Ev ve AileGebelik

19 Haftalık Hamile

Ne gelişmenin on dokuzuncu haftasında embriyo olur? Bu aşamada, çocuğun beyin büyüme ve gelişme devam. Beynin rolü fetal başın boyutunu belirler unutulmamalıdır. Büyük ve orantısız olduğunu. İstenilen pozisyon işgal sinir hücrelerini kas ve beyin arasında iletişim kurmak ve nöronlar. Bu bebeğin hareketi şartlandırılmış hale gelmesi bu nedenle içindir. Üç santimetre - gelişmenin on dokuzuncu haftanın bebek ayak uzunluğu yaklaşık ikidir. Tüm bunların yanısıra, dönemde fetusun büyüme yavaşlar unutulmamalıdır. Bebeğin gözleri hala kapalı olsa da, o mükemmel genellikle annenin rahim içine nüfuz ışığından kaynaklanan karanlığı ayırt eder. çocuk ve dönüşler neticesinde onun yanında.

19 haftalık gebelik meyve kafasına sözde ilkel maskedir. Bu grimsi-beyaz bir katı olan ve yağ bezleri alanında biriken sekresyonların oluşturulur. kasıktan mevcut aynı kayganlaştırıcı, koltuk altı ayak ve el kıvrımları içinde, çocuğun kulakların arkasında, katlanabilir. bakterisit özelliklere sahip Vernix, zararlı etkileri ve mekanik hasarlara karşı cildi önlemek yeteneğine sahiptir.

Bir kadının gebelik ondokuzuncu hafta hisseder? Gelecekteki Anne için çok heyecan verici ve gerçekten çekingen bir adımdır. Bu dönemde bir kadının sıklıkla rahimde bir çocuğun ilk hareketlenme hissediyorum başlar. Tüm bunların yanında, annenin önemsiz bir kilo vardır. Kalçası kesinlikle duruş etkiler, yuvarlak göbek, genişletiyoruz. Giderek, kadınlar özellikle doğrudan karın alt kısmında, her iki tarafta ağrı endişe ediyor. endişelenmeyin. Bu hamile kadınlar için sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Ağrısı yuvarlak bağ rahim kendisinin iki tarafına takılmıştır. Bunlar daha geniş ve daha uzun haline gerilir. Bu ağrılar sakıncaya bir çok teslim edilir Ancak, uzun süre devam etti ve mücadele anımsatan, jinekolog ya da diğer uzmana acilen ele almak gereklidir.

Hamile 19 Hafta - bu kez hamile bir kadının derisinde değişiklikler. Bu koyulaşır. Palmiye benzeri dudakların üstünde yüzünde lekeler vardır, allık ve. Böyle belirtiler - önemsenmez nedeni. Bu değişiklikler östrojen artışa, artan melanin kaynaklanmaktadır. Bir bebeğin doğumdan sonra doğumdan sonra kaybolur veya bir yıl içinde genellikle kararan.

Ultrason gebeliğin 19 hafta - ilk olma bazı bebek bekleyen anneler için bir testtir. Ancak, kadınların büyük çoğunluğu birkaç hafta önce benzer bir prosedür düzenledi. Hamileliğin 19. hafta o bacaklar, kollar görmek ve onların doğmamış çocuğunu yüz bu erken aşamada zaten mümkün olması bakımından önemlidir. Bazı durumlarda, bu aşamada, uzmanlar bebeğin cinsiyetini belirleyebilir.

Hamileliğin 19. hafta hamile kalabilir bu kadınların hepsi şu anda alerji ağırlaştırılmış olduğundan, testin. Şimdi anne adayı, her zamankinden daha fazla, oksijen gereklidir. To astım krizleri, oluşmaz herhangi alerjik reaksiyon ile ilişkili, uyuşturucu kullanmamaya çalışın, daha çok sıvı tüketmeleri gerekir, ürün bir kadındaki alerjenler vardır. O halde tüm bayanlar seksen yüzde hamilelik öncesine göre daha iyi hissediyorum dikkati çekiyor.

19 Haftalık Hamile - bu zor durumda yarısı karmaşık bir yoldur. Bu duygularını dinlemek ve bebeği bakmak için, kendisine daha dikkatli olmalıdır. bebek bile gelişiminin bu erken aşamada, duygu, çünkü hiçbir şey hakkında endişe etmeyin deneyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.