Ev ve AileAksesuarlar

Gaz ocakları "Darina": kullanıma yorumları ve talimatlar

asal gerekliliği bir şey - Her ev kadını mutfak soba bilir. Her şeyden önce, pişirme işleminde temeldir. Onsuz sadece yapamaz. modern kadının ihtiyaçlarını karşılaması gerekir nedeni budur. "Darin" gaz sobası Çaykovski fabrikasında bugün mevcuttur. Memnun müşteri Yorumlar Bu tam olarak, modern ev kadını gerekenler gerçeğine tanıklık. Şirket ürünlerinin yeterince büyük bir dizi sahiptir. Görünüşte oldukça tipik ve çok benzer kombine Elektro-gaz cihazı vardır. Ayıran özellikleri, renk oldu. Şimdi ise siyah ve metalik renkler herhangi bir mutfak tonu için uygun bir model seçmek için izin vardır.

Gaz "distrofik"

. Bir çamaşır makinesinde olduğu gibi, çok dar 50h85h41 cm - Model 521 001 gm serisi, büyüklüğü ile diğerlerinden farklılaşır. Bu soba küçük bir mutfak için idealdir. Ama onun büyüklüğü ve cihaz üzerinde etkisi. Farklı güç sadece iki bek bulunmaktadir. ayrıca pişirme sırasında sıçrayan duvara karşı korumak için mümkün olan bir pişirme yüzeyi vardır. Hiçbir işlevi de vardır gaz kontrolü ve elektrikli ateşleme. En yakıcılar basit emaye kafes olduğunu. Fırın gücü 2,2 kW oldu. Ancak, bunun nedeni brülörler çok küçük bir alana sahip olmasına kadar düşüktür. Ayrıca hiçbir iç ışıklar yoktur. fırın var ek özelliklerinden biri, gaz kontrolü bulunmasıdır. O firmanın tüm modeller için geçerli olduğunu belirtmek gerekir. Ayrıca mutfak eşyaları ve çeşitli aksesuarları hiçbir çekmece yoktur. Yüksekliği ayarlanabilir edilemeyecek bir desteği vardır. Bu yüzden düz koymak için, içine bir şey var. Kısacası, bir bütçe sürümü arayanlar için, az yer kaplar bu soba, "Darin" için idealdir. ruble 5000, sadece beyaz üretilmektedir bu modeli satın alabilirsiniz - Yorumlar sadece 4300 üzerinde olduğunu göstermektedir.

"Pentecost Tam"

Çaykovski fabrika bir boyutu. Temel model kendisine 1401 Kılavuzu cihaz yukarıda açıklanan çok benzer olduğunu gösterir bir gaz ocak "Darin" olarak kabul edilir bakın 50h85h50 zorunda dokuz modeller, sahip bulunuyor, ancak fark zaten mümkün Bu boyutlarda not edilmiştir. Ayrıca, farklı kapasitelere sahip zaten mevcut dört yakıcılar vardır. Fırında brülör 2.6 kW güç, hem de diğer tüm modeller vardır. cam ve diğer aksesuarlar için bir kutu yoktur. Ama yüksekliği ayarlanabilir ayakları vardır. Bu plaka sadece beyaz, aynı zamanda siyah satın alınabilir.

Basitleştirilmiş "klonlar"

Modeller 441 001 serisi S ve S2 yukarıda kıyasla daha basittir. bir gaz ocak "Darin" değerlendirmeleri kullanımı o kadar kolay onaylayın. İmalatçı aynı soslar ilk modeli, fakat daha basit bir tasarım ve yaptı pişirme yüzeyi tek parça olarak, ikinci bileşenin değildir. Bu çubuklar oluşmaktadır ve çok zayıftır. Onlar da beyaz ve siyah satın alınabilir.

ileri küçük bir adım

Çeşitli iyi seçenek 441 002 1A GM W modeli serisi olarak kabul edilir. sıçrama duvarı korumak amacıyla, halihazırda metal kapağı yerine çalışma yüzeyini kaplayan kanadı kullandı. Fırının altında mutfak eşyaları için yer vardır. model iki renk yapılır. 1A GM 441 102 - Bu başka bir soba "Darina" dir. Onun olumlu incelemeleri. Zaten gaz kontrolü vardır, ama fırın sadece beyaz renkte mevcuttur.

