Gıda ve içecekSalata

Yengeç Salatası: klasik taban artı fantezi şefler

Bu yemek kolay ve çok hızlı bir şekilde hazırlanabilir - ama her durumda, çok basit veya ilkel yapmaz vardır. Yengeç salatası ve uzak doğduğu ülke sınırları ötesinde - yumurta ve yeterince yetkin performansla diğer malzemelerle onu bu kadar inanılmaz derecede popüler hale geldi, ne kadar gerçek başyapıtı dönüşebilir.

Yengeç eti Salata narin, hafif tatlı lezzet, birkaç kişi kayıtsız kalabilir orijinal kompozisyon, farklıdır. günlük yemek veya festival masa için - yengeç eti veya yengeç çubukları, mısır ve yumurta - Yengeç salatası tarifi hazırlanışı bile ürünlerin en az set bahsetmiyorum, bir saat dörtte fazla sürmez özellikle nedeniyle, her durum için uygundur.

Böyle harika bir salata tadı ince pişirin ve yumurta doğrayın edecek eti pirzola nasıl öncelikle bağlıdır hatırlamak önemlidir. bu ürünler, küçük, büyük veya natrut rendelenmiş halinde kesilmiş olsun - bu salata hazırlar kişinin isteğine bağlıdır. Her zaman ince doğranmış, pirinç ve salamura salatalık ve taze lahana - Ayrıca soğan yemek ekleyerek tatlar deneyebilirsiniz. Genelde, bir yengeç salatası hakkını nasıl hazırlanacağını kimse belirli bir yönlendirme olmadığı - hepsi bir aşçı, kendi kişisel tercihleri ve zevkleri hayal bağlıdır. Birisi bile temel ürün jambon, peynir ve taze domates olarak kullanılabilir - yengeç eti ve yumurta tüm diğer malzemeleri dışında çok farklı olabilir.

Reçete Yengeç salatası - (bütün temelidir) ya da herhangi bir başka inanılmaz derecede popüler olmaya devam klasik - ve bunda en az değil rol tuzlu gıda ana özelliği olan ilginç bir tatlı tadı vardır, değiştirilmesi değil. yine de kendi yetenekleri ile bunu başarabilirsiniz emin değilseniz, bir lezzetli ve pişirmek için yardımcı aşağıdaki yönergeleri kullanın hızlı salata. Bu gerektirir: yengeç eti çubuklarını veya (200 g)., Mısır korunmuş (200 gr.), Yumurta (4 adet). Ve mayonez (150 ml.). Ilk şey yumurta pişirmek için - Soğuk suya koyun, sonra pişirme işlemi kaynadıktan sonra en az 10 dakika sürer ve eğer kaynar su içine doğrudan düşürmek, bir saat dörtte birini beklemek zorunda kalacak. Şu anda daha sonra güzel bir kaseye tahıl koymak, sudan konserve mısır ayırabilirsiniz aynı ince doğranmış göndermek yengeç sopa. Ne zaman kaynatın yumurta, onlar da serin olması ve kesmeliyiz. Ayrıca, sunduğu tüm malzemeyi tarifi yengeç salatası, salata kapta iyice karıştırılır ve mayonez ile giyinmiş. On beş dakika sonra, ne zaman salata infüzyon, bu masaya getirebilir.

Ben bir şey daha canlı ve özgün istiyorum. Sen domates ilavesiyle ile lezzetli yemek hazırlayabilirsiniz. Domates (3 adet)., Soğan (2 son kat.), Ve mantar (150 gr.) Ve otlar, her türlü konserve yengeç mi (200 g). Için. Buna ek olarak, bu (. 150 ml), (. 30 mi), (. 2 adet) ayrı olarak limon için gerekli olan tuzlu gıda sosu, hazırlanması için Beyaz şarap Sebze yağı ve baharatlar olacaktır. Bu tarifi yengeç salatası yemek hazırlama ana gövdesi klasik versiyonunda aynıdır ima - tüm malzemeyi çok dikkatli bir salata kasesine (Çok ilk domates kabuğu kaldırmak önemli) ve karışık öğütülür. karabiber ve tuz - bir blender içinde, bir sos oluşturmak için bitkisel yağ, şarap ve limon suyu, hem de temel baharatlarla soğan öğütmek için. Sonra her şey basittir - sos hazırlanır ve serin bir yerde gönderilen ile giyinmiş bir salata. On beş dakika sonra, ne zaman yengeç salatası infüzyon, sizin mutfak becerileri takdir isteyen herkese sunulabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.