Spor ve SağlıkKilo kaybı

"AbGymnic" - yorum. "AbGymnic": Bu reklam söylediği gibi olmadığını bu kadar etkili?

tartışma forumlarında bir geribildirim vardır Kiti «Süper AbGymnic», kas tonusunu geri ve kilo vermek en etkili yolu olarak kabul edilir. Bu yazıda bu miostimulyatory bahsetmek ve reklam açıklandığı gibi, etkili olup olmadığını öğrenecektir.

Çalışma prensibi

Her cihaz kutusu kullanılabilir «AbGymnic», rehber, yorumlar ve diğer bilgiler, yoğun kas kasılmasını neden elektrik darbeleri üretir. Bu bölünmüş olan aşırı vücudun hücre içi sıvısı, toksinler, toksinler ve yağ atılımını arttırır. Bu cihazın özellikle değerli yardım selülit varlığında dolaşım sistemi. Sonuçta, lipodistrofi kan akımı zor olan.

Kayış hemen hemen tüm kas gruplarını etkiler ve erkek hem de kadınlar için uygundur edebilirsiniz. kadının yardım sarkmış kaldıracaktır ile göbek, selülit, kalça ve uyluklar hayal kırıklığına. Erkekler, onlara göre, ideal olarak kabul edilir rakam analiz edebilmelidir. yoğun kasılma sırasında cihaz sertlik ve kas kütlesini artırmak için yardımcı olur.

salonda standart eğitim aksine, kemer birkaç avantajı vardır. Öncelikle yorgunluk eksikliğidir. Ayrıca, az çaba gerekli sonucu elde etmek - sadece myostimulator giymek ve istediğiniz programı seçin. Ve sonuç mümkün olduğunca uzun kalır. Ve en önemlisi - zaman ve para tasarrufu spor salonunda eğitim için harcanan olurdu.

Neden miostimulasyon yapma?

Bu prosedür:

- kas kasılmaları neden kas tonu artırır;

- cilt durumunu iyileştirir;

- kas% 100 (rasgele kas kasılması% 30) kasılmasına neden olur;

- Kan dolaşımını artırır ve vücuttan artıkların çıkarılmasını hızlandırır;

- Güzel bir şekle bel, uyluk ve kalça verir;

- etkili bir şekilde ve skolyoz osteokondrozis ile mücadele;

- azaltır ve selülit belirtileri ortadan kaldırır;

- masaj için kullanılan;

- bu rehabilitasyon aşağıdaki yaralanan yardımcı olur.

Talimat ve ekipmanları

Elektriksel olarak iletken bir jel veya nemlendirici bandının üzerine yerleştirilen olmadan çalışmaz. resmi web sitesinde mevcuttur «AbGymnic», Rusça, yorumları ve diğer yararlı bilgiler öğretim elektronik bölümü, kemer orta kesiminde iki perçinle tarafından tutturulur. kemer temizlemek için, elektronik bir parça ayırmak ve sıcak suya batırılmış bir bez ile temizlemek için gereklidir. Sonra yerine elektronik bölümünü döndürür. polarite önemli değildir.

Kit şunları içermektedir:

- iki elastik bant;

- elektrik iletken bir jeli;

- o elektronik bölümü bağlanmış olan kayış;

- iki pil;

- talimatı.

Kontrendikasyonlar

Aşağıda listelenen kontrendikasyonlar mutlaka okuyun. onlara dikkat etmeyen kişiler, daha sonra nedeniyle kemeri kullanımıyla sorunlara neden olabilir ve bunlar olumsuz yorumlar yazacak. «AbGymnic» - bu tıbbi bir cihaz değildir. Bu kaslar üzerindeki fiziksel etkileri amacıyla sadece tasarlanmıştır. Aşağıdaki durumlarda kullanmayın:

  1. Bu alanlarda kas kasılmaları solunum rahatsız kramp yol açabilir olarak, yüz ya da boyun «AbGymnic» kullanmayın.
  2. Eğer multipl skleroz, epilepsi, kalp hastalığı ve herhangi bir kardiyovasküler hastalıklar (örneğin varisli damarlar) ile saptanması durumunda myostimulator kullanmayın.
  3. göğüs ya kafasına bir kemer kullanmayın.
  4. gebelik, adet sırasında ve doğum sonrasında cihazı kullanmayın.
  5. Eğer kronik hastalıklara eğilimli ise, bir kemer kullanmadan önce bir doktora danışmanız tavsiye edilir.
  6. kırık deriyle alanlarda bir kemer kullanmayın.
  7. Günde 30 dakika - Önerilen maruz kalma süresini aşmaması elektrikli Miostimulasyon istenmeyen etkilerini önlemek için.

Etkili ya da değil?

Bu simülatör hakkında internette karışık değerlendirmeleri bulunabilir. «AbGymnic» bazı insanlar kilo ve kasları güçlendirmek yardımcı oldu. Diğerleri herhangi bir sonuç görmedim. Ve nasıl durum gerçekten? Ben reklamcılık inanayım? karşılık olarak, bu ürünü satın aldı ve kendileri üzerindeki etkisini yaşamış insanların görüşlerine dayalı bazı sonuçlar verir. Haydi başlayalım.

Çoğunlukla kızlar yazılı degerlendirme sonrası 1. Kas Uyarım «AbGymnic», hatta talimatlarda belirtilen süre dersleri aşan durumunda, hiçbir etkisi olmaz. o (2 saat veya daha fazla) 4-8 günde kullananlar, herhangi bir sonuç alamadım.

2. Kuşak hafifçe kasları ısıtır ve bunları azaltmak için yardımcı olur. Fakat birçok olumlu yorumlarına rağmen «AbGymnic» basitçe yapamaz kaslarınızı doğal geometriyi değiştirmek için gerekli yükü vermek. Kas yapmak isteyen profesyonel sporcular (özellikle vücut geliştiriciler) ve insanlar, onu kullanmak anlamsız olduğunu izler.

Sadece yağ yokluğunda 3. miostimulasyon yapma kaslar kasılır. Değilse, o zaman kere hiç gerekli değildir!

4. insanlar sırt ağrısı ile başa çıkabilmek için kemer kullanılan zamanlar vardır. Myostimulator ben kasları ısındı ve ağrıyı hafifletir, kan akışını sağlar, ancak o zaman tekrar geri geldi. Yani durumda özel masaj kullanabilir veya masaj terapi seansı kaydolmak için akıllıca olacaktır.

5. Üreticileri onun hakkında internette olumlu yorumlar yazma, sarkık, şişman mide ve selülit için bir çare olarak bu kemeri propiarili. «AbGymnic» sadece ısınma ve ısınma kaslar için uygundur. Basın ve kalçalarda myostimulator o kasları şişirmek ve yağ uzaklıktadır götürmek mümkün olmadığından, tamamen yararsız için!

Sonuç

Yani harikalar ve vücudunuzun zinde ve atletik hale myostimulator üreticilerin bakış açısından vardır. Nedeniyle tüm insan vücudunun oldukça karşısında anatomik özelliklerine. Bu kemer satın ya da olmasın, size kalmış. genel hiçbir zaman istihdam sayesinde spor yapma İnsanlar, ilke rehberliğinde, satın alabilirsiniz. "Hiçbir şey daha iyi bir şey" Sadece kendimizi aldatmak ve açgözlü küpleri pompalamak için veya selülit kaldırmak için umut yok. Bir hayal kırıklığı bekliyor. elde etmek için bu hedefler bir diyet oturup spor salonu katılmak için zaman yapmak zorunda kalacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.