Sanat ve EğlenceFilmler

Yukina kardeşler, Olga ve Tatiana: biyografi ve fotoğraf

Çocukluğundan beri, birçok masal filmleri Aleksandra Rou hatırlıyorum. Onlar sadece iyi, ama sıcak ve parlak değildi. Bunlar arasında "Crooked of Mirrors Krallığı" başlıklı 1963 sinema filmi olduğunu. ilginç ve heyecan verici hikayesine ek olarak, bu film ana rollerden icracı için seyirci sayesinde tarafından sevdim. Bu kardeş Yukina Olga ve Tatiana oldu. çoğu kaprisli kız Olga ve onun yansıması Yalo olarak hatırlanacak rağmen. Filmin Rowe katılım derhal Sovyetler Birliği çapında iki Moskova okul kızlarını ünlü yaptı.

Olya ve Tanya Yukina kimlerdir

Sarı saçlı ve iri mavi gözleri ile Kalın, yaramaz ikizler - aynen tüm kardeşi Yukina hatırladı. Onların katılımıyla filmin ardından Moskova'da bunları bilmeyen bir çocuğu bulmak zordu. Birçok Böyle başarılı bir başlangıç kardeş Yukina kesinlikle haline aktrisler çıkarılıp henüz aynı filmde fakat edilecektir sonra kızlar farklı bir yol seçmiş bekleniyor.

aile Yukina

Baba Gennady, Meryem ve kışkırtıcı iki kızı Olga ve Tanya: Yukina ailesi dört kişiden oluşuyordu. altmışlı yılların başlarında Yukina Moskova'da bir daire aldık. o Kuzminki bulunan olmasına rağmen, bodrum ortak bir daire sonra ayrı bir oturma alanı neredeyse cennet gibiydi.

Kızların babası yastık üretimi için bir fabrikada çalışmış ve annem - stüdyoda bir terzi. Zor zamanlarda ve alkol için aile tercih onun başının rağmen Yukina dostça yaşadı. bazen baba ve skandalların annesi çok yakında mutabık ve rağmen aile kahkaha ve neşeli şarkılar duyuldu.

Çocukluk Olga ve Tanya

Gelecek aktris kardeş Yukina Ekim 1953 doğumlu. Çocukluğundan beri, çok yetenekli ve girly parlak idi. Kardeş güzel dans bellek pek çok ayet, biliyordu ve türküler seslendirdi. Okul Olya ve Tanya avluda bir sürü arkadaş vardı. Buna ek olarak, ikizler de incelemeye çalıştı.

Bir kez ikiz iyi çifti için yerel Ev Kültür rekabette o düzenlendi. mahalle itibaren katılmaya çocuk katıldı. Ayrıca o dönemde dokuz yıldır kutlanan bu yarışma ve kız kardeşi Yukina, geldi. kızlar dans ve hızlıca şarkı görünce, kıç yargıç ufak şüphem yoktu ve zafer Tanya ve Olya verildi. yarışma ile Girly ev ödül ve ödül diplomalar bir demet getirdi.

1963 yılında filmi "Crooked of Mirrors Krallığı" na katılım

Büyük Sovyet hikayeci Aleksandr Rou ünlü hikaye Vitaliya Gubareva "Crooked of Mirrors Krallığı" film uyarlaması için hazırlık. Hikayede, ana karakter suyun iki damlası olarak birbirine benzer. Bu nedenle Rowe çılgınca tüm ikizlerin sermaye eşleştirme çifti üzerinden arama yaptı. Böylece dilediğini mutlak kimlik dış kız bambaşka karakterler vardı. arama sürecinde, o ikizlerin yaklaşık üç yüz çift gözden, ama hiç kimse zorlu yönetmen sevdim.

Bir kez Rowe elinde Yukina kardeşler, Olga ve Tatiana katıldı ikizler yarışması ile fotoğraflar var. fotoğraflardan sarışın kız kardeş Intrigued, o seçmelere davet etti. Kısa bir süre sonra, yaramaz kızlar filmi "Crooked of Mirrors Krallığı" in başrol onaylanmıştır.

yazın gelmesiyle beraber Yalta filme sinema filmi, yana bütün ekip ve annesi ile ikizler denize gitti.

setin ilk aktris kardeş Yukina ortaya çıktığında, kız adı henüz bilinen tüm edilmemiştir var. onun ayna yansıması Yalo - genç oyuncularından biri karışıklığı önlemek için, karakter olarak aynı adı taşıyan ve Parlamento rolü atandı ve Tanya bu onun öğrendiğinde. Yalo için - O Tanya karakter daha Olga, Olga ve ikiz adında bir karakteri gibi olduğu dikkat çekicidir.

