HobiDikiş

Yılbaşı çocuk kostüm oryantal güzellik: Bir açıklama, desen ve öneriler

Modern kızların annesi hala anaokulu veya okula gidiyorsun, o büyük bir popülerlik Noel kostümleri Shamahanskaya kraliçeyi memnun. Bugün, zaman değişti ve kızları ünlü Disney çizgi gelen Prenses Jasmine gibi giyinmek tercih ederim.

Her neyse, yeni yıl arifesinde birçok kişi kendi elleriyle çocuk kostüm "Oryantal güzellik" nasıl ilgileniyor.

İhtiyaç duyulan şey

Ne olursa olsun hangi seçeneği takım elbise yerine, ihtiyacınız olacaktır:

 • şifon veya organzeler herhangi bir parlak bir renk;
 • Lastik veya lastik bant;
 • yeterince yoğun, arzu parlak kumaş sesi şifon (saten, poplin, örnek bez ve diğ.) 'dir;
 • bitmiş kolye veya dekoratif madeni para;
 • bir saçak ile örgü;
 • boncuklar ve Bugles.

Çocuk Yeni Suit "Oryantal güzellik": Ne bileşenleri

İlk bakışta Yasemin kıyafet veya Shamahanskaya kraliçe karmaşık geliyor olsa da, yapmak oldukça basit. o bir rakam koymak için gerekli değildir çünkü Büyük olasılıkla, hatta, çocuk kostüm oryantal güzellik özel bir desen gerekmez.

Genellikle aşağıdaki bölümlerden oluşur:

 • pantolon;
 • Bracers;
 • korse
 • Baş süslemeleri (sarık veya taç)
 • Salkım.

Dikiş Çocuk karnaval "Oryantal güzellik"

Fabrikasyon yoğun dokudan bu kostüm dikiş pantolon-Sharovarov ile başlar. bel sakız geçirilen bir İpli, olması gerektiği gibi bu özel desen, gerekli değildir. Ayrıca pantolon bacak alt başa gerekir. bir şapka veya altın renkli boncuklar ile güzel düğmeleri kullanarak, bu durumda, yan dikişler ya katı yapılır veya dantel ya örgünün kenarında işlenmiş ve 4-5 yerleri kapmak.

İsterseniz ek olarak, aynı kumaştan veya şifon dan da kalça kız kravat olabilir böyle bir boyutta büyük bir üçgen kesti. saçak veya bozuk para kenarında atkı Dekore.

yoğun doku Daha dikmek korse. Onun herhangi tişört üstlenmek doğrultusunda, tank üst fit kız olduğunu ayırırlar. altta tüm ayrıntıları bağladıktan sonra ipli kılıfı ve dişli sakız yapmak veya saçak dikmek. Sonra korse boncuk ve boncuk ile süslenmiş. Eğer bebek soğuk almak korkuyorlar iseniz, pantolon ile aynı kumaştan yapılmış beyaz bir tişört, gelişigüzel bir kolsuz bluz ve yelek üst, giyebilir. Aynı zamanda cömertçe dekore ve açık salıncak kalmaması askıları dikmek gerekir. Ayrıca, gerek gömlek gizlemek için göğsünde Çok mücevher giymek.

Çocuk Yeni Suit "Oryantal güzellik" şeffaf kolları yaparak tamamlanacaktır. Bu omuz ve çocuk fırça arasındaki mesafeyi ölçmek ve 5 cm 'lik ilave için. Dikdörtgenler gibi iki genişlik ve uzunluk 40 cm kesilmiştir. Her bir tüp içinde birleştirin. ucunda dişli ve kuliske sakız yapacağız. Üst ve alt kollar yükü aynı mesafeden iki tane daha "bel" yapmak için bir arzu varsa.

Baş süslemeler

Tam bir çocuk kostüm oryantal güzellik bir perde olmalıdır yapmalıdır ana bileşenlerinden biri. Bu kafa için dekorasyon üzerine monte edilmiştir. Aynı kumaşın en basit bir varyant üreten ve başın 15-20 cm daha uzun çevresi ve elastik bant genişliğine eşit bir genişliği olan külot Korse dikdörtgen kesme uzunluğu o.

ondan tüpü ve eklenen burada sakız dikin. halkaya uçlarını bağlayın. şifon veya organzeler halka edilmiş boncuklar, cam boncuklar veya jeton dekoratif kenar perdesini diker.

