SağlıkTıp

Lazer cihazı "Milt". Lazer terapi aygıtları "Milt-F-5-01": yorumlar, açıklamalar, teknik özellikleri ve yorumlar

Geçtiğimiz 30-40 yıl içinde, tıp alanı giderek lazerler kullanmaya başladı edilmektedir. Günümüzde lazer tıp o düzeltme ve insan vücudunun çeşitli hastalıkların tedavisinde yeni yöntemler bulmaya olanak veren oldukça hızla gelişmektedir.

ilaçların kabul olumsuz zaten sağlıksız vücudu etkileyen yan etkileri olabilir olmasından kaynaklanmaktadır lazer tedavisinin büyük bir popülerlik. Ayrıca, ilaç sırasıyla, tedavinin etkinliğini azaltır ve söz içine sonucu koyar bileşiminin bileşenlerine bağımlılık olabilir.

Bu tür hızlı bir şekilde ve maksimum etki ile hastalıkların çeşitli tüm vücut tedavisi için izin manyetik lazer tedavisi, "milt-F-5-01" gibi tedavinin modern yöntemler. Böyle bir cihaz, bağışıklığı yükseltir vücudun genel durumunu iyileştirir ve bu nedenle yaygın olarak hastanelerde ve evde kullanılır. Bu durumda, birinci manyeto-kızılötesi lazer "milt" geçerli çıkışların değer. cihazlara ilişkin fiyatlar Aygıt ve onun yapılandırması gücüne bağlı olarak, 15 bin ila 25 bin ruble başlar.

lazer hakkında "Milt"

Lazer tedavi tekniği - terapi uygulayan gövde dört faktörü etkileyen edildiği bir tedavi: kızılötesi LED lazer radyasyonu, manyetik alan ve kırmızı LED ışığı. bir lazer cihazı "Milt" seçeneğini kullanarak işlemler için. Bu modelin düzenek kullanımı kolay ve güvenilir bir ihmal edilebilir boyutlara sahiptir.

işlem , lazer tedavisi , her belirli hastalık için özel olarak seçilen tarzlar ile vücudun belirli alanlarda aletin etkisi altında gerçekleşir. Böyle poz tamamen güvenli ve ağrısızdır.

Kolay kullanımlı araç kontrolü kurulumu kolay panel yanı sıra kit mevcuttur tedavi kılavuzunda, yöntemleri, lazer tedavisi "Milt" hastanelerde değil, aynı zamanda evde sadece kullanım için en iyi seçim için cihaz yapar.

Seçenekler

Lazer terapi aygıtları "Milt-F-5-01" üretici ağından çalışma yeteneği ve dahili pil ile iki çeşit üretir. cihazın sağladığı kiti ikinci modeli, bu nedenle bu cihaz iş yerinde ya da boş bir şekilde tıbbi tedavi için mükemmel bir seçimdir. Cihaz 2 saat hiçbir ekstra ücret ödemeden tıbbi bir operasyon çalışır.

Mikroişlemci kontrollü, dijital tipte ekran, radyasyon, zamanlayıcı, ses ve dijital sinyal mevcudiyetinin yanısıra ışınlanmış alan kırmızı aydınlatma kayıt bir sensör - bütün içerir "Milta" lazer cihazı. cihaz Her spesifik hastalığın tedavisi için tüm önerileri boyalı ayrıntıları tam el kitabı vardır.

Arzu edildiği takdirde, alıcı ek bir özel paketleme vasıtası tripod sipariş edebilir, koruyucu LI (lazer radyasyon) gözlük ve LED'ler enjektör.

Tedavi Cihazı "milt"

Tertibat, lazer tedavisi "milt" maruz kalma bir terapötik madde olarak kullanılmaktadır. Hastanın vücudunun belirli hastalıklı bölgelere harici darbe ile gelir. Bu durumda, aşağıdaki fizyoterapi etkisi vardır:

 • sabit manyetik alan;
 • kızılötesi lazer radyasyonu darbeli;
 • Kırmızı ışık spektrumunun emisyon;
 • Mavi ışık spektrumunun emisyon;
 • Kızılötesi spektrum ışık emisyonu.

Buna ek olarak, bu faktörlerin her tek başına ya da kombinasyon halinde kullanılabilir. bir organizmaya uygulanan bu tür etki, doğal ve bu yüzden herhangi bir yan etkisi yoktur.