"Elit" modeli

1B GM diğer daha fazla özellik ile 441 005 farklıdır. ocak kapağı için çok dayanıklı camdan yapılmıştır ve fırın aydınlatma ile donatılmıştır. Bekleri 1B GM 441105 gaz kontrolü vardır. Ama 008 bu işlevi yoktur, ancak mekanik ELEKTRONİK ile donatılmıştır. Aynı zamanda mutfak eşyaları ve çeşitli aksesuarları bir çekmece vardır. Siyah ve beyaz mevcuttur. Veri boyutları ile en iyi levha zaten otomatik elektronik sahiptir 018 aralığındadır. Bu gaz sağlamak üzere döner bir regülatör ile aktif hale getirilebilir. Soba "Darina", yorum konfor gibi fırın vardır olanlar için oluşturulduğunu göstermektedir. ek donanım gaz ızgara. Onun kapasitesi 1,7 kW arasındadır.

Konvansiyonel "Hamsin"

Çaykovski bitkinin ürün yelpazesi çok geniştir. O. Bazıları yukarıda tarif edilmiştir O modeller kopyalarıdır bkz 50h85h60 bir büyüklüğe sahip soba sekiz modelleri vardır, ancak derinlemesine farklıdır. Sözgelimi, bir ocak GM 001 daha modern ve yuvarlak tasarımı içinde 1B GM 441.008 den farktır. Ayrıca, plaka F1 GM Serisi 018 ve Seri 1B benzer. Farklı brülör gücü. renkler aynı üretti. 007 - Bu başka bir soba "Darina" dir. Bu konuda yanıtlar basit olsa modeli, ama oldukça rahat olduğunu söyledi. Her pişirme yüzeyi tipiktir ve 50x60 cm bir boyutu vardır. Brülörler de farklı kapasitelere sahiptir. Bu çok dayanıklı camdan yapılmıştır, hangi kapsayabilir. Bir arka aydınlatma ile donatılmış bir tamamen geleneksel bir fırın vardır. Ayrıca, mutfak eşyaları ve aksesuarları bir kutu bulunur. 107 - gaz sobası, "Darin". buna Talimatlar tüm mekanik ve elektrikli ateşleme gaz kontrolüne artı işareti olduğunda bildirir.

gelişmiş modeller

GM 014 serisi - bu da bir gaz ocak "Darina" dir. buna Talimatlar o ELEKTRONİK ile donatılmış olduğunu gösterir, ancak hiçbir gaz kontrolü yoktur. Onun fırın termostat vardır. Böyle bir işlev böyle modellerinde oldukça nadir olduğu düşünülür. Aynı zamanda çeşitli malzemeleri ve mutfak eşyaları için bir çekmece ile donatılmıştır. 1D1 GM 241 008 ve 241 014 1D1 GM olumlu diğerlerinden göze çarpıyor. Onlar eğik srezmi ve standart dışı bir yüzeye sahip oldukça özgün bir panel vardır. metalik renk ve beyaz Made in.

"Shestidesyatnitsy"

tesisi (parçaların sayısında altı) olarak adlandırılan "dolgun" üretir. 1D GM 141 002 en ilkel bir model olduğu kabul edilir. Tabii ki, iyi bir gaz sobası "Darin" yorumu ne olduğunu öğrenmek yardımcı olur. Onun fiyatı 7000 ila 8000 ruble arasında değişir. o ve rağmen entegre fırın, ama yine de oldukça basit olduğunu. Hiçbir arka ışık, ızgara veya termostat vardır. Alt katta Züccaciye ve mutfak eşyaları, çeşitli için tasarlanmış bir menteşeli kapısı olan bir bölme vardır. Bacakları bile bu termostat ve yemeklerin kutusuyla fırın vardır 1D GM 141 014 W. donanımlı modeli 1D GM 141 002. Mekanik ELEKTRONİK aksine, yüksekliğini ayarlamak olamazdı. 1D1 GM 141 014 X önceki modele benzer. Tek fark, üretildiği metalik rengi vardır. aynı zamanda bir dökme demir kompozit ızgara yer alır. En basit emaye çelik kullanarak üretimi için 1D1 GM 141 023. kabul türlerin model numarasını dolusu. Kontrol panelinde bulunan düğmeler, kullanarak, brülör alev mümkündür. zamanlarını değer olan ev kadınları için, pişirme sonunda karakteristik bir sinyal veren bir zamanlayıcı vardır. Şimdi artık mutfakta her zaman olması gerekir.

Böylece, Çaykovski gaz ekipmanları tesisi sağlayan plakalar "Darin" birçok modeli olduğunu görüyoruz. Ve her kullanıcı da önemlidir onun tat ve cebe sahip olacak tam olarak fırını, seçebilirsin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.