Sanat ve EğlenceFilmler

Filmi "Mission Impossible: Ghost Protocol": aktörler ve roller, hikaye

1996 yılında çıkan, "Görevimiz Tehlike" izleyicilerden çok ses yapılır ve en sevilen biri haline geldi ve ana karakteri Itan Hant Dzheyson Born ve hatta Dzheyms Bond kendisi gibi temsilcilerle birlikte favori "casuslar" sinema dünyasının biri haline gelmiştir gelmiştir. Her yeni film izleyicileri birkaç kez gözden geçirilmesini ilgi ile arıyoruz. Bu popüler ve dördüncü filmi oldu - "Görev:. Tehlike: Hayalet Protokol"

öykü

Bir Rus cezaevinden meslektaşları kaydettikten sonra Itan Hant yeni bir iş alır. uluslararası terörist Kobalt gerçek adını öğrenmek için, Hunt Kremlin mağazanın sırrı nüfuz ve aktif nükleer savaş başlığı teşvik dosya terörist çekilme. Ama öncesinde ve onun dosyası Rus nükleer bavul kaçırılan birlikte bunları Cobalt. izler, böylece bütün takım Hunt itham ederken Kobalt ayrı Kremlin'i baltalıyor bırakın.

durum hakkında ABD ile bağlantılı olarak Başkan "Hayalet Protokolü". başlatır Grup "İmkansız Görev" resmen dağıtıldı. Ancak Başbakan mümkün aynı anda kobalt ile ilgili tüm mevcut bilgi donatılması, Hunt kaçmak mümkün kılar. Yasadışı ekip teröristleri etkisiz kılmak ve nükleer felaketi önlemek gerekir. Eşsiz bir fırsat - bu Dubai'de yaptığı iş toplantısı var ...

oluşturulması hakkında ilginç gerçekler

İmkansız: başından itibaren, projenin ikinci adı "Koç" adlı edileceği gibi, ama yapımcılar "Misyon aramaya karar verdi işe gitmeden önce planlandı. Hayalet Protokolü "(Son bileşime dahil aktörler de baştan planlanmış değil tüm bu kim).

Filmin en muhteşem sahneleri kameralar IMAX görüntü daha beyaz net ve renkli hale izin, (Hunt Dubai'de bir gökdelen tırmanıyor özellikle sahne) çekildi. (Hepimiz hep kendisi Franchise arama kartı bir tür olmayı başardı tüm Dublörler, gerçekleştirilen biliyoruz çünkü şaşırtıcı değildir) Bu arada, Seyir kendisi bir yedek yardımı olmadan gökdelen yükseldi.

Filme yerleri çok çeşitlidir. Onlar Dubai, Çek Cumhuriyeti ve Kanada'da gerçekleştirildi. Ve bazı sahnelerin Moskova'da vuruldu biliyorum, ama anahtar arsa katlanmış olarak olsa bile - onlar Rusya'da değil alınmıştır. Örneğin, Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti) Bölge Mahkemesinin bina Hunt ran bir hapishane, dönüşmüştür. Ethan ankesörlü terk iş alır Obukh şerit, Vancouver çekildi. Ama Kremlin'deki çekmek kadar - Prag Kalesi.

Film yapma sürecinin baş iyi animasyon filmleri "The Incredibles" ve yapımları ile tanınan Brad Bird, oldu "Ratatuy". Boyama "Mission Impossible: Ghost Protocol" (aktörler ayrı sunulacaktır) bir film yönetmeni olarak görev yaptığı ilk oldu. yönetmen koltuğuna için yaptığı adaylarının yanı sıra oldu Edgar Rayt ve Ruben Flyaysher. serisinin dördüncü bölümü gişede en başarılı ve izleyiciler ve eleştirmenler gözden - Byrd resmin ticari başarısını çok olumlu etkisi olduğu projeye, kendi lezzet yapmak başardı.

Projede "Hükümetin değişikliği" "Mission Impossible: Hayalet Protokolü"

Tom Kruz uzun Adını eşanlamlı popüler casusluk imtiyaz olan bir adam olmuştur. aynı zamanda filmin serisinin yapımcısı olduğu Ancak bu durum, şaşırtıcı değildir. Ama başlangıçta, ne zaman, en hafif deyimiyle, dördüncü filmin gidiş üçüncü "Misyon", Hunt film formülasyonu ve başarı sorumlu stüdyosu, mütevazı bir başarı projesi diğerine ana yıldızı dizginleri üzerinden geçmek için. Ancak, projenin Brad Bird gelişi ile her şey değişti. Ve, uygulamada gösterdiği gibi, o kadar iyi.

Geçmiş "yumorkom ile"

çeken sonra yeni aktörler önemli işleme senaryosu uygulandı. Artık tüm işlem yalnızca Ethan Hunt etrafında değil dönüyordu - Ana karakterler, takım üyeleri olmuşlardır arsa içinde önemi eşit pay aldıktan. Ayrıca, daha fazla mizah ve kendini ironi haline gelmiştir. ": Hayalet Protokol Görevimiz Tehlike" Öyle görünüyor ki rağmen, neredeler gibi filmlerde gelir? çerçevedeki mizah için, "sorumlu" diyebilirsiniz Simon Pegg, ünlü bir İngiliz aktör çizgi türüdür, çünkü makul filmi "canlandırmak" başardı.

Bayanlar Takım Bağlantı

O (fantezi "Warcraft" in yanı sıra, sansasyonel filmi "Deja Vu" Toni Skotta filmindeki rolüyle bilinir) bu supershpionskoy şirketleri ve Paula Patton barındırıyor dişil imajı, ortaya çıktı. Nedeniyle iyi bir fiziksel hazırlık ve oryantal görünümüne iyi casus takımı tamamlar. Rol (yani bu tarz bir film için, prensip olarak, ve bunu mutlaka) tamamen sanatsal yeteneğini ifşa etmez rağmen, biri bu duygu hiçbir yerinde yoktur. Ve görevle Paula Patton olması gerektiği gibi ele. Eh rolünün önce - hikaye yanı sıra timinin diğer üyeleriyle eşit ağırlık vererek, yukarıda belirtildiği gibi, öyle.

Karakterler ve "diğer tarafta" aktörler

"Kötü adamlar" listesi, tabii ki, İsveçli aktör Michael Nyqvist oynadığı Kobalt. Aynı zamanda "Ejderha Dövmeