HobiDikiş

Yeni başlayanlar için Quilling: büyüleyici hobi!

Pek çok kez bu garip, ama şaşırtıcı gizemli kelime -kvilling duydum. Bu nedir? Ne kadar önemli bu "yabancı" kavramıdır: aslında, Quilling - ince bükülmüş şeritler inanılmaz güzelliği yapma sanatıdır. Başka bir deyişle, Quilling - bu bumagokruchenie veya kağıt filigran. Bunun anlamı, belirli bir şekle vermek uzun şeritler bir kompozisyon sağlamaktır. Bir süs kartları gibi hizmet edebilir, ya da gerçek boyama olmak. Birçok Quilling nasıl acaba   bağımsız bir şekilde,. Çok basit ama zor iştir. Yeni başlayanlar için Quilling - bu zor değil, sadece doğruluğu, sebat ve arzu gerektirir.

O halde sen işi yapmak için gerekenleri görelim teknikleri Quilling. İlk olarak, kağıt. Hazır renkli şeritler işleme için özel mağazalarında satın alınabilir. Bunlar hassas inci kenarları altın ve gümüş kaplamalı daha canlı ve doygun yumuşak tonları, çok farklıdır. Genişlik da bir ila on milimetre arasında çok farklıdır. Ayrıca kolayca renkli kağıt kesip sahip, kendiniz yapılabilir şeritler. Bu amaçla, her iki tarafta boyalı yazıcı kağıdı için ideal.

gerekli sonraki şey bir karton olduğunu. Bu kartların temeli olacaktır. keskin kenarlı normal ve ince: Bu kitapevi ve iki tür kullanılması arzu kırtasiye magazinah.Nozhnitsy satın alınabilir. Bir tercih edilen yapıştırıcı seçtiğinizde tutkal PVA, hiçbir iz bırakır yanı sıra tutkal sopa. Birincil quilling için aracı ortak kürdan olabilir. Bazı kompozisyonlar farklı boncuklar, kurdeleler, Rhinestones, boncuk, zincir, çıkartmalar gerektirebilir oluşturduğunuzda. Basitçe tüm hayal bağlıdır, koydu. Ayrıca cetvel, kalem, pusula düğmesine gerekecektir.

Sonuç olarak, temel elemanların başlayanlar redusmatrivaet çalışma için Quilling bileşimin oluşacaktır. Quilling Bireysel elemanlar   oluşturmak zor değildir. ana olanları inceleyelim.

Yapılacak ilk şey - Gerekli gerginlik yaratırken, bir kağıt şeridi alıp bobin rüzgar başlamaktır. Yoğun veya taburcu olabilir. şerit makaradan uzaklaştırıldıktan sonra, kesin bir şekil vermek mümkündür. Yeni Başlayanlar İçin Quilling   - Temel elemanların oluşturulmasında beceriler arasında bu kez. İlk öğesinin "damla" denir. Bunu yapmak için, bitmiş madde bir tarafta düzleştirmek ve tutkal ucu daire düzeltmek için. "İşlenmiş damla" - hemen hemen aynıdır, ama sonunda bunun doğru yönde bükülmüş olmalıdır. "Badem" - aynı şekilde yürütülür bir unsur, ancak her iki tarafı dümdüz olmalıdır. "İşlenmiş badem" unsurunu elde etmek için, ters yönde eğmek gerekir. Ayrıca bu gibi bir taban elemanı, kare, elde edebilir dikdörtgen, üçgen.

Bir rulo kalbine haddelenmiş harika görünüyor. Bunu yapmak için, bir kağıt şerit rüzgar ve baz yapıştırıcının ucu daire takmak gerekir. Sonra dairenin bir tarafını düzleştirmek gerekiyor ve sonra karşı tarafta girinti yapmak. ipuçları keskin yapmak gerekir.

Aynı boyutta elemanları izin veren tek sırrı vardır. Bunu yapmak için, delikli bir cetvel kullanabilirsiniz. parmak üst tutarken kağıt çıkmaz, böylece bitmiş kağıt sarmal deliğine koymak. Tüm çalışmalar, özellikle yapıştırıcı ile çok dikkatli yapılmalıdır. Yeni Başlayanlar İçin Quilling   - favori hobi haline gelebilir heyecan verici bir deneyim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.