Çocuklar Oryantal güzellik kostüm güzel türban ile tamamlanabilir. Bunu yapmak için aşağıdakileri yapın:

 • onun çevresi 2 cm kafa kızın çevresinden daha büyük olduğu şekilde sert ağ dikilmiş baz o takke şeklini verir ve;
 • Kenar türban regilinom (korse kemer) kaplamak;
 • kalın şeridin taban kumaştan kesilmiş ve (biriken tabaka syntepon kumaş ve ağ arasındaki boşlukları doldurmak için) bir kavuklarının zımba sabitleme tabanı etrafında perde;
 • türban alt kenarı boyunca güzel dantel kaplamak;
 • Geniş bant aynı kumaştan kesildi, uzunluğu bazlar türban çapına eşit olan başka bir renk, daha iyidir;
 • sokmak onun içeri doğru ve kumaşın bir boru elde etmek için birbirine dikilir;
 • bir tertibat oluşturmak üzere dikdörtgen "kol" orta kısmında bir diş üzerinde toplanır;
 • kumaştan yapılmış boru çok uzunsa, geri sıkın;
 • Bir broş, yapay taş ve devekuşu veya tavus tüyü - veya dikili türbanın ön herhangi bir parlak dekorasyon yapıştırılmış.

Ve baş dekorasyonu ve yüz ve boynunun alt kısmını kaplayan ön kısa vualkoy bir türban ile takviye edilebilir. Bu alt kenar kaplama ile muamele edilmiş ve çember biter dikmek edilir. Eğer bir başlığı giydi, sonra vualku yüzün her iki tarafında iğnelerle o kadar sabitleyebilirsiniz.

aksesuarlar

Çocuk kostüm oryantal güzellik aksesuarları olmadan eksik. Her şeyden önce, bir kolye gerekir. Bu tür büyük kolye olarak paralar, boncuklar ve cam boncuklar dekoratif yapılmıştır.

Dale satın almak veya kendinizi büyük küpeler ve bir kız bileğinde değil, aynı zamanda ayak bilekleri üzerinde sadece giymeli bazı bilezik yapmalıdır.

ayakkabı

Bir çocuğun kılık zemin yeterince sıcak sahnede sadece bir dans, dans etmek varsa, hatta ayakkabısız yapabilirsiniz. Ancak ayakkabılar kendilerini dikmek iyidir. Bunu yapmak için her bacak üzerinde 3 parçalara kesmek gerekir. Bir basitçe ayağı çember ve diğer iki benzemelidir ile elde dikdörtgen yamuk çok dar açı ile. Bu nedenle, 10 cm, birinci kısmın konturunun uzunluğunun yarısından daha fazla, uzun bir baz gerekli idi.

Yamuk tarafta dikilir ve bir ayakkabı elde edilmesi için üçüncü bir kısmına bağlanır. metal tel ve katlanmış prisobirayut kumaş zikzak parçası üzerinden ön kapak ile dikilir kelepçeye çorap, yapmak için. ayakkabı ayakları düşmek izin vermez sakız, üst kenarı etrafında dikin. boncuk ve pul ile süsleyin.

makyaj

Çocuk Oryantal güzellik kostüm koyu tenli siyah saçlı ve kahverengi gözlü kızlar harika görünüyor.

o bir belirgin Slav görünümü ile küçük kızı geldi Yani, makyaj koymak için daha iyidir. Peruk kullanmak ya da birkaç kıvırcık siyah kilitleri yükü dikilir türban altında saçlarını gizleyebilirsiniz.

Buna ek olarak, kaşlar gözler badem şeklini vererek, Glitter siyah kontur kozmetik kalem alın ve göz kapakları tonu koyu gölgeler olmalıdır.

çocuk alerji muzdarip değilse, bir deri tabaklama uygulanan sprey az miktarda kullanabilirsiniz.

Şimdi bir takım elbise (çocuklar için) "Oryantal güzellik" nasıl biliyorum. Moskova - satın almak veya kira herhangi karnaval kıyafeti olabilen bir şehir. Eğer elleriyle dikmek Ancak, kızınız hep onun adını hatırlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.