GüzellikBakım ürünleri

Biz öz bronzlaşmayı kullanın: yorum ve makine

Güneşin bile doğal görünümlü zararlı bronzlaşma olmadan bronzluk ve yanan ışınları, güzel satın almak ister misiniz? Sadece bronzlaşmayı kullanması gerekebilir.

Neden gereklidir?

Bu araç gerekirse diğer birçok durumda da, Latin Amerika yıldıza benzer, ancak olmanın tek sırayla değil kullanılır:

- Uzun bir kış sonrası sağlıksız solukluk ayaklarını kaldırmak;

- ciltte Çatlakların izlerini maskelemek için;

- fotoğraf çekimi için sorumlu yüzde yüz hazırlamak;

- sadece kendi vermek için cilde güzel sağlıklı tonu.

Bu durumlarda, kendini bronzlaşma, sadece yeri doldurulamaz, çok farklı değerlendirmeleri her birinde.

kızlar çok sayıda bu araç çok, çok zordur kendini empoze düşünüyorum. Belki de birçok kişi bronzlaşmak sevmiyorum bu nedenle, bu konuda yorum sıklıkla negatiftir. Biz sadece aracı kullanmayı öğrenmek gerekir.

Bilgi kendinden bronzlaşmayı nasıl kullanılacağı, yorum o zaman bu sadece olumlu olacağı anlamına gelir.

Uygulamanın karmaşıklığına

Teorik olarak oldukça basit, ama biraz daha sert uygulamada araçları koydu. Buna ek olarak, kendiliğinden bronzlaşma istediğiniz sıklıkta olmayabilir özel bir kokusu vardır. Eğer kokulara karşı güçlü bir tepki varsa, daha pahalı araçları seçmelisiniz. Tipik olarak, daha yüksek bir fiyat iyi malzemeyi ve hiçbir aşındırıcı koku gösterir.

Eğer tabii ki, eğer dışında bu noktadan itibaren, kendi kendine bronzlaşma kremi böyle bir aracın bazı ucuz versiyonunu almayın, neredeyse hiç dezavantajları vardır. Bronzlaşma - zararlı solaryum için mükemmel bir alternatif.

Yani, şu dört adımı uygulayın ve yan etkileri almadan güzel cilt bronzlaşıyorsun alacak.

Cildinizi hazırlayın

Eh, krem bronzluk kullanmaya karar? Yorumlar saygı? Sonra başlar!

Yaklaşık yedi gün bronzlaşmayı planlanan ilk uygulamadan önce, alfa asitler ihtiva eden kozmetik ürünlerin kullanımı kesilmelidir. Hatta "operasyon" bir gün önce bacaklarını tıraş veya hiçbir epilasyon başka seçenek gerçekleştirin. Aksi takdirde hiç kimse cihaz pürüzsüz ve güzel şeritler olmadan düşecek size garanti edemez, 24 saat içinde bunu yapmak için çok önemlidir.

Biz pul pul dökülme geçirmek

Bu adım bir zorunluluktur. Sonuçta, onsuz sen parçacıkların ölü ağırlığının deride kalır ve bu öz bronzlaşma eşitsiz uygulamasına doğrudan bir yoldur. Özel bir satın kese veya örneğin şeker ve bitkisel yağ dışında bir yuva kurmak.

Tabii uygulama

Kirli almak istemiyorsanız, ince lateks eldiven koymak emin olun.

Yani, biz yüzle başlayın. Saç başörtüsüyle veya bandaj altında geri çekilmelidir. ciltte bronzluk sadece bu alan için tasarlanmıştır birine uygulanmalıdır. Dior, Estee Lauder veya bronz Eclat Du Visage için bir çare satın alın. Çok Bronzlaşma Böyle yorumlar kesinlikle çok iyi olacaktır.

Planlarınız bir melez haline dahil etmezseniz, daha iyi bir karışım Güneş demektir 1 favori nemlendirici ile: 1. Önemli olan dikkatli gölge, ancak bu durumda ciltte çirkin çizgili olmayacaktır.

Bir kişinin tamamlandığında, vücudun gidin. Kendi kendine bronzlaşma losyon ile karıştırmak zorunda değil, sen saf bir şekilde uygulayabilirsiniz. Bu dairesel hareketlerle masaj, yukarı doğru bir bacak uygulanarak başlar.

sürdürmek renk

Ajan cildinize içine emmek izin verin. Bunu yapmak için, en az yarım saat gerekiyor. daha hızlı kurumasına spreyi kullanmak bile, vücudu dokunmak için zaman ayırın 30 dakika bekleyin.

karanlık ve oldukça gevşek giysiler ve aynı kıyafetleri giydirin. 4 saat içinde bir duş ya yapıyor spor almaya mümkün olmayacaktır. Güzel bronz tonları uzatmak için, her zaman bir deri uygulamak nemlendirici.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.