Ev ve AileGebelik

Hamileliğin 39 hafta. Hastanede şeyler koymak

Teslimat tarihi zaten yol hamileliğin 39 hafta altında, giderek yakınlaştığı ve böylece suyun kavga veya deşarj her an başlayabilir. Bunun için hazır olmak zorunda. Dışarıdan yalnız gitmek sevdiklerinizle sürekli temas halinde olmamak önerilir. Son günlerde bu gebeliğin 40 ve 39 hafta geçirdiklerini, sen sadece kalkmadan yatmak istiyorum, kalp, yatay konumda neredeyse hız darbe olduğunu, en ağır çağrılabilir. Mide bulantısı, ishal, şiddetli nefes darlığı - Son günlerde teslimattan önce, normal uydular.

Büyük olasılıkla, hastane zaten seçilmiştir. Bazı insanlar, sözleşmeli doğum yapmak tercih ettiği bazı doktorlarla sözleşmeleri ve dolayısıyla sözleşme zaten derlenmiştir. Bebek nihayet annesini ziyaret etmeye karar verir zaman göreceğiz. Bu zamana kadar hastaneye çanta toplanacak ve kanatlarda bekliyor. Bu durum söz konusu değilse, o zaman durumu düzeltmek için çok az zaman vardır.

Ne hastanede anne gereklidir?

1. Belgeleri. Hamile Değişim kart, politika, sağlık ve pasaport fotokopisi, sertifika SNILS.

2. giyim. Bu süre bir şey hazırlamak gerek kalmaması Şimdi doğum sürecinin kendisi ve kavgalar anneler içinde hastaneler, tek kullanımlık giysiler bir dizi verilir. Ama çocukla kalmak için herhangi bir rahat giysiler gerekir. memeye sadece ilk birkaç gün içinde emzirme neredeyse günün her saati gerçekleşeceğini dikkate değer şey ve erişim kolay ve rahat olmalıdır. Bunu yapmak için, son derece uygun önlük, sadece halletmek veya düğme için yeterli olacaktır. Çok uygun ve hemşirelik sutyen, aynı zamanda birlikte alınması tavsiye edilir. Sen, (gece emzirme unutma, tekrar) uyku terlik, çorap ve külot birkaç çift rahat kıyafetler gerekecektir.

Zaten hamileliğin 39 hafta var ise 3. Bundan toplamak için zaman ve kişisel bakım ürünleri bulunuyor. süper emici pedleri birçok paket. Özel bir doğum sonrası almak için daha iyi, geleneksel conta yüzeyi genellikle polietilen gibi oluşturulan bir ızgara oluşur. Bu malzeme samimi yerleri, travmatize emeği tahriş edecek. Kullanışlı tek kullanımlık İçeri girebilir göğüs pedleri. Tabii ki, süt gelene kadar bebeğin doğumdan sonraki ilk günlerde, onlar sahipsiz, ama sonra çok yararlı olacaktır. Yumuşak tuvalet kağıdı, sabun (tercihen sıvı), macun ve fırça, tarak, lif, şampuan, küçük ve büyük bir havlu.

4. Kendi fincan ve kaşık (çay odası, yemek odası) alacaktır. Ve giyim sevk edilir.

bebek için 5.. ekstresinde Giyim, yıl zamanına bağlı olarak (basma ve pazen bebek bezi, yelek, sürgü, zarf ya da battaniyeler, kurdele, hemen yeni doğan tahliyesi için bir dizi satın alabilirsiniz). Genellikle gebeliğin 39 hafta varsa, anne zaten bu gerekli şeyleri stoklanmış, ve değilse, sebebi ne olursa olsun, korkunç, baban değil ya akraba deşarj zaman getirmek. çocuklara jenerik bunu derhal hazırlamalısınız, kapalı kollu şapka, çorap ve yelek elbise. Genellikle, hastane tüm tek kullanımlık çocuk bezi kullanan olduğu düşünülürse, ekstra gerekmez bezi ile bebekleri sağlar.

6. Kamera. Yeni doğanlar her dakika değişiyor!

Ve şimdi daha iyi olduğunu hastaneye getirmek değil. Bu deodorantlar ve güçlü bir aroması ile parfümler. Kitaplar, yün kazak, iplik, yumuşak oyuncaklar, toz ve mikroorganizmaların çeşitli birikmiş bu şeyler.

torba uzun toplanmış ve terim sona erer ve gebelik 39 hafta var olmuşsa, tekrar her şeyi iki kez kontrol etmek en iyisidir.

belgeler her yerde etrafında yapılmalıdır. Tabii ki, onların yokluğu gebeliğin anne 39 hafta, mide çekerse, anlamına gelmez su kırdı ve savaş başladı ve o kabul edilmeyecektir. aldığınızdan emin olun, ama hepsi onunla olmak gerekirse daha iyi olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.