MaliSigorta

Yorumlar: Sigara devlet "KIT Finans" emekli sandığı. getiri ve Hizmetlerin Oranı

Ne olur yorumlar devlet emeklilik fonlarını "KIT Finans"? Bu sorunun cevabını biliyorsanız gerekirse gelecekteki emekliler paralarını alacak, ister burada para yatırım için olsun veya olmasın herhangi bir sorun, organizasyon iyi niyetle olduğunu anlamak olmadan, bu mümkün. Aslında, Rusya'da devlet dışı emeklilik fonlarının popülerliği her yıl artıyor. Ve bu kuruluşların sayısı artar. Çünkü bu çok zor bir yaşlılık için tasarruf oluşumuna katkı sağlayacak bir şirket seçin. Ama müşteri doğru karar vermenize yardımcı olmak için gözden geçirmektedir. Bu konuda açık görüş yok. NPF Tüm bunların istekleri. Yani şaşırmayın emeklilik fonu , "KIT Finans" müşteri karışık değerlendirmeleri kazanır. Bu gayet normaldir.

faaliyetler

Çalışma organizasyonu nedir? Şu anda Rusya'da devlet emeklilik fonları vardır büyük talep, söylendiği gibi. nüfus bu organizasyonları yapmak tam olarak ne bilir. Ve böylece hiçbir sorun bazı şirketler paralarını güven.

Yorumlar emekli sandığı "KIT Finans" olumlu karakter faaliyetleri için alır. Bu şirket, emeklilik tasarruflarının vatandaşlara hizmet sunmaktadır. Daha doğrusu, onların depolama birimleri. Vaka "saydam", hiçbir özel görevler veya servisler şirket sunmuyor. Bu müşterilerinin güvenini çağrıştırıyor.

Ayrıca, "KIT Finans" sadece yaşlılık döşediği paranın bir depo görevi gören, ama aynı zamanda mevduat sayısını çarpın sağlar. Bu özel emeklilik fonlarına hizmet oldukça standart bir pakettir. Ve bu potansiyel müşteri çekiyor.

ülke üzerinde yayılmış

Bazı dikkat hangi sonraki gösterge, - bu ülkede örgütün yayılması gibi, başka bir şey değildir. "KIT Finans" (Rusya) de çok olumlu kazanır, bu alanda gözden geçirmektedir.

Bu emeklilik fonu uzun ülkede faaliyet göstermektedir. Onun dalları her şehirde mevcuttur. Hatta en küçük köyde. Bu Rusya'da çok büyük bir şirket - O sözü örgüt söylenebilir.

Birçok boyutu firmaya, "KIT Finans" sayesinde fonuna arıyoruz. Sonuçta, müşteri sorumlu organizasyonu ile uğraşmak zorunda olacağı bir garantisidir. Ya da, en azından, değil sahtekarlardan ile. Her durumda, emekli sandığı boyutları güven.

Rusya için Puanlama

Bu organizasyonun sıralama pozisyonu hayati bir rol oynar. JSC "KIT Finans" (emeklilik fonu) yanıtları aldı benzeri firmalar arasında konumlarına için iyidir.

şey emeklilik fonu ilk on içinde olmasıdır. Farklı kaynaklara göre, "KIT Finans" bir lider, ama her zaman farklıdır. Bir yerde o sıralamasında bazı tablolarda, 1 yere getirmek - 2-3. Ama bir kural olarak, bu fon Rusya'da en başarılı biridir. Ve genellikle ilk beşte yer almaktadır.

Bu durum gerçekten güven verir. Sadece çok derece oluşturulmamıştır. İstatistiklere göre, ilk yerlerde genellikle en istikrarlı, güvenilir ve kârlı bir organizasyon vardır. Bu nedenle, potansiyel müşterilerin çoğunluğu "KIT Finans" bir ilgi var.

güven düzeyi

Ama hepsi bu değil! Nedeniyle fonun sabit konumunun nüfusun bölümünde bir güven oldukça yüksek düzeyi alır. Bu gösterge, potansiyel ve gerçek yatırımcılar şirketlerin güven derecesini yansıtır.

Buna göre, güven seviyesinin emeklilik fonu gözden "KIT Finans" sadece olumlu kazanır. İstatistiklere göre, bu değer A ++ eşit 2016 parametresi, eşittir. Ya da, bazı kaynaklarda belirtildiği gibi, - AAA. Bu Rusya'da güven en üst seviyesidir.

Aslında, istatistik örgütü sağlam, güvenilir, ileriye dönük ve popüler olduğunu gösteriyor. Ancak, bazen bazı şüpheler vardır. tüm şirketler sonra kendi artıları ve eksileri var. Ne önce bahsedilen özelliklere ek olarak potansiyel yatırımcılara dikkat etmelidir? Ne değerlendirme kriterleri üzerinde genellikle kullanıcıların bir veya diğer emeklilik fonu tercih edilmeli?

yatırımlardan İade

söylendiği gibi Örneğin, bu örgütler müşterileri yapmak yıllık katkıları artırmak için çok az sunuyoruz. Bu kriter, bazı belirlenen hedefe oldu.

Emeklilik fonu "KIT Finans" yüksek gelir sunmaktadır. Ancak aynı anda birkaç farklı vaatler gerçek bir tablosunun. Ve bu nedenle karlılık, "KIT Finans" farklı değildir. Bazı potansiyel yatırımcılar hile hissediyorum olduğunu göstermektedir.

Neden? Bunun nedeni ise yılda yaklaşık 10-11% çok NPF teklif döndürdüğü. Ancak uygulamada, bu rakam çok daha düşüktür. 2016 yılında Yaklaşık 7-8% 'dir. Bu fenomen için açıklama - enflasyon. zaten işaret edildiği gibi Ama bütün bu ile, bazı hile hissediyorum. Benzer bir durum, tüm devlet dışı emeklilik fonları oluşur.

Bununla birlikte, "KIT Finans" (Moskova) yorum tamamı pozitif karlılığı konusunda doğrudan mevduat alınan. Evet, birçok benzer kuruluşlar tarafından sunulan daha söz daha az, ama daha fazladır. Bu nedenle, emekli onun finanse kısmı elde edilir artırmak.

hizmet kalitesi

Bir sonraki kriter çok önemli değildir, ancak genellikle ziyaretçiler NPF vurgulanmıştır. Bu hizmet kalitesi hakkında. Belli oyunlarında önemli bir rol içindir. Herhangi iyi niyetli organizasyon niteliksel hizmetleri sağlamak ve müşteri şirket ile işbirliği memnun oldu için her şeyi yapmaya çalışacağını söyledi.

Bu bölgede, sivil toplum yorum "KIT Finans" emekli sandığı karışık kazanır. Birisi hizmet memnun olduğunu, bazıları bu konuda olumsuz bir görüş bildirmektir. Neden?

Çalışanlar müşteriler tarafından sorulan tüm sorulara cevap. Ama aynı zamanda sık sık uzun süre sıra beklemek zorunda. Ayrıca "KIT Finans" internet hizmeti mevcuttur. "Hesabım" uzaktan başvuru ve hesap tablolarını sipariş verir. Ancak bu sistem şimdiye kadar bazı başarısızlıkları ile çalışır. Henüz tam olarak debug değildir. anlaşmanın Sonuç, tüm ayrıntılar tam olarak yatırımcıya hızlı açıklanacaktır edilir. Ve memnun ediyor.

Tüm veriler nüansları dikkate almalıdır. Sadece o zaman emekli fonu istemcileri memnun olmadığını söylemek mümkün olacaktır. müşteri hizmetleri sadece bazı açıklamalar hakkında Doğrudan şikayet.

ödeme Hakkında

katma tasarruf ödemeleri konusunda çok karışık görünümler. Bir dereceye kadar, müşterilerin daha iyi bu işlev uygulanmasına olan hoşnutsuzluklarını.

Yorumlar emekli sandığı "KIT Finans" değil iyi hep zaman koydu fonlara ödemeler yapmadığını ne alır. Bu organizasyonun bütünlüğünü şüphe etmek bazı potansiyel yatırımcılar neden olur. gecikmeler mükemmel değildir ki, bu durum normaldir. Müşteriler para kendileri 'KIT Finans' atamaz. Emeklilik fonu zamanında ödeme yapmak için çalışır. söylendiği gibi Ancak, gecikmeler mümkündür.

NPFa değiştirerek Çeviriler da uzun süre yürüttü. Zaten belirtildiği gibi Bunun için de, biz hazırlamak zorunda kalacaktır. Bir bilinmektedir: ödemeler ve transferler ile ciddi sorunlar "KIT Finans" hayır içinde. Tüm müşteriler hala paralarını alacak. Hatta düşük gecikme olursa.

bulgular

Şimdi SPC bir "Kit Finans" olduğu açıktır. karlılık ve müşteri yorumları derece anlamalarına yardımcı olmak için ne kadar iyi niyetle organizasyon. Dediğimiz edildiğini tümünden ne sonuç çıkarabiliriz?

"KIT Finans" - onun verimi ile fark edilir Rusya'da büyük bir SPF. Neredeyse tüm benzer organizasyonlara doğasında dezavantajları vardır. lisans planlamadığını Deny, bir bütün olarak istikrarlı güvenilir olduğunu.

İster burada para yatırım için? Orada örgütün çalışmalarında doğrudan olumsuz nüanslar. Özel bir yüksek verim emeklilik fonuna uygulamak istiyorsanız nedenle, bir yatırımcı, "KIT Finans" haline gelebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.