GüzellikCilt bakımı

"DMAE" Yüz: Kozmetoloji, prosedürün açıklamasına, kontraendikasyonlarını gözden

Ne yazık ki, güzellik - geçerken kavramıdır. sürece mümkün olduğunca genç ve sağlıklı cildinizi tutun - bu bir rüya değil, bütün, sonra çoğu kadın. Bu amaca ulaşmak için sıkma, gençleşme, prosedürleri icat edildi. En popüler yöntem hangi o kabul edilir, iyi sonuçlar elde Mezoterapi ilaç "DMAE". Ama güzellik uzmanları bu prosedüre geçerlidir? Herhangi kontrendikasyonlar var mıdır? Nasıl mezoterapi geçirmek için? Öncelikle, anlamak zorundadır prensipte ilaç "DMAE" atanması.

mezoterapi oluşma tarihi

Genel olarak, hazırlık DMAE - bu cilt sıkın, aynı zamanda tazelik ve hafiflik veren onu nemlendirmek için sadece büyük bir fırsat. Biz tıp "DMAE" bir ilaç olarak ele alırsak yaralanmadan kurtarmak ve uykuyu düzenlemekte, hafızayı geliştirmek için gıda olarak kullanılan bir besin takviyesi olarak kullanıldı.

1958 yılında deneyimli bir Fransız doktor hastalarına derisinin altında bir anti-aging ilacı tanıtılmaya çalışılmıştır. Neden? Michel Pistor uzun hafif olsa kişiye bu biyolojik katkı maddelerinin uygulama, verdiği gözlendi, ancak sonuç olmuştur. tıp derneği gibi prosedürler sonra cilde neler olduğu zaman, Mezoterapi uluslararası tanınma aldı ve gençlik uzatmak ve kozmetik kusurları kurtulmak en kabul edilebilir yollarından biri olarak kabul edildi.

İlacın çalışma prensibi

Bu hazırlanmasında kullanılan bir madde, aslında hem balık somon ailede olduğu gibi, her bir kişinin vücudunda yoktur. Onun tam adı - dimetilaminoetanol. O kale hücre duvarlarının (zarlar) sorumludur, bu nedenle tüm besinler koltuklarında kalır.

"DMAE" çalışma prensibi aktif asetilkolin elde etmek vücut için ihtiyaç dayanmaktadır. Bu madde insan vücudunda süreçlerin çeşitli motorun bir türüdür. Üretiminin yaşa bağlı değişiklikler nedeniyle önemli ölçüde azalır olduğundan, bütün vücudu onun sesini kaybeder ve bu böyle devam reflekslerin yavaşlaması, uyuşukluk yerini edildi ve.

İlaç "DMAE" yüz nedir? kozmetologlar incelemeleri yaptığı eylemler hakkında ve biz bu makalede ele alınacaktır. aracı vücudumuz tekrar asetilkolin üretmeye başlar hangi kimyasal reaksiyonları teşvik etmektedir. İlginçtir ki, DMAE kontrolü, molekülleri çapraz bağlantı çok sık gerçekleşmesi önlenmesi. Ayrıca, bu kalite oksijeni dokulara iletmek en üst düzeye çıkarmak için yardımcı kan üzerinde olumlu bir etki ve mükemmel bir anti-oksidan, bir.

, Cilt merkezi sinir sistemi, kalp, beyin hücrelerinde biriken toksik pigment ve tabii ki - Buna ek olarak, kozmetik tedavileri böyle iç ilaç lipofusin getirmek yardımcı olur. Aslında, "DMAE" - geçerli:

 • yolu toksinlerden kurtulmak için;
 • vücut güçlendirebilir bağışıklık ilaç;
 • gerçek bir fırsat, bir bütün olarak sadece cildi temizlemek değil, aynı zamanda belirli sorunların vücuttan atılmasına;
 • Cildi iltihabı rahatlatmak ve sıkılaştırmak için bir yol.