Makinenin ana avantajları

Klinikte bugün temelinde biz DID tedavisi için farklı cihazlar bir çok karşılayabilir, ancak giderek tedavi oldukça etkili bir yöntem olarak kullanılabilir "Milta" lazer cihazı. Bu modelin birim birçok avantajı vardır:

 • Kompakt boyutu - Gerekirse belirli bir yere bağlı olmaksızın kullanılabilecek, transferi, gezinti için almak;
 • rahat ve çok fonksiyonlu kontrol paneli;
 • Kullanım basit prensip, bu kendi başlarına evde kullanılabilecek özel beceri ya da tıbbi eğitim gerektirmez;
 • lazer terapi cihazı, ağrısız, güvenli ve ilaçların kullanılmasını gerektirmez;
 • tüm organizmanın hastalıkların geniş bir lazer ile düzeltilebilir;
 • her bir ayrı bölgede radyasyon için güç ayarı imkanı;
 • programlama frekans modları olasılığı;
 • Işık ışıklar kırmızı ve mavi renkler.

Bazı durumlarda, lazer tedavisi gösterileri amacı

El lazer terapisi gibi böyle bir teknik varsa çok farklı hastalıklar tedavi edilebilir. Aygıt "milt", işlevselliği yüksek seviyesini gösterecek olan tüm işlevleri genel bir bakış, hastalıkların geniş bir aralığı için bir tedavi olarak kullanılır:

 • Cerrahi problemleri (ameliyat sonrası yaralar, silah yarası, soyulmuş, yaralanma, donma, vb yanık, trofik ülser lezyonlar, erizipel iltihap);
 • alt uzuvların lezyon kan akışı (tromboflebit, akut, tıkanma hastalığı, aterosklerotik oklüzif posttromboflebit);
 • travmatik yaralanmalar (kırıklar, tendon ve kas iltihabı);
 • Hastalık osteoartiküler dokusu (artroz, osteoartrit, artrit, bursit, bel ağrısı, topuk dikeni);
 • Merkezi sinir sistemi karakter nöropsikiyatrik hastalıklar (sinir gövdeleri iltihabı - nevrit, siyatik, nevralji, polinörite gibi nöropsikiyatrik bozuklukların sınır durumu);
 • sindirim sistemi hastalıkları (peptik ülser, gastrit, hepatit, pankreatit, kolesistit ve diğer enflamasyon);
 • kalp ve damar hastalıkları (hipertansiyon, kalp ritm bozuklukları, farklı etiyolojilerden anjin, aritmi);
 • solunumla ilgili hastalıkların (bronşit, astım, pnömoni, ve akut diğer kronik hastalığı);
 • jinekolojik problemleri (enflamatuar süreçler, adet döneminde ağrı);
 • ürolojik (idrar yolu, sistit, prostat içinde taş);
 • endokrin sistem bozulması (diyabet komplikasyonları - anjiyopati, ülserler, retinopati ve hipotiroidizm, tiroit);
 • cilt hastalıkları (piyoderma, herpes, ekzema, nörodermatit, cilt üzerinde alerjik reaksiyonlar);
 • KBB hastalıkları (sinüzit, larinks, farenks ve bademcikler, rinit mümkün olan tüm tipleri, kronik orta kulak iltihabının, vb enflamasyonu);
 • Diş (diş eti dokusu iltihabı, ağız, periost mukozalar, diş minesi hipersensitivite oral travma, ameliyat sonrası dönemi).

Modlar ve Bunların Uygulamaları

Farklı hastalıklar böyle bir lazer cihazı "Milt" özellikleri, bireysel terapi programı gerektirir. Cihaz, belirli bir hastalık için yapılandırılabilir ve doğru işlemi gerçekleştirmek için. manuel modları ve nasıl lazer tedavisi "Milt" cihazlarını yapılandırmak ne hakkında ayrıntılı bilgi içermektedir. her modun türleri hastalıkların geniş bir tedavi etmek için kullanılabilir. Yani, semboller ve farklı etiyolojilerini hastalıkları düzeltmek imkanı ile ayarlardan beş ana tip ayırt:

 1. Canlılık. Geri yükleme ve hastanın vücudundaki tüm hücresel sistemlerin doğru çalışmasını stabilize etmek için kullanılır.
 2. Kronik prostatit. Mod belirgin ağrı ve enflamasyon, kronik ve akut tabii hastalıkların tedavisinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
 3. Akut ağrı. Bu modda cihazı yapılandırılması akut güçlü kuvvetli olan ağrı, spastik tipi, yanma ve "yırtılma" ağrılı bölgelerde hastalığın kurtulmak yardımcı olacaktır Lazer radyasyonu.
 4. Artrit. eklemler, bağlar, kaslar iltihabının neden olduğu hastalıkların terapötik tedavisi amacıyla vücut üzerinde etkileri. Ayrıca STR kan fotomodifikatora ışınları olarak kullanıldığı zaman dilimi etkilenen kaplar, dalak ve karaciğer yönü.
 5. Ateroskleroz. Ünite doğrudan aterosklerotik damar doğa oluşumunu ortadan kaldırarak, damar sistemini etkiler.

güvenlik önlemleri

Lazer terapi aygıtları "Milt" dikkatli kullanım ve belirli güvenlik önlemleri gerektirir. Yani, iş özel donanımlı oda ile, 18 yaş ve üzerinde bir kişi izin veya belirli becerilere varlığı gereklidir. Kesinlikle göz lazer ışını doğrudan yasaktır ve makine çalışırken! yüzük, aynalar, krom öğeleri gibi yansıtıcılıkları sahip Tehlike doğrudan lazer nesneler. Gözetimsiz bırakmayın ve başka amaçlar için kullanmak yasaktır.

Başlarken

Lazer cihazının çalışma cihazının "Milt" talimatlarında belirtildiği imalatçısının önerilerine uygun olmalıdır. Başlamadan önce, kordon ve lazer kablo kılıfı hasarı, hem de cihazın bütünlüğünü kontrol edin. şebeke Cihazı takma, ışıkları yanana ve gösterge ışığı lazer yayıcı birimi üzerindeki bir parıltı varsa ve kontrol panelindeki dijital görüntüler, ses, lazer alarmı olsa sorun olup olmadığını görmek için gereklidir.

operasyon

Lazer tedavisi için bir hastaya, bir yatay ya da oturma pozisyonuna yerleştirilir, lazere maruz terminal alanında uygulanır. Önce lazer uygulanması , etil alkol (% 96) ile muamele edilir, ya da aygıtı koruyucu film uygulanır. işlenmiş alan önemli bir alana sahiptir, bu görsel olarak bölgeye ayrılmıştır ve ayrı ışınlanır. 10 dakikayı aşmamalıdır lazer vücuda Toplam pozlama süresi.

Tedavinin tamamlanmasının ardından, hasta 15 dakika dinlendirilir ve eğer mümkünse, hatta 2 saate kadar uyku.

Lazer tedavisi için kontrendikasyonlar

herhangi bir tedavi olduğu gibi, manyetik lazer aygıtı "Milt" etkileri kontrendikasyonlar vardır:

 • kanser tümörleri;
 • sistemik kan hastalıkları;
 • her aşamasında gebelik;
 • akut bulaşıcı hastalıklar akış;
 • ağır biçimde endokrin problemleri;
 • Şiddetli formlarda kardiyovasküler sistem hastalıkları;
 • Beynin dolaşım bozuklukları;
 • akciğer yetmezliği ve sapma eşlik eden hastalıklar;
 • böbrek yetmezliği, karaciğer;
 • ateş;
 • akut aşamasında psikiyatrik hastalıklar;
 • UV ışınlarına fazla cilt hassasiyeti.

Bütün bu hastalıklarda, bir lazer cihazı kullanmak için izin verilmez. "Milt" - Cihaz, pozitif çoğu kısmını gözden, doktor reçetesi gerektirmez. Ama yine kontrendikasyonlar elemek için bir uzmana danışmalısınız cihazı kullanmaya başlamadan önce.

yerine bir sonuca ait

Bugün birçok insan, çeşitli hastalıkların tedavisinde ek bir yöntem olarak lazer tedavisi kullanıyoruz. lazer tedavisi "Milt" Her yorum tedavisinin% 95 olumlu sonuç verdiğini bilgiler içermektedir. Kompakt ve kolay kullanımlı cihaz Alış, her kullanıcının her gün vücutta oluşan sorunlar için mükemmel bir araç alır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.