SeyahatSeyahat İpuçları

İspanya için vize edinme hakkında bilgi için?

İspanya - masallar Şarkı Çeşmeler ve heyecan verici boğa güreşleri, tatil şenlikleri ve öğleden sonra siesta. Buraya gelen herkes, duş, gençlik yurdunda bir köşesine ya da saygın bir villa, bir şirin küçük plaj veya köpük sahil fırtınalı okyanus bulabilirsiniz. Şık Değerli İspanyol mutfağı kıyısında yer güzel restoranlarda yiyebilirsiniz ve ferahlatıcı sangria. Bu yazıda nasıl bahsedeceğiz İspanya'ya vize tutku ve duyguların bu heyecan verici vahada?

Vize nedir İspanya için?

Altı aylık bir süre için açılmış olan bu Schengen vizesi. Bu belge kalıcı bir kaydını ve istikrarlı bir iş var Ruslara mevcuttur. Tüm kağıt kendinizi hazırlamak ve uygun vize merkezlerine gönderebilirsiniz vize almak için. Schengen tescil başvurusu üç çıkış tarihinden önce ay ve ay için hazırlanan belgeler sunulduğu lütfen unutmayın.

gerekli belgeler nelerdir?

Eğer tüm şartlara uygun olarak belgelerin tam bir paket hazırlamak olarak İspanya için vize almak için nasıl sorusunun cevabı sürece endişelenmenize gerek olmayacaktır.

Öncelikle, bu harika ülkeyi ziyaret etmek size gezisinin bitiminden sonra en az üç ay için geçerli olan bir pasaport gereklidir. Ayrıca, tüm boş sayfaları da dahil olmak pasaport kopyalarını yapmak gerekir.

İkincisi, belge ve taranan biri için iki standart renkli fotoğraf sağlamanız gerekir.

Üçüncüsü, bir anket doldurmanız gerekecektir. Bu İspanya'ya vize almak konusunda daha fazla bilgi sunan İspanyol Konsolosluğu web sitesinden çevrimiçi yapılabilir.

Dördüncü, mühür ve imza kafasının yanı sıra pozisyon ve maaş belirten ile istihdam ihtiyacı belgesi.

Beşincisi, biz banka ve tıbbi sigorta poliçesi yardım gerekir.

Genel olarak, uzun zamandır beklenen vizesi almak için dokümanların listesi oldukça etkileyici, ama bunları kendiniz oldukça gerçek toplamak.

İspanya'ya acil vize gerekiyorsa, o zaman almak oldukça mümkündür. Ek bir ücret karşılığında onu süsleyin ve tüm süreç sadece birkaç gün sürer ve tatile gidebilirsiniz.

Ne kadar İspanya için vize yapar?

ülkeyi ziyaret için fırsat Fiyat zamandır bu belgeyi düzenlemek nasıl bağlıdır. Uzun süreli vize, tabii ki, çok daha pahalı mal olacak. Ayrıca, maliyet ne zaman vize konsoloslukta bizzat bulunması niyetinde olup olmadığı tespit edilecektir. Uzaktan kumandayı düzenlemek için tercih ederseniz, vize fazlasına mal olacak. özel kuruluşlar aracılığıyla bu belgeyi yapma herhangi bir zorluk olmadan bunu elde etmek için izin verecektir.

Dolayısıyla, artık zaman ve sinirlerin minimum miktarda harcama, İspanya vize almak için biliyorum. Ve sen, Goya evini bakınız Gaudi'nin inanılmaz mimari zevk, kastanyetin büyüleyici ritmini duymak ve ünlü boğa ziyarete, harika ülkeye gidebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.