Ama, onun eski güzelliği, ya da iyileştirme dönüşü amaçlayan herhangi bir faaliyet olarak, bu artılarını ve eksilerini bir numarası vardır.

prosedürün avantajları

O kız çok seviyordum neden "DMAE" mezoterapi ilaç sadece çalışma prensibini keşfetmek için değil, aynı zamanda anlamak olduğunu kabul etmeden önce:

 • Etkililik. Birçok estetisyen ilacın etkisi ilk işlemden sonra zaten bellidir vurgulamak.
 • Tabii kısalık. Her ne idiyse, bu sırayla hatta bazıları daha az adil altı işlemlerinde mükemmel sonuçlar elde etmek ve bu fark güzel.
 • saati. yaşamın çağdaş temposu Kendinize çok fazla zaman vermek izin vermez ve 10 dakika içinde prosedür işlek bile, adil seks tüm mükemmeldir.
 • Verimlilik. Bu cilt ile yıkanmak suretiyle sona bir anti-aging krem, değil. Sonuç mezoterapi dikkat çekmek için başarısız olamaz uzun bir süre, sürer.

 • "DMAE" güvenli. İlaç tamamen güvenli olduğunu ve insan vücudunda bulunan aynı madde olduğundan, zarar yeteneğine sahip değildir.
 • Cerrahi müdahale için gerek yoktur.

hazırlık Üzerine "DMAE" yüz güzellik uzmanları yeterince sıcak gözden geçirmektedir. Onlar bu bir yüz çekin ve kırışıklıkların kurtulmak için büyük bir fırsat olduğunu vurguladı. mezoterapi sonrası Dudaklar dolgun bakmak ve yüz cildi pürüzsüz ve sağlıklı tonu olur.

dezavantajları mezoterapi

uyuşturucu "DMAE" sevmiyorum için, söz gerek yok. Mezoterapi - oldukça ağrılı prosedür. Anestezi önemli ölçüde Bütün olayı verimliliğini azalttığı için kullanımı tavsiye edilmez. Ne acı ile karşılaştırılabilir? B1 vitamini enjeksiyonları ile. Bu kesim duygu. Enjeksiyonlar çabuk yapılır ve tüm prosedürü az 10 dakika sürer. Yazma her iğne temas meydana gelir. Ağrıya ek olarak, her zaman yumuşak doku güzellik uzmanı, yanlış kas girdim zarar riski vardır. Bu nedenle, salonda bu güzellik uygulamaları bilgi ve deneyimi bir sürü kalifiye uzman yürütmek zorundadır.

Endikasyonları güzellik

ağrı prosedürü sizi korkutmak etmezse, size mezoterapi seçim yapmalıdır, yoksa "DMAE" ile yüz kremi yapabilirsiniz. Bu prosedürü yürüten Estheticians onların cilt durumunu iyileştirmek isteyenler için ideal olduğunu söylüyorlar. Hangi dezavantajları demek?

 • Pigmentasyon.
 • böylece soyma ve botulinum toksini sonra Kusur.
 • Kuru cilt.
 • Yara izi.
 • Çene veya gözlerinin altında torbalar.
 • cilt tonu, gevşeklik veya notlar Azaltılmış.
 • Yüz çizgiler ve kırışıklıklar.
 • yüz hatlarına ve dudak konturu hafif asimetri.
 • cilt iltihabı.

o yağ bezlerinin normale dönmesi için önleyici bir tedbir olarak bile yapılabilir, böylece Yaş sınırları, hiçbir prosedürlere sahip.

Kullanım Yöntemleri

Yani, biz ilaç bahsediyoruz "DMAE" geridenetim kozmetologlar bulundu. Şimdi herkes farklı şekillerde bu aracı kullanan açıktır. Bazıları, ampul kullanmak başkalarının yakın kapsülü tercih ederim. geçmişten bahsetmek Eğer kas oluşması nedeniyle, DMAE sık kullanımı, tehlikelidir. Toksinlerin vücut temizlemek ve lesitin yok etmek ağızdan alınır.