Tanya'yla Ole filmde ana rolü var çünkü, onlar metnin tüm sayfaları öğrenmek zorunda kaldı. Buna ek olarak, bir çok çekim, bu yüzden kızlar bazen denize yüzmeye akşamları devam edecek gücü yoktu ki yorgun. Ancak genç oyuncu Yukina kardeşler, Tatiana ve Olga, şikayet ve yetişkin olarak tüm zorlukları transfer etmedi. Burada sahilde, kızlar ilk hayal bile edemediğini, hatta evde lezzetleri denedik çünkü ek olarak, bu oyunculuk mesleğine onlar için çok büyük bir artı olmuştur. Onlar rahat otellerde yaşayan arabalar yumuşak sürdüler ve bir prenses gibi hissettim. kızlar Bazen gerçek bir peri masalında olduğu gibi görünüyordu. Bir tablo üzerinde ve Olya ve Tanya evine döndü yeni öğretim yılı ile çalışan tüm yaz sürdü.

Erken şöhret ikizler

Film kızlarda işin Yaklaşık üç ay (bir ay içinde kazanılan temizlikçi olarak o anda) sadece 80 ruble aldı, ancak denizde harcanan zamanın anılar, kız kardeş Yukina çok daha pahalı içindi. Özellikle yakında onların katılımıyla filmi "Crooked Mirrors Krallığı" serbest bırakıldı ve kızlar inanılmaz popüler hale gelmiştir.

kızlar sadece cevap zamanım yok ki yetenekli ikizlerine tüm Sovyetler Birliği'nde itibaren yazılı geldi. Okulda, kız kardeş Yukina genellikle iki kraliçe olarak kabul - onlar ilgi odağı idi, bunlar aşık takdir ve imreniyordu. Buna ek olarak, Olga ve Tanya kez kendisinin bile tebrik Kremlin ve elle lüks hediyeler davet etti.

Yakında kızlar çok müdahaleci dikkat yorgun, ama bir sonraki yıl, yazın başlangıcına, geri çekim almak istedim. Bu nedenle Olya Yukina stüdyoda bir istek Aleksandru Rou ile bir mektup yazdı. Kısa bir süre kardeş Yukina yeni film masalı davet edildi "Jack Frost."

1964 "Frost" filminde Rolleri

Bir film yıldızı için yeniden davet edilmiş olması, kızlar ilk başta çok mutluyduk. Ama çekim "Frost" filminin geldikten, biz biraz hayal kırıklığına uğradılar. Trenin yumuşak araba okşayarak yaz deniz yoluyla onlar hiç şans oldu. Buna ek olarak, ormanda mantar toplamak, sepetler ile başörtülü kızlar sadece küçük bir rol verildi. kız kardeş rollerine mükemmel oynadı, ancak tüm doğru değildi.

mezuniyet sonrası kardeşler Yukina kaderi

Filmden sonra "Jack Frost" kardeş Yukina oynadığı? Ne yazık ki, daha ekranda, onlar görünmez. Ancak, kızlar için böyle bir trajedi değildi. Sonuçta, filmde bile bu iki rolleri, onlar seslendirdi, onlar ülkenin her yerinde övdü ve birkaç yıl sonra, kızlar hâlâ okul ve ilçe yıldızları vardı.

ikizlerin anne kariyerini oyunculuk kızları karşı kategorik oldu. Bu nedenle, hepsi davetiye Yukina reddedilen yerel tiyatro kulübü ikizler katılmak.

Bir süre sonra, Olga ve Tanya sporcular hem çalıştı, onlar profesyonel olarak tenis oynamak teklif edildi ama bu yine anne kız engellenir.

Liseden sonra, bazı meslek Yukina kız kardeş, Olga ve Tatiana seçmek zorunda. Biyografi bu kızlar farklı olabilirdi, onlar film ile kaderlerini bağlantı karar verirler. teknik içinde - Çocukluk arkadaşları ikizler Tanya bile Theatre Institute ve Olya girmeye çalıştı söylüyorlar. Ama olmadı, ve annesinin tavsiyesi üzerine kız yerel bir mühendislik üniversiteye girdi.

Kardeş Yukina: hayatı seviyorum

Ancak, kızlar uzmanlık üzerinde çalışmak ve bu mümkün değildi. Kızlar zorlukla ikisi de evlenmek için acele, yirmi yaşına kadar zaman vardı.

Olga Victor Lamont adıyla kendi okulundan bir adamla evlenmiş. Ancak, kocası ailesi Genç karısının omuzlarına düştü sağlamak için değil, bir prens olmak çok yakında tüm zorlukları ortaya çıktı. Birkaç yıl Pomuchat Olga Yukina boşandı.

Seçilen Tanya Alexander Zamolodchikov oldu. Oli'yle için Lamoni daha Tanya için daha sevecen kocası şoför olarak çalışan ve oldu. Birlikte tüm hayatlarını yaşamışlardır.

