Gıda ve içecekRestoran yorumlar

"Favori" (restoran). Endüstriyel üzerinde Restaurant "Favori": yorumlar

ilk günden itibaren "Favori" başarılı ve çok popüler olmaktı. Bu birbirine bağlı ve birleşik ekibi sayesinde oldu.

Fikir restoran

"Favori" adlı kurumların Ağı, restoranlar hepsi farklı olsa bile onların bir ve çok aşamalı strateji. O geliştirme kurumlarının yolu işaret, özel bir yerde müşteri koyar. ziyaretçiler "aile restoranı" olarak adlandırılan oyunda kahraman dönüştüğü bir yerdir. "Favori" adlı kurumlarının her aile ferdi, kendileri hakkında herkesi bakımlı hissetmek gerekir - çocuktan yaşlılara. İyi koşullar Küçük çocuklu ebeveynlerin yaratıcıları sunuyoruz.

güdüleri

"Aile restoranı" stratejisi yazarları hayata fikirlerini getirmek başladı. koşulları ilk restaurant "Favori" açılışı için yaratıldı. Sonra çok akut rekabetin farkındadır. Restoranlar güneş altında yer edinebilmek için mücadele edildi. O kadar kolay değil farklı cips, kurum müşterileri gelmek ister hangi sayesinde ile gelip gerekli olduğunu, ayakta kalmaya oldu. Bu nedenle, restoranda "Love istirahat" ağ ana noktaya özel dikkat - diğer zincirlerden kurumu ayıran özel bir detay varlığını. Sonuçta, restoranlar yağmurdan sonra mantar gibi artmaya başladı ve tüketiciler nereye arasında seçim yapabilir. Pazar segmentinde çalışmak çok kolay değildi. müvekkili hakkında endişe Firmalar, gelişmek ve büyümek. Restoranlar, hizmet ve tutum kültür hem ziyaretçiler topallarken doğru, kapalı olan, aciz bir süre için çalışmak. kurumun birincil sonuç kârı oldu. Ağın yaratıcıları "Favori" restoranlar mükemmel şekilde öğrendik. bütün bir bilim tür pazarlama catering gibi oldu. Firma "Love istirahat" gerekirse iyi iç ve ipler kurumların seçiminde tavsiye edildi restoran müzikte, salonda masaları yerleştirmek için nasıl tavsiyelerde profesyonelleri işe. Genel olarak, nasıl herhangi ipuçları insanlar tekrar tekrar bu yerde görünmesini istiyorum kurumda ilgi olduğundan emin olmak için.

"Love Dinlenme" kavramı

Firma "Love istirahat" "1001 torba" Graf restoran ve lokantalar zincirinin "favori" bir ağ sahibi. Başlangıçta, son restoranlar stratejisi bütün aile için demokratik bir resto-bölüm olarak tasarlanmış. Her yeni noktanın açılışında hep kurumun yerinin seçimine ciddi bir yaklaşımdır. Her zaman, şımartılmış değil ilginç restoranlar için öncelik alanları. "Favori" - bir binanın farklı mutfağı, müziği farklı stilleri, salonların dekorasyon farklı stilleri sığdırmak için çalıştı restoran. Ve tüm bu ziyaretçilerin uğruna yapılır. Her bir aile üyesi için bir kurumda olmak ilginçti ve tekrar favori restoran ziyaret etmek istiyorum. Her bucak ilk kez gibi olmalıdır. Fikir gerçekten favori restoran herkes evde hissedecek bir yer haline gelmiştir etmektir. Her kurum organizatörleri rahat bir atmosfer yaratmak için çalıştık. Sonuçta, kavram açıkça diyor - favori aile restoranı eğlence için favori bir yer haline. alanın bir sakini hayal ne hakkında tüm olmalıdır. önerilerin Bu genişliğine sahip ağ kurumlarında ziyafetler için sürekli bir talep vardır. bölgenin çeşitli önlemler sakinleri açısından çok büyük popüler restoranı Sanayi "Favori". ziyafetler sırasında restoranda hizmet Yorumlar kurumu talep olduğunu söylüyor.

restoran menü

Restoranın menüsünde tamamen ağın genel stratejisini desteklemektedir. Bu ziyaretçilerin en rafine beğeni karşılamayı amaçlamaktadır. Çok çeşitli, herkes dinlenme veya yıldönümünü kutlamak için gelen hoş kendilerine düşen alabilirsiniz böylece. Burada yemekler ve Avrupa ve Kafkas mutfağı, ilk başta ne amacıyla anlamıyorum çeşitli suşi, farklı pasta lezzetler ve içecekler, sadece denemek istiyorum. Güzel pirinç rulo, çeşitli sıcak yemekler, salatalar çok geniş bir aralık. çorba arzında çok güzel çeşitli deniz ürünleri, banal Olivier, pirzola ızgara, kebap, et pike - Bu Irinovskaya restoran, "Favori" sunan nefis tam bir listesi değildir. en bu seçim gözleri vadede dan, kabul edelim. Onun genişliği bizi vurur. "Favori" restoranda böyle Krasnodar gibi diğer şehirlerde kurum ve ağların tamamen aynı büyük bir aralığı. , Restoran deneyin, her zaman ev almak isteyen öyle ki tatlılar ve tatlı zevk birkaç dilim seçkisi. Bu durumda, yemeklerin isimleri herkese açık, basit bir yolla hiçbir karmaşık bükülmüş başlıklar, bütün. "Favori" restoran gerçekten eşsiz bir yer tatil olmalıdır.