İlaç ampul ile çalışmak için seçenekler göz önüne alındığında, tür Kosmo Teros gelen "DMAE", "mezoderm" ve Kompleks Plus'ın olarak ilaç vardır unutulmamalıdır. Derin, hem de cildin elastikiyetinin restorasyonunu kaldırılması hedefleniyor hangi sallar.

yönetim dimetilaminoetanol için yüksek konsantrasyon uzmanları klasik tuzlu kullanın. Bunun birkaç nedeni yapılır. İlk olarak, bu yaklaşım, ağrıyı anlamlı olarak azaltır. İkinci olarak, bir büyük şişme ve morarma oluşumuna karşı korur. "DMAE" yüz prosedür uygulandığında, fiyat kokteyli bileşenlerinin sayısına bağlı olarak değişebilir. hizmet maliyeti 4 ruble olduğunu. tek bir kompozisyon içinde, dört maddeler - en pahalı seçenek inanılmaktadır.

yapı

Tamamen doğal kozmetik - biz "Kosmoteros" klasik kompozisyon "DMAE" bahsedersek. ek bir yardımcı bileşenleri kullanmak için alışılmış olduğu gibi:

 • Vitamin B9, B6, C ve B12.
 • Folik asit.

Daha önce, ana etkin madde de belirtildiği gibi - DMAE.

mezoterapiye Kontrendikasyonlar

Evet, DMAE - doğal bir maddedir ve teorik bir tehlike olmamalıdır. Bununla birlikte, kontrendikedir prosedür insanların çeşitli gruplar vardır:

 • HIV ile enfekte;
 • Geçenlerde bir inme veya kalp krizi geçirmiş olanlar;
 • diyabetli kişiler;
 • Hamile ve emzirme döneminde;
 • kanserden muzdarip;
 • Düşük bağışıklık tepkisi olan kişiler;
 • ilaç veya tek tek bileşenlerin tek tek intoleransı olan;
 • akut herhangi bir hastalık (bir virüs, özellikle) ile yıkanmıştır.

İşlem öncesi tüm ayrıntılar ve detaylar dikkatle güzellik uzmanı ile görüşülmelidir.

mezoterapi

Bir veya iki tedavilerinde kırışıklıklar sihirli bir değnek hareketiyle sanki kaybolur çünkü ilacı DMAE, kullanmış olanlar, onu çok iltifat konuşur. Prosedür kendisi aşamada yapılır.

 • İlk güzellik cildi hazırlar. Bunu yapmak için, tonikler ve antiseptik çözeltiler çeşitli yüz silme. Ne işe yarar? Gerçek şu ki, cildi temizlemek yoksa, bir enfeksiyon, ayrıca derinin durumu kötüleştirebilir hangi tedavisini getirmek için bir risk olmasıdır.

 • Sonra dikkatlice lidokain ile yüz kremleri bulaşmış. İstemci bu çekim yapmak mümkün olacak emindir eğer gerekli değildir. hazırlık Üzerine "DMAE" geridenetim kozmetik uzmanları şu ki: prosedür anestezik sırasında kullanmayın, her zaman ilacın büyük bir risk azaltma etkinliğidir.
 • Üçüncü adım, ince bir iğne kullanılarak ilacın giriştir. Her şey ilave ekipman kullanımı olmadan, bir uzman elle yapılır. Neden? Her kişi yüzünün farklı bir yapıya sahiptir, bu yüzden usta kendisi enjeksiyon için en uygun noktası seçmek görmek gerekir.
 • salonu gevşeme bu kozmetik prosedür tamamlandıktan sonra mutlaka özel çözümler ve kremler, anti-enflamatuar ve nemlendirici etkisi ile bir insanı tedavi eder.

