Gıda ve içecekPişirme İpuçları

Kümes yemekler. Nasıl bir kaz pişirmek

Gus hep önemli tatil günlerinde masaya getirmek olmuştur. Bugün, bu gelenek canlı ve iyi şimdiye gibidir. Büyük ve önemli tarihler yanı sıra, kaz aile daire içinde küçük toplantılar ve hazırladı. sevdiklerini lezzetli pişmiş memnun etmek amacıyla kaz yemek, bizim önerilerini dinlemek ve ailen hoş bir sürpriz olacaktır.

Bir yandan, kaz eti yağ, hızla kavrulmuş ve hemen hemen her zaman sulu çıkıyor. kuş oldukça büyük ve fırında koymak oldukça zordur - Ama sürecin karmaşıklığı kaz olduğunu. Tabii ki, bir aile etkinlikte, sen parçalar halinde kuyusunu kazmış olabilir, ama daha iyi fırında kuş tamamen özel günler için.

pişirmek için öğrenmek

Şimdi doğrudan bir kaz hazırlamak için nasıl. Önce karkas tedavi etmek ve onun için uygun dolgu almak gerekir. Cildi kavurma işlemi kurumasıyla değildir ve aynı zamanda et tamamen propeklos olması önemlidir.

Eti yumuşatmak için, kaz karkas baharatları ve tuzu ovmak ve gününde böyle bir yerde olmalıdır - iki buzdolabında. Gurme altı saat serin bir yerde bırakarak naylona sararak daha önce rendelenmiş tuz karkas şarap (sadece beyaz), dökmek tercih ederler. Bu süre boyunca, et daha yumuşak olmak için zaman sadece olacak, ama aynı zamanda baharat aromalı doymuş. bunu absorbe edecek doldurma, uymak zorundadır yağ kızartma Şöyledir. Ya içeride leşi salamura.

Doldurma için genellikle kereviz, soğan ve kuru üzüm ya da limon biraz mantar ve buğday, pirinç kullanılır. klasik sürümü - elma. dolgu tanımladıktan sonra, bu kaz karkası dolması ve karın dikilir. onlar fırın duvarlarına temas kalmamak pençeleri kesinlikle kravat gerekmektedir. Skins yağ serbestçe akmasına izin vermek için çeşitli yerlerde çentikli edilmelidir. Şimdi cilt mayonez (veya yağ) ile yağlanmış ve fırın tepsisine kaz konabilir. Tava derin tamponlar ve yağ toplama olduğunu arzu edilir. Fit ve düşük kavurma. tavaya biraz su altındaki Dökme ve bir kaz koyarak, bu 180-200 derecede ısıtılmış bir fırına konur. Yaklaşık üç saat kuş hazırlanması, ama periyodik olarak karkasa yağ ile suyu buradan izole sulanması için gerekli olan kuru.

Bir kuyusunu kazmış nasıl elma

Bu bir klasik tarifi fırında, pişmiş kaz, en yaygın ve çünkü bir ağız sulandıran yemekler enfes tadı ve aroması ev kadınları arasında popüler. sorusu "Nasıl bir kaz pişirmek için elma?" Biz güvenle bu çok basit yapılır söyleyebiliriz. Kuş eski değildi önemlidir. Elmalar hafif ekşi tadı bir firma seçmek için iyidir. asit, fazla yağ nötralize etmeye yardımcı olur.

Önceden şekillendirilmiş kaz karkas tuz ve karabiber ve kekik bir karışımını sürün. kırk dakika baharat aroması ile beslenecek için bırakın. arındırmak ve tohum kabukları kaldırarak, dörde bölün - elma (ince seçim Antonovka) doldurmak için hazırlanmıştır.

elma karkas beri karın kuvvetli sert iplik dikilir. Birçok ev kadınları içeride hızlı kaz turşu verir elma limon birkaç dilim eklenir.

senin kaz için için lezzetli çıktı ve orada kızartma işlemi sırasında kendi inversiyon ile hiçbir zorluk vardı doğru yemekleri almak gerektiğini. en uygun bir derin tava (emaye) veya seramik kavurma olacaktır.

Önceden ısıtılmış 250 derece fırında içinde kaz karkas koydu (arka aşağı) ve yerine alt cam tabaklara su dökülmesi. Otuz dakika sonra, fırın sıcaklığı: 180 ° düşürülmüştür. Fry kaz ve üç saat bir buçuk. Zaman bir kaz büyüklüğüne bağlıdır.

kaz karkas her otuz dakika ters çevirin ve kızartma yaparken yağ dışarı damlar dökün. senin kaz hazır olarak yaklaşık kırk dakika için bu sonradan garnitür olarak kullanılır patates ve elma, empoze etmelidir kadar.

Fırında kaz yeşillikleri ile süslü bir tabak üzerinde yatıyordu. iki tarafta pişmiş elma ve patates obkladyvayut ve hizmet vermektedir.

Şimdi fırında kaz yemek pişirmeyi biliyorum. Bizim tarifleri aile yeni lezzetli yemek memnun yardımcı olmuştur umarım. Ve şimdi bir kaz hazırlama hakkında soru, sen tek kelimeyle cevap verebilir - "! A"

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.