Çocuklar Olga ve Tatiana Yukina

kızı Julia - Kısa bir süre Oli doğumlu oğlu Maxim ve Tanya onu evlendikten sonra. Boşandıktan sonra Olga Yukina ailesiyle yaşayan döndü ve onlar oğluna bakımı için ona yardım etti. Ve Olga ve oğlu Maxim ölümünden sonra bir apartmanda yaşamaya başladı. kendi ayakları üzerinde bir oğlu yükseltmek en vardı, ama Olga şanslıydım - onlar "Intourist'e" in Tatiana ile bir iş var.

"Intourist'e" Çalışılacak

Özel eğitime ve becerilere olmadan kardeşler Yukina böylesine prestijli bir kurumda çalışmak zorunda olmasının katkısı olduğunu söylemek zordur. kızlar iyi hizmet uzmanına veya oyuncu olarak onların eski zafer olarak kendini ispat başardık olsun (sonuçta ülkenin en ünlü otellerde çalışan film yıldızlarının - iyi bir reklam var) Tanya ve Olya yardımcı oldu.

Yetmişli yıllarda - Seksenler "Intourist" otel zincirinin toplumun krem dönüyordu özel bir dünya oldu. aktörler, yabancılar, siyasiler, moda tasarımcıları ve müzisyenler vardı. Bu yapı içinde çalışarak, kardeş Yukina neredeyse İsa'nın koynunda gibi yaşadı. Onların görevleri Sovyet turist hazırlanması yurtdışına gönderilecek sayılabilir. Böylece, İkizler sadece sık yurt dışına olmuştur, ama aynı zamanda kendileri ve aileleri için kıt malların çeşitli onlara ulaşmak için.

Biz kardeş pahalı giysiler, yurtdışı aletleri, elit alkol ve kıt yemek vardı. Ve çocukları bir prens ve prenses gibi büyüdü. Örneğin, Maxim birinci sınıf bu kot gurur sahibi oldu oldu, ek olarak, o ilk kendi alan VCR çıktı - avludan sınıf arkadaşları ve arkadaşlarının gıpta. Bunun iyi beslenmiş ve mutlu bir hayat her zaman böyle olduğu görünüyordu, ama yeniden yapılanma ve daha sonra geldi - SSCB çöküşü.

1995 yılında otel "Intourist" işadamları sahibi olduğu ve kuruluşların yeniden yapılanma sürecinde kardeş Yukina işten çıkarıldı. Adlarının ve hangi filmleri gibi onlar ilgilenen kişiler artık, bir kez filme aldı.

Yukina son yıllar Olga ve Tatiana

"Intourist'e" nin görevden aç doksanlı denk gelmiş. dahası, bir iş zordu almak için çok az para sürekli gecikir. Enflasyon bütün tasarruflarını yok ve kız kardeş giderek evdeki bütün değerli satmak zorunda kaldı. Do Moskova yakınlarındaki bir köyde küçük bir yazlık yardımcı açlıktan değil.

yoksulluğa lüks gelen bu keskin geçiş hemşirelerin moral etkiler olmaz. Hem kademeli olarak özellikle, Olga içmeye başladı. Alkol olumsuz onun zaten kötü sağlık etkilenen ve Ocak 2005'te o doğrudan oğlunun elinde kalp sorunları nedeniyle öldü.

Tatiana altı yıl daha güçlü ve daha deneyimli kardeş oldu. Bunca yıl o bir kuruş için askeri çalıştı. bunun Sağlık sabit kaynağı, yanı sıra o çok içti. Ailenin bakım neredeyse tamamen orta yaşlı bir kadının kırılgan omuzlarında belirtilen şekilde Tatiana kocası geçersiz krizi geçirdiği ve oldu. Mart 2011'de, kız kardeş Yukina son gitmişti.

Her iki ikizler Moskova Pokrovsky mezarlığında, ailesi yanında gömülüdür.

O kardeş Yukina bilgi biti. yine de oluşabilir nadir makalelerde, genellikle film hayatlarını harap ettiğini yazın. Iddialar ne kadar geçerli olduğunu söylemek zordur. Her şeyden önce, "Crooked Mirrors Krallığı" vurulması sayesinde O önce kendi sefil varlığından dikkat çekici farklı diğer hayat, gördük. Yukina kardeş, Olga ve Tatiana, büyümüş Buna ek olarak, bunlar, çeşitli güçlüklere rağmen, biz hayal adil böyle bir hayatı güvenli başardık edilir. Ama tanınmış aktörler dahil Sovyetler Birliği sadece Olga ve Tatiana çöküşü, ama bütün ülke ile, korkunç bir durumdaydı. Yetenekli kız ve yeni bir hayata uyum sağlamak başarısız oldu ve bu kadar erken öldüğüne talihsizliktir. Sadece iki rol oynadığı da olsa Buna rağmen birçok izleyiciler için, onlar hala favori aktrisiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.