komplikasyonlar

Hatta en yüksek nitelikli güzellik "DMAE" yan etkileri vardır -mezoterapii sonra. deri ve kaslar oldukça zaman enjeksiyonları travmatize dolayı oluşmuştur. En sık karşılaşılan sorunlar şişlik, morarma, örümcek damarlar, çürükler ve enjeksiyon yerinde yanma hissi yanı sıra kızarıklık tespit edilebilir arasında. Bir süre sonra, bütün bu gerçekleşecek. Ancak yeteneksiz sihirbazın eline, kolayca bir cilt enfeksiyonu, deri nekrozu ve hatta iltihabı alabilirsiniz. Enjeksiyon bazen aşırı şişme, döküntü ve kaşıntı şeklindeki bir alerjik reaksiyon gözlendi sonra. Her iki durumda da, hemen bir doktora danışın ve tedaviye başlamak gerekir.

rehabilitasyon

en yüksek kalitede ise "Kosmoteros" kozmetik. İlaç "DMAE" mümkün olduğunca kısa oldu sonra üretici kursu geri her şeyi yapıyor. Ancak, güzellik uzmanları birkaç temel kuralları takip önerilir:

 • yüzünde direkt güneş ışığından kaçının. Güneşten kaçınmaları ve koruyucu kremler kullanmak daha iyidir.
 • Solaryum, sauna ve buhar banyosu - zarar veremez ve kesinlikle ziyaret etmek yasaktır şeydir.
 • Yanan ve ateş şişme yalnızca soğuk kompres gerekir. Bazı uzmanlar yüzünüzü silin gereken, dondurulmuş et suyu papatya kullanmakta ısrar.

 • antikoagülan alan kaçının.
 • makyaj gelince, o zaman (vb soyma ve kese) agresif yöntemler kullanmak değil orada tam olması kozmetik uzmanının tavsiyelerine uymaya ve olmalıdır.
 • prosedür kesinlikle yüz masaj veya tarak yasaktır sonra.
 • Sıcak küvetleri yasaktır.
 • Bu egzersizi ve fiziksel aktivite sınırlamanız gerekir.

Bu kurallar oldukça basit, ama uygulamaya çok önemlidir. Bu genel olarak üzerlerinde güzelliği değil, aynı zamanda insan sağlığını değil sadece bağlıdır.

Yüz Kremi

Aslında, bazı durumlarda ağrılı prosedürü önleyebilirsiniz. Nasıl? DMAE ile krem Kazanılması. Onun hakkında yorumlar gerçekten gelir çalışır ve olumlu bir sonuç verir göstermektedir. Bu araçların etkisi enjeksiyonu ile aynı, ama daha az derindir. Bu kremler sayesinde cildin esnekliğini artırır ve nem dengesini geri yükleyebilirsiniz. Fonlar da yüzünü hizalamak ve göz çevresinde kırışıklıklar azaltabilir dikkat edilmelidir.

krem 20 yıldan fazla yaşlılık lekelerini, inflamasyon kurtulmak için kime tüm satın alma ve sadece yağ bezleri geliştirmek için tavsiye edilir. Bu vitamin kompleksi cilt bağımlılığı neden ve radyant ve sağlıklı hale getirir. Kremin bu miktar kozmetik yüzünde uygulanan sonra vakıf ton altında gizlemek için hiçbir şey yoktur, çünkü azalttığı belirtilmektedir. Bu DMAE hangi yorumları, gerçeğinden bellidir.

bulgular

Tabii ki, mezoterapi "DMAE" yüz kullanımı - bu kozmetoloji bir kilometre taşı olacak. Ama bu prosedür oldukça ağrılı ve pahalı olduğunu unutmayın gereklidir. Dahası, her zaman genç olmak imkansız ve yaşlanma ile ilişkili bazı dışsal değişiklikler, sadece kabul öğrenmeleri gerekiyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.