Haber ve ToplumGazetecilik

Ksenia Sokolova - skandalistki gözüyle

Ksenia Sokolova - Gazeteci, kimin biyografi birçok skandallar ve inanılmaz gerçeklerle doludur. Bu haklı çağımızın en cesur ve düz kadın yazarlarından biri olarak adlandırılır. Onun kaleminin görüş altında birçok ünlü kişi var ve bu durumda sadece birkaç kusursuz bir üne sahip bıraktı.

Ve yine de, biz onun hakkında ne biliyoruz? iş yerinde ve özel hayatında ne Ksenia Sokolova? Ve neden bu kadar özveriyle gerçeği için mücadele?

Ksenia Sokolova: Kısa biyografi

Rusya'nın başkenti Moskova doğumlu genç gazeteci, 5 Nisan 1971 öyleydi. şehir Xenia hemen her gençlik geçti. İşte o aldı , lise diploması sonra Edebiyat Enstitüsü'ne girdi. A.M. Gorkogo. 1997 yılında Sokolov başarıyla edebi çevirinin Fakültesi'ni bitirdi.

2003 yılında, parlak dergisi GQ ile aktif işbirliğini başlar. Sokolova başlangıçta özel projeler bölüm başkanı görevini emanet, ama yakında yardımcısı editörü terfi etti.

2012 yılında Ksenia Sokolova belli medya grubunun başkan yardımcısı görevine getirildi "Live!". Aynı zaman zarfında o "züppe" olarak adlandırılan özel bir proje üzerinde çalışmaya başladı. Bu 2016 yılının başına kadar, onun anapara buluşudur.

gazetecinin özel hayatı ile ilgili olarak, sadece o resmen boşandık olduğunu biliyoruz. Ancak, tek başına Ostap adında bir oğlu var.

Rezonans soruşturma ve sıradışı hikayeleri

Ksenia Sokolova ilk başlıklı onun gazetecilik soruşturma için meşhur oldu "Beslan 120 gün." o şahsen topladığı tüm malzeme katliamının sitede bir haftadan daha fazla geçirdi.

bilginin Olağandışı sunum kamuoyunun dikkatini çekmiştir ve yakında o lider kategori olan "VIP-kişi ile Bir Gün". Onların kalıcılık, Ksenia Sokolova ilk kişilerden biri sayesinde Ramzan Kadyrov röportaj yaptı. 2006 yılında oldu, ama o zaman bile o onu lakaplı "Zamanımızın kahramanı."

Bu olaylardan sonra, Xenia defalarca dünyanın çok sıcak ve tehlikeli bölgelere gönderir. Kuzey Kore, Burma, Irak ve diğer birçok ülkede yaşamı kapsayan raporlarda. O Sicilya mafya son patron görüşülen ve kendi gözlerimle Katrina Kasırgası etkisini gördük.

Boudoir içinde Felsefe

Ksenia Sokolova birçoğunda güçlü gerçek kimliğini ortaya ettiği bir dizi görüşme yazarı olarak biliyoruz. genel halk, bu proje başlığı altında sunuldu "boudoir felsefe." Ksenia Sobchak - ilginç bir gerçek gazeteci başka skandal kişiyle yavrularına ile geldi olmasıdır.

Bu proje kapsamında, Sokolov Boris Berezovsky, Vladimir Kehman Yuri Shevchuk, Alexei Navalny, Mikhail Saakashvili ve diğerleri gibi ünlü kişilerle konuştum. Buna ek olarak, 2010 yılında, toplanan malzemeye dayalı bir noktada bir bestseller oldu kendi "boudoir içinde felsefesi", çıkarılmış önce.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.