yeni restoran

Yeni ağ restoran erken 2014 yılında açıldı. Restaurant "favori", karaoke barı Bar-in: üç katlı binada Prospect Sanayi, 40 yaşında 3 farklı mekanlar sunuyor Pan-Asya mutfağı ve ziyafet salonu "Çatı". Ünlü tasarımcı Eugene Skorikov bu kuruluşun çarpıcı iç geliştirdi. Her üç kat ve aynı anda üç kurum, kendi stili. tatlılar ve lezzetleri ile orada gıda tezgahlarda sunulan yenilikleri yerel kantinin füme sunulmaktadır. cam arkasında büyük mutfak - Ama büyük ilgi yeniliktir. bir karaoke barda farklı ışık ve ses donanımları ayarlayın. Kim ses mühendisi gözetiminde bunu ve iki arka şarkıcılar eşliğinde fırsatına sahip şarkı. Üçüncü kat, salon alanına dönüştürülebilir bir yaz terası vardır. Portekiz'den bir açık hava ızgarası, bir etli mangal ve kebap keyfini çıkarabilir. Bir güzel nargile Bohem cam el yapımı sigara içenler için gerçek bir zevk sunar. Kurum bu çocuklarla ziyaretçiler gibi bir dev çocuk odası. çocuklarla bir yere gelip ettikten sonra, onlar olmadan aynı anda kalabilirler. Restoran, düğün, yıldönümleri ve diğer etkinlikler için, misafirlerine her zaman memnun.

Sanayi restoranın Yorumlar

Çok olumlu endüstriyel, 40 yılında bir restoranın misafir defterine Yanıtları. Herkes bir yerde çok farklı yerlerde birleştirmek fikri sevdim. Ve ziyaretçi çocuklar için büyük bir oda varlığı ile memnun edilir. çocuklu birçok aile diğer kurumlar ilçesinde önüne restoranı "Sık" tercih nedeni budur. Birçok Eğer kenardan izleyebilirsiniz arkasında mutfak, fikrine olumlu tepki. Buradan, birçok dedikleri gibi, restoranın güven doğar. Mutfakta gizlemek için hiçbir şey varsa Sonuçta, duş ziyaretçilere açık olarak kabul edilir.

Krasnodar Restoran

Krasnodar restoranın girişinde "Sevgili" dinlenme ve buluşma yeri olarak algılanmaktadır iş görüşmeleri. gölet kıyısında böyle pitoresk bir ortamda toplantı sonrasında unutulmaz bir şey haline gelir. ayrıntılı tasarım, geniş tören salonu ile birçok köşkler topraklarında. Orada alabalık yüzen ile güzel bir şelale var. ile ataerkil bir tarzda bütün toprakların ağlama willows su ve köprüler üzerinde. Ana köşkün pencerelerinden batan güneşin muhteşem manzarasını sunmaktadır. Burada, rahat bir atmosferde, sen Avrupa İtalyan, Fransız ve Doğu mutfağının yemekleri tadabilirsiniz. Çocuklar için online izleyebilirsiniz arkasında bir çocuk odası vardır. Restoran her zaman popüler şarkıcılar, canlı müzik konserleri organize edilmektedir. Hiç sorun değil, balık ve kurumlar bir kez ve yakalanmış balık hazırlamak pişirebilirsiniz. Balıkçılık sonra, kalpten sauna, buhar banyosu gidebilir. Yetişkinler ve çocuklar için güzel tavus kuşu şarkı söyleyebilir. Arabayı nereye koymak ile sorun olmaz böylece kurumun yakınında park, çok büyük.

Müşteri Hizmetleri

Başlangıçtan itibaren, "favori" restoran fikri tek bir yerde iyi bir zaman vardı müşteriye ailenin her üyesi için en iyi teklif olmasıydı. Bu sahipleri gerçekleştirmek başardı bulunuyor. Herkes kendi beğenilerine ve okullarda arzuları olabilir "Love istirahat." Çip restoran - açık mutfak - tam haklı. Panoramik cam için intikam böylece ziyaretçilerin iştahı neden işi kaynar. Şefler sizin için yiyecek hazırlamak nasıl temiz görmek çok ilginç. Her zaman açık olmak, mutfak saf ruh temizleyin! Herhangi bir restoran, "Sık" ziyaret ve tam sunduğu mutfaklarından çeşitli zevk, aile restoranlar harika atmosfere atılmak için mümkünse tüm önerilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.