BilgisayarlarDefterler

Notebook Asus K53SD: özellikleri ve özelikleri

Bugün laptop hakkında konuşmak Asus K53SD. K Serisi cihazlar her çeşitli Bu modele haraç ödemek gerekir. Eğer hesaba geleneksel ve sanal mağazalar arasındaki fiyat farkı alırsak satın alındığı anda, İnternete tercih vermek daha iyidir.

Seçenekler

toplam maliyeti Asus K53SD biraz fazla 20 bin ruble olarak gerçekleşti.
Aşağıdaki öğeleri içerir. Standart bir kartonda paketlenmiş Dizüstü. diğer şirketler bulunabilir görüntü ve resimlerin her türlü, Hariç. kutusu, elektrik kablosu, manuel, İç teknik sertifikası ve garanti. Sürücü dahil değildir.

Daha ayrıntılı incelenmesi

Güç kablosu çok uzun değil - iki bölüm halinde sunulan yaklaşık iki yüz santimetre. Çalışma sırasında bazı sorunlar var. Bu uzunluk, her zaman yeterli değildir. Panel dayanıklı plastikten yapılmış. kapağında orijinal resim - parlak bir yazıt Asus. alt kısım da hasara dayanıklı plastikten yapılır. metal, aynı zamanda zarar zordur - geri kalanı için de. En Dokunmatik Yüzey Asus K53SD çoklu dokunma ve hareketleri destekler.

giriş cihazı ve performans

Tuş takımı oldukça elverişli bir konumdadır anda, vurgulanmış değildir birkaç milimetre içinde, bazı kullanıcılar çok üzgün olduğunu. Sağ üst - Beyaz aydınlatmalı güç düğmesi. Montaj çok iyi bir dizüstü bilgisayar. dizüstü 2.6 kilogram ağırlığında 378h253h35 milimetre kadar kullanılır. Oldukça ağır, ama birlikte yaşayabilir. Asus K53SD kötü ısıtılır. Buz Serin teknoloji bilekte fazla ısıyı toplamak için izin vermez. dizüstü soğutucusu aktif sadece oyunlar sırasında ivme kazanıyor, sessizce çalışır. 15.6 inç diyagonal c AU Optronics görüntüler. Parlak ekran kaplaması. renkler yeterince parlak, ama ekran kolayca tokat edilebilir. 140 derece biraz daha fazla görüntü açısı. dizüstü DDR3 belleği destekler. şeridi 4 gigabayt üzerinde 1, 3.78 açıklama GB bulunmaktadır. Hitachi Winchester, 640 GB bir hacim.

Klasik ekran kartı Intel HD 3000 bu iş için yeterlidir. Başka bir seçenek yoktur. İkinci grafik kartı - ayrık - 2 GB NVIDIA GeForce G610M grafik belleği. oyunlar için yeterli olacaktır. temel sakıncalarından biri - şarj altında yuva. Bu sol ucunun merkezinde yer almaktadır. Merak etmeyin, kablo erimez. Ama her zamanki yerini görmek istiyorum. ses konusunda Şimdi birkaç söz. İki yerleşik hoparlörler Altrc Lansing özel ızgara ile kaplı. Klavyenin üzerinde yer almaktadır. Değil çok iyi ses kalitesi, ancak video izlemek ve müzik çalmak için yeterince iyi. Dahili kamera 0.3 megapiksel kamera sosyal ağlar üzerinden video konferans, iletişim için. Video kameralar tarafından Kullanıcı tanımlama - ilginç bir özelliği yoktur. Dahil pil tipi Li-iyon. Şarj oyunun bir saat sürer. İnternet dizüstü sörf modunda biraz daha 4 saatten daha. Müzik ücreti çalarken fazla altı saat sürer yaşar. Bu gelişmenin fiyatı. Biz dikkate kaliteli metal, ilginç bir görünüm, kaliteli konut atarsam, rekabetçi olmak için yeterli zaman hala. Ancak, birçok tüketici modeli daha uygun markaları kurtarmak için satın.

göstergeler

Sonuç olarak, kısaca teknik ayrıntıları açıklar. Yani, Asus K53SD dizüstü bilgisayar, versiyona bağlı olarak, bir Pentium ya da Core ile donatılabilir. Sandy Köprü çekirdeği kullanır. İşlemci 2100 ya da 2500 bir frekansa ayarlanmış (zaman çekirdekler 2 ya da sayısı 4). versiyonuna bağlı olarak RAM 2 ila 8 GB olabilir. Bu durumda DDR3 Bellek türü. Ekran boyutu 15.6 inç. 1366x768 piksel çözünürlük. Ekran parlak geniş olduğunu. Bu yüzden laptop temel özelliklerini anlama Asus K53SD. Özellikler ayrıntılı olarak yukarıda tarif edilmiştir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.