SağlıkTıp

Yüzük parmağı: bu nedir?

Rus dilinde yandan Dördüncü parmak isimsiz olarak adlandırılır. adlandırarak Böyle de Sanskritçe, Farsça ve Tatar dillerinde görülür. sebebi nedir? Neden yüzük parmağı? Bu yüzden bu ülkelerin temsilcilerine göre, çünkü denirdi, o özel bir özelliğe sahip ve olağanüstü özelliklere sahiptir edecektir. Ama gerçekten mi?

en anlayalım!

diğer birçok ülkede, yüzük parmağı yüzük denir. evlilik sembolü - Bu gelenek ona bir alyans giymek kaynaklanmaktadır. Katolik din olarak, sol kolunda giyilir. evlilik bağlarını teyit etmek Böyle bir seçim parmak yanlışlıkla uzaktır. Efsaneye göre, sol kolunda sadece anonim düz Viyana'nın merkezine gelir. Ortodoks mezhepleri farklı - alyansının için Sağ elinin yüzük parmağı olduğunu.

daha fazla bilgi

Bu el falı yüzük parmağı önemli bir rol oynar. Bu parmak is sorumlu için yaratıcılık adamı. öyle uzun, daha sanata yeteneklerini ve becerilerini belirgin. Ama bu tür insanların benlik saygısı, aksine, çok düşüktür. İdeal oran, el falı göre endeks ve yüzük parmakları aynı uzunlukta olan - o zaman adam yetenek ve bencil orta ve özsaygı sahiptir.

Halka bir kişinin o duyguları içten olsun, başkaları tarafından tedavi edilir tam olarak nasıl anlamanıza yardımcı olur sol el birinci ve dördüncü parmak bağlı olduğunu inanılmaktadır. Ve aynı jest sağ duygu kendi görüntüler güçlendirir.

özellik

Ama anatomisi arasında yüzük parmağı bağlama yaptığı testosteron. artık öyle - daha bu hormon insanın böbrek üstü bezleri tarafından üretilir. uzunluk işaret parmağı başka hormon, kadın denilen östrojen ile ilişkilidir. Uzun dördüncü parmak pek çok başarılı sporcular ile insanlar arasında: Bu nedenle, bu arada, ben ilginç bir istatistik bulundu. rekabette önemli olan iki şey - Onların başarıları testosteron saldırganlık düzeyini artırır ve karar almayı hızlandırmak gerçeği ile ilgilidir.

Ama Cambridge bilim adamları da vücudun bu kısmında yer alan özellikler ilgilenmişlerdir. Ve araştırma dışarı ilginç istatistikler. Bilim adamları kendi parmak uzunluğunda Londra tüccarların finansal başarısını bağlantılı var. Ve orada böyle görünüşte farklı şeyler arasındaki ilişkinin ortaya çıktı. Daha başarılı olan yüzük parmağı daha uzun indeksi daha o idi. Yine, nedeni muhtemelen testosteron yatıyor. o orta uzunluğu yaklaşır Ama eğer - bu heyecan bir işaretidir.

Ama genel, bu mucizevi özellikleri arasında dördüncü parmak uçları. Günlük kullanımda yüzük parmağı pratikte onların takipçilerini olmadan çalışmıyor. Bu palmiye bu bölümünde tendon yeri özeliklerine kaynaklanmaktadır. Başka hiçbir yüzük parmakları üçlü faaliyetlerinin sadece bir çift içeriyordu. Yani, bağımsız klavyede yazarak katılabilirler yanı sıra bireyin rolü müzik aletleri çalmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.