ÇirkinlikBahçıvanlık

Ağaçlar bakımı

Her zaman güzel bir güzel ve sağlıklı ağaç zevk. Ancak pek azımız bu güzelliği hep doğa tarafından verilen olmadığını biliyoruz. Bazen taç düzgün eğitimi için bazı çaba gerekir. Sonuçta, doğayı seviyorum ve bu alanda bir uzman olmalıdır güzel bir bahçeye ya da parka oluşturun. Bir doğru oluşturacak veya eski ağaç gençleştirmek için genç fidan taç nasıl yardım bilmemiz gerekir. Orada ağaç yardımcı olamaz zamanlardır ve aşağı kesmek gerekir.

veya işin çok miktarda yardıma ihtiyaç duyarsanız, buradan başvurabilirsiniz. Nerede hep genç fide için profesyonel bakım almak veya ağaçların kesilmesi ile yardımcı olabilir. Uzmanlarımız - kendi alanlarında profesyoneller, ağaçların değerlendirilmesi metodolojik önerileri ve bunların kesme ve grefti kuralları hakkında bilgi sahibi. Onlar her zaman herhangi hakkı tavsiye, hatta en zor durumda verecek bilgi ve deneyimlerine güvenerek vardır.

ağaçları ile bağımsız çalışması durumunda, küçük kuralları bilmek gereklidir:

1) fidesi 5 metre, daha yakın yapı bulunur ise, o ya da vyrubyvayut ya da yapı 45 derece doğrudan gövde açısı;

Ağaç hasta ise 2), hastalık tamamen bütün gövdesini vurdu olmadığını, etkilenen bölgeyi kaldırmak için gereklidir. Kaydedilebilmesi edilemezse, o zaman kesmek gereklidir;

3) haşere işlenmelidir ilkbahar ve sonbahar ağaç erken önlemek için;

4) sadece sağlıklı fide nakli için, hasarlı, ölebilir;

5) gövde başkalarına acil bir durum, oluşturmamalıdır. elektrik hatları üzerindeki tüm kuru alanları ve dalları çıkarılmalıdır.

Bu Yíkím ve işleme ağaçları ilişkin kurallar sadece küçük bir parçasıdır. Tüm sıhhi ve sıhhi çalışmaları sırasında, güvenlik düzenlemelerine uymak için gerekli olduğuna hatırlanmalıdır. Kişisel koruyucu ekipmanlar ve ilk yardım kitleri durumu yol kenarına "ertelendi" olmamalıdır.

Ağaç işleme, her şeyden önce uzmanlarımız, taç doğruluğunu değerlendirmek ve ağacın normal büyüme ve meyve müdahale gerektiğinde SPIL dalları eğer.

kimyasal ve biyolojik ajanların Tedavisi ve böyle kabuk böceği, yaprak, uzun boynuzlu böcek ve diğer enayi olarak haşerelerin engelleyecektir uzun süre ağaç sütunun taç. Eğer alanlarda etkilenen ağaç zararlıları terk edemez, çünkü hasta dalların imha parçası olarak çalışanlarımızın sorumluluğundadır.

Ağaçlar bakım - düzgün budanmış değilse, ağaç ölebilir, çünkü sadece, uzmanlar yapılabilir oldukça zor iş, bu. Bütün eylemler zamanında şekilde veya bahçe korusunda gerçekleştirilir ise meyve ve güzelliği ile sizi memnun edecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.