Yayınlar ve yazma makaleleriSenaryolar

Yetişkinler için 8 Mart'ta Komik sahne. Dünya Kadınlar Günü için Senaryolar

8 Mart - tabii bir yay, ışık, çiçek tatil ve insanlığın güzel yarısı! Eğer unutulmaz yapmak istiyor musunuz? güzel bayanlar sadece geleneksel lale ve bir kutlama bayram değil, aynı zamanda unutulmaz bir deneyim değildir Kutladı? Yetişkinler için 8 Mart'ta özgün bir tatil organize etme hakkındaki ipuçlarını kullanın. Kadınlar bunu seveceksiniz!

Komik sahne yetişkinler için 8 Mart'ta - "Rehinelerin yakalama"

Şüphesiz bütün sıkıcı ve monoton bayram yarışmalar uzun yorgun var. Biz başlıklı yetişkinler için 8 Mart'ta bir tatil geçirmek için teklif "rehineleri yakalama." Biz olay için hazırlığa başlar.

Bu sahne için, aşağıdaki nitelikleri gerekir:

  • bazı siyah çorap ( "terörist" sayısı);
  • oyuncak silahlar ve makineli tüfekler;
  • Kelepçeler (bir oyuncak mağazasında satın alınabilir ve yetişkinler için deposunda olabilir);
  • Çağrı işareti "terörist" ile plakaları (örneğin, intihar № 1, call - Pavloviç). terör şey için bir isim seçerken - Maksimum özgünlük ve mizah duygusu göstermek için.

bayram için davetiye

Bu olayı kutlamak için kız ve kadınları davet etmek en iyisidir. Örneğin, 8 Mart tarihinde sabah orijinal veya kağıt renkleri bir demet yapmak için içeride bir davet ve onlar yapıldıkları kağıt tabakanın arka tarafına yazdırmak için davetiyeyle bir demet çiçek verebilir.

tatil başlangıcı

insanlığın erkek yarısı adil seks belirlenen zamanda bir festively koydu tablo için otur. Etkinliğin ilk 30-40 dakika normal modda gerçekleşir. Konuşulan tür kelimeler - güzel kadınlara adanmış tebrikler oynarken müzik, şişeli içecekler. Bu süreden sonra, bazı erkekler duman bahanesiyle masadan gelip kostümleri teröristlerin giyinmek.

Hareket etme! Bu rehin alma!

"Herkes kalkmamak: Yetişkinler için 8 Mart'ta komik sahne tamamen beklenmedik rahatsız edici müzik ve oda ışıkları bağırarak başlarına çorap istilacıları patlama gerçeği ile başlar! Hareket etme! Bu, rehine alma! "Sandalyesine, piller ve diğer konularla kelepçeli Çeşitli kızlar. Ayrıca, "teröristlerin" yapılması gerekenler hakkında kendi taleplerini ortaya, bu yüzden serbest "rehineleri."

8 Mart tarihinde gereksinimleri, veya Erişkin yarışmalar gösteren tablo

1 numaralı edelim Ruff şartı!

İlk kurban seçerken "Teröristler", bu kalan erkeklerde (savunucuları) biri olmalıdır. Büyük bir boş bardak koydu ve katılımcıların her içine bir masa üzerine yerleştirilen biraz sıvı dökmek vardır ve "kurban" Ortaya çıkan kokteyl içmek gerekir. defans görev ile başa çıkmak için ise "teröristler" "rehinelerin" birini yayınladı.

Gereği numarası 2. Kurtuluş boğulma - boğulma iş

"Teröristler" teklif "rehineler" kendi aralarında bir yarışma düzenlemek. rekabetin özü kız ettiği daha iyi gelişmiş anlayışlı ve beceriklilik vardır belirlemektir. Yarışmanın katılımcıların her biri standart dışı durum göz önüne alındığında ve bunun dışında bir yol bulmak için sunulmaktadır. kazanan oy "terörist" serbest sayısına göre belirlenir.

durumlara ilişkin örnekler:

  1. Sen kurumsal, 8 Mart, bu önceden edinilmiş hazırlanmak için çok uzun varsayalım muhteşem elbise, ama akşam gel, biz meslektaşları aynı kıyafeti gelen gördük.
  2. İlk damadın anne gelmelidir ziyaret edin. Bütün gün hazırlanıyor, ancak belirlenen zamanda masaya koymak kesinlikle hiçbir şey olduğunu anlamak için, bu nedenle et yanmış ve salata çok tuzlu.
  3. Diyelim sen banket masada oturuyor ve 8 Mart tarihinde kutlanır ve sonra maskeli insanları kırmak ve sizi kaçırıp.
  4. Yarın önemli bir iş görüşmesi planlanmış ve ve boyanmış saçlar kendini çeki düzen vermek için ona karar var. Ancak, boya ya da gecikmiştir veya renk ile pisliği için bir şey var, ama saçların olan parlak pembe renk.

numara 3. The Black Stone için gereklilik

O ateş istediğini bağırarak Saldırganlardan biri. Onun nesne ortakları ve adam sakinleştirmeye çalışıyor. Sonra tulumu ve onun içinde anlamlı iki atma sürer siyah taşlarla. Dahası, o bu çantada siyah diğeri beyaz taş koymak herkese duyurur. Seçilen katılımcı ona beyaz bir taş almak istiyorsanız, "Rehinelerin" biri değilse, o zaman tüm nesdobrovat yayımlanan ve edilecektir. katılımcılar, (seçilen renk taş çevreleyen göstermeden) torba taş ve sıkılı yumruk çıkmak dışarı atmak için gerekli olduğunu tahmin etmek gerekir. Sonra taş kalanı, öyle olacak olsun siyah, dolayısıyla parti taş onları beyaz olduğunu atılmış sonucuna varır.

gereklilik numarası 4. Haydi çocuklar!

"Teröristler" uyum içinde esnemek ve tezahürat bulunmalarını isteme başlıyor. güzel bayanlar Savunucuları (ekibinin erkek yarısı) bir eğlence sunuyor ve kışkırtıcı 8 Mart tarihinde ditties yetişkinleri gerçekleştirin:

sevgilim için ben

Pişmiş mantı!

Ve şimdi, fazla uzatmadan,

Akşam maraton bekliyor!

U uuuhh!

İşte biz kadınlar,

kümese girmiş tavuk gibi!

Bu gün hepimiz için zor,

En az bir, ama ısıtma !!!

U uuuhhh!

gökyüzü düştü yıldızdan

pantolon arkadaşım için!

Onu artık engelli bir kişi olarak

Tüm yarı fiyatına sunuyoruz!

U uuuhh!

numara 5. şartı Haydi kızlar!

"Rehineler" Teklifi Kalan koro erişkinlerde 8 Mart içinde şarkılar söyleyerek adil seks serbest bırakmak için.

Örnek şarkı (karikatür müzik söylenen "Bremen Mızıkacıları" şarkısı "yeryüzünde hiçbir şey daha iyi olabilir"):

Biz yorgun ve -ister 8 Mart tarihinde,

Bütün bir yıl hazırlama, yıkama-a-lee!

Ve bugün, sadece, onu rahatlamak

votka-e-onunla Ve shampusik Papa!

votka-e-onunla Ve shampusik Papa!

La-la-la-la-la-la-la-la-la-la-la,

La-la-la-ee-ee-ler!

bu mutlu günü mantıksal sonucuna gelen yetişkinler için 8 Mart'ta komik sahne not edin. Tüm rehineler serbest ve mutlulukla Şenliklerine katılmaya devam.

Sonuç

Yukarıdaki yetişkin, yani kızlar arama katılımcıları çetenin bir liste verilmiş olabilir "terörist" nin maruz üzerinde olabilir için 8 Mart'ta komik sahne ve onlar kimin kim olduğunu tahmin etmek gerekir.

Size hoş kalmak isterdim!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.