Haber ve ToplumKültür

Görgü için Moda geri döndü ve bu curtsey doğrular

Bugün, tüm ve her zaman bizim büyükanne ve büyük büyük büyükanneleri izledi görgü kuralları hakkında unutmayın. Birçok bile bu kurallar ne kadar sıkı fark yoktur. Ama çok uzun zaman önce eğitimli insanların, değişmez yasalara yaşadığı günümüz toplumu neden kahkaha veya karmaşa içinde olan.

tebrik Nod?

Bob - lüks geleneksel dönemi olarak kabul edildi selam, bir şeklidir havai fişeklere. altında Prusya sarayı görgü gelmeden Paul I, curtsey kadar süren 1917 devrimi yılı. açık onayı - Rusya'da XIX yüzyılın başında tüm Batı ve bob moda oldu. Bu yay da, Fransız kökleri vardır, hürmet, bir tür olarak kabul edilir. Mahkemedeki son Görgü vazgeçilmez unsurudur ve saygı Noble ifadesi kullanıldı. Derin çömelme ile saygılı bir yay olduğu, hangi bir kadın dizler geri bir bacağı çıkarılır ve başını eğerek ediliyor şişiriyor. Hızlı bodur ve kolay nod: - Bir bob onun biraz basitleştirilmiş bir şeklidir. Avrupa'da genellikle fazla dikkat yay.

Aynı saygı ve farklı teknikler

Fiyonk tekniği, çömelme derinliği ve baş eğim derecesi bakımından birbirinden farklıdır. onlar XIX yüzyılda biraz geliştikçeÜç. Ve yavaş yavaş kişiye özel saygı ifade karmaşık hareketleri solan. Nod ve yürütme tekniği farklı curtsy ve her zaman kabul edilmiştir sadece kadın yay. Daha sonra çerçevesinde bir tebrik olarak seküler bir toplum, pruva jest bayanlar beyefendi cevap olarak kullanıldı balo görgü, geldi. Ve düzgün sık önerilerini gerçekleştirme yeteneği adamın seküler topluma ait olma konuşur. tüm iletişim inceliklerini anlama hem eğitim yılı aldı çünkü. Knicks dikkat görüntüsü gibi birçok detay, ödenen edildiğinde. Sonsuza çömelme zaman kadınlar indirilmesi gerekiyordu ve o kalktığında, bakışları yüze konuşma dönüyor. Bu nedenle bob - seküler toplumda tevazu, eğitim ve gencin yetişmesi belirtileri biridir.

Curtsey ve modernlik

XXI yüzyıl bob önce "canlı", ancak nadiren kullanılır. Kraliyet ailesini ve bugün tebrik Örneğin, sık sık curtsey olun. Fotoğraflar kutlamaları nasıl yapıldığını bize gösteriyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.