Sanat ve EğlenceFilmler

Filmi "Cast Away". Aktör Tom Hanks.

2000 yılında, Robert Zemekesa tarafından efsanevi filmi dışarı geniş ekranlar "Cast Away". her düzeyde Aktörler bu büyük maestro kalmak istiyorum, ama yola Tom Hanks ana rolü, yönetmen önce onunla çalıştı. Forrest Gump oynanan şüphesiz yetenek adamı, tanımadığı pek bir kişinin bulunmaması sayesinde bu izledikten sonra sadece doğru karar gibi görünüyor.

Buna ek olarak, filmde aktör de gişede büyük bir başarı bekliyordu resmin üreticilerinden biri olarak ortaya çıktı "Cast Away". İlk teyp, tabii ki, sanatçıların muhteşem kompozisyonunu onun parlak senaryo ile hatırlanır ve kapanır. arsa içten ve yürek hikaye gitti.

öykü

Filmde gerçekleşen olaylar perforce Robinson Crusoe bakın. Ama sadece arsa bu ortak dağıtım görevlisi Chuck Noland merkezinde. (Aktör Tom Hanks) "Cast Away" macera drama kahramanı onun kişisel hayatı hakkında unutmadan, çalışmak tüm zamanını ayırıyor. O hedef almak kaderimizde yok uçağa alır sonra: o çöktü. Ama Chuck kaçmayı başarır ama bu mucize için ödemek için fiyat ıssız bir adada hapis olur.

Bu durum, en azından birisi bir panik ve umutsuz umutsuzluk içine dalma değildir olası değildir. Daha sonra duygu fırtınası uzaklaşıyor ve bir hayatta kalma planını gerçekleştirmek için boşluk temizler. Yalnız kalmış, Noland kendi hayatlarını ve geçmiş hataları tekrar düşünmek için zaman bulur. Ama eninde sonunda izole hapsi akla en istikrarlı ruhu bile adamı getirebilir.

"Cast Away" film: Ana aktör

Ad Tom Hanks sıkıca Amerikan sinema tarihinin yerleşmiş ve aktör sonsuza her yaştan ve milletten izleyicileri hatırlanan karakterleri oynadı. O aktif bu güne kadar devam daha 70'li yıllarda oyunculuk başladı. Yıllardır, aktör çeşitli projelerde yer almıştır, ancak asıl ünü, en anketlere göre, en iyi üç fotoğraflardan biri şimdiye kadar alınan Eponymous filmde Forrest Gump rolüne sonra ona geldi.

Hank'in kariyeri hemen çıkardı ve şimdi aktör en Hollywood'da aranan biri olarak kabul edilir. 90'larda yaptığı katılımıyla en önemli tablolar geldi. Bu "Saving Private Ryan", "Apollo 13" ve "The Green Mile gibi şaheserleri arasındadır." filmi "Cast Away," Sonra aktör aralarında "Terminal" ve vurgular, az çarpıcı şeritler karıştığını "The Da Vinci Code".

diğer aktörler

Bir sığınak Zemeckis resimlerinde sempati uyandırmak gerçekçi karakterlerdir. Filmde son derece küçük bir miktarda "Cast Away" ve aktörlerin rolü temsil rağmen, doymuş bir hikaye yapmak için yeterli var.

Chuck'ın karısı "Oscar" Helen Hunt kazanan oynadı. Bu tandem görülebilir Jack Nicholson "Hiçbir zaman daha iyi" şeklinde ve Mel Gibson ile "Kadınlar Ne İster".

Yıldız dizileri Kris değil, gelen Kerri Bredshou adamı rüyalarında olarak izleyicilere tanıdık "Sex and the City" Bir zamanlar ana karakteri işlenmiş bir diş hekimi, şeklinde göründü ve onun kaybolduktan sonra onun yalnız eşi ile evlendi.

Nik Sirsi başka bir karakter Hanks ekranda oynadı. O, "Kaçak" ve "savaş", gibi filmlere ünlendi ve aktif popüler televizyon dizisinde rol aldı edilmiştir. rolleri küçük ve rağmen filmde oynadığı aktörler mükemmel bir iş yaptı ve onun varlığı ile arsa aydınlandı, "Cast Away".

ödül

Robert Zemeckis'in en ünlü film ödülüne aday edildi ve defalarca kurtuluşa ermiştir. eleştirmenlere göre takılıp o şerit tahmin Issız ada adam oldu uzakta zafer elde özellikle önceki yönetmenin oluşturulmasından sonra "Forrest Gump". Yine de, film için "Cast Away" aktör Tom Hanks En İyi Erkek Oyuncu sayısız kez aday gösterilmiştir. O Aktörler Guild, British Academy, MTV Kanal Ödülü, "Oscar" ve "Altın Küre" nin ciddi törenine katıldı. Ama sadece ikincisi üzerinde kazanmayı başardı kazanmak. resim kiralama 400 milyondan fazla dolar topladı ve zaten 90 'Hanks rafta kadar 2 "Oscar" olduğu için Ancak, mürettebat için büyük bir ihmal haline gelecek gibi görünmemektedir. Diğer şeylerin yanında, ödül filmin dünya çapında izleyici uyandırdı bu duyguların kıyasla, bir değerin çok temsil etmemektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.