ÇirkinlikIç mimari

Yatak odası için perde ve yatak örtüleri Seçimi

evlerini donatmak, bunun gibi elverişli ve rahat hale getirmek için çalışıyoruz. düzen, güzel ve işlevsel mobilya seçmek ponders, biz onun yerine dekor unsurlarını düzenlemek. Özellikle dikkat genellikle bir tasarıma ödenir o rahatlama için tasarlanmış bir yer olduğu için, pal'nite. gerisi sakin ve rahat olmak Buna göre, her ayrıntıyı düşünmek önemlidir. Ve böyle yatak odası için perde ve yatak örtüsü olarak bu öğeler bize yardımcı olur.

Ne seçilir?

böylece klasik, minimalist, avangard, yüksek teknoloji ve: ev için başka bir ürün gibi, perdeler ve yatak örtüleri bir stillerin çeşitli yapılabilir. Onlar üslup karar bir yatak odası tasarım oluşturmak için sıraya bağlı olarak seçmelidir. Perdeler ve yatak örtüsü genellikle aynı renk seçilen, ya da en azından benzer bir tonu. Modern tasarımcılar aşağıdaki kombinasyonları sunuyoruz:

  1. Aynı kumaş perde ve yatak örtüsü / yastık yapılmıştır. o uyum, yaşı ne olursa olsun etkileyici görünüyor ve çünkü bu kombinasyon en sık ortaya çıkar. Bu kit, kolaylıkla kendi ellerini yapmak ve böylece tüm odanın birlik ve uyumu sağlayabilirsiniz gerçeğinin Özellikle kombinasyon.
  2. Yatak odası için perdeler ve yatak örtüleri duvarlara benzer bir renk olabilmektedir. Bu durumda, perde odasına koyu ya da açık duvar ya tek bir renkte birleştirilmez olmalıdır.
  3. yatak odası için Ürünler yatak başı ile aynı tarzda ve renkte seçilebilir. Bu durumda, herhangi bir perde kumaşa başlık rengini alabilirsiniz, ya da perde ile aynı kumaştan yapmak.
  4. Yatak odası için perdeler ve yatak örtüleri Onlar aynı renk değişiklikleri doygunluk yalnızca derecesi tonlarında gerçekleştirilebilir. İşte zorluklar ışık altında doku rengini değiştirebilir olmasından kaynaklanabilir.

Biz tavsiye takip

renk ve kumaş dokusunu seçerken, birkaç puan bilmelidir.

- Renk odanın görsel algısını etkileyebilir: parlak ve soğuk renkler oda daha sıcak ve karanlık hale - az.

- Soğuk renkler, daha sıcak tersine, serin bir yatak odası ve sıcak olun.

- Duvarlar yatak odası için perdeler çiziyorsanız tersi kendiliğinden renkli olabilir ve olmalıdır.

- yatakta perdeleri ve örtüdeki Resim Boyutu oda genel tasarımı ile uyum içinde olmalıdır. eğer yani yatak odası küçük, bir büyük resim kullanmak gerekli değildir ve büyük - çok küçük.

- birçok bakımdan perdelerin renk örneğin, sarı, turuncu veya kırmızı canlandırmak ve serin renkler için, tüm odanın ruh bağlıdır itibaren (mavi, yeşil, mavi) rahatlayın. Altın ortalama olarak kabul edilir pastel.

Yatak odası için perdeler ve yatak örtüleri sadece dekoratif fonksiyonlar için gerekli değildir. Bunlar rüya hoş ve rahatlatıcı bir hale geldiği için aydınlatma sayesinde düzenler. oda sokak görünümünden kapalı olacağından Ayrıca, onların yardımıyla, gizlilik sağlanır. Nedeniyle perdelerin yoğun katmanına, gürültü, güneş, soğuktan binayı korumak mümkündür. Her durumda, düzgün yatak odası için, bu nedeniyle büyük ölçüde ölçüde bağlıdır gerektiği bu öğeler Eğer içinde olmak mutluluk duyacaktır seçeceğim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.