: Dino Charge"), bazıları için dizi "başlangıç noktası" oldu.

"Power Rangers Büyük: Dino Şarj": aktörler (Sezon 2)

İkinci sezonda, izleyiciler eski arkadaşlarınızla bir araya gelecek - genç Rangers, kimin elinde enerjinin kristal prizmalar, sınırsız bir güç kaynağı içinde.

Genç aktörler kurşun rolleri yer almış. "Power Rangers Büyük: Dino Şarj" - Ailece görüntülemek için tavsiye edilen çocuk fantezi gerilim,). Beş cesur Rangers değişmedi: Brennan Meia ilk sezonunda olduğu gibi Shelby Watkins, Joshua Sudars tekrar Cod rolü var oynanan Tyler Navarro, Kamill Hayd olarak rol aldı. Maykl Taber, ilk sezonunda olarak Riley Griffin ekrandaki görüntüyü somutlaşan. Bu görüntü üzerinde denemek için tekrar serisinin ikinci bölümünde ilk sezonu Chase Rendalfa rolünde oynadığı Dzheyms Deyvis.

Destekleyici rolleri Claire Blekuelder (Arkeoloji Müzesi Kendall Morgan müdürü tarafından oynanan), (Ivan tarafından oynanan) Davi Santos Adam Gardiner, Paul Harrop, Estevez Gillespie, oyuncu ve şarkıcı Eve Gordon, Richard Simpson, Campbell Cooley, Gerald Urquhart, oyuncu ve yönetmen Tony Potter gitti , Syuzanne Teng Cameron Rodos ve diğer aktörler.

"Power Rangers Büyük: Dino Şarj": aktörler ve rolleri

Amerikalı aktör Brennan Meia zaten bu zafer biliniyordu çekim sırasında (serisinde, o Tyler Navarro oynadığı). Özellikle popülerlik 2010 yılında Brennan getirdi ki, ne zaman Sinemalarda filmi yayınlandı "Ba-boom!". bir uyuşturucu bağımlısı, biseksüel öğrencinin şeklinde onlardan önce çıktığını meia: tamamen farklı rolde Rangers liderini görmek isteyen aktör hayranları, tatmin olacaktır.

Kamill Hayd, ekranın sadece kadın korucu Shelby Watkins üzerinde somutlaşan, daha önce "Gençler bilmek istiyorum" televizyon dizisinde göründü o kendini oynadı nerede, (ilk serinin prömiyeri 2012 yılında gerçekleşti) ve "serisinin bazı bölümlerde kirli küçük aile yer almıştır " 2013 yılında başlattı.

Cod oynayan Joshua Sudars, 1989 yılında Jakarta'da doğdu. Genç Endonezyalılar (Sudars doğum - 12 Nisan) hakkında bugüne, için, küçük bilinmektedir:

  • onun ilk sonra "Power Rangers ..." Amerika'ya taşındı.
  • süper kahraman kostümü deneyin - Joshua çocuğun rüyası. Bu TV dizisi çekimleri sırasında gerçekleşmiştir "Power Rangers: Dino Şarj" (aktörler, Joshua Sudars ile set delivshie, aksine, zaten bu tür projelerde katılım deneyimi vardı).

Riley Griffin oynanan Maykl Taber, ilk Son Miracle (filmin bütçesi 38.000 dolardı) Amerikan drama oynadığı 2006 yılında büyük ekranda belirdi.

Chase Rendalfa oynanan Dzheyms Deyvis, 2007 yılında oyunculuğa başladı. aktörün bir sicile sahip medya tarafından yayımlanan bilgiye göre - az beş filmlerden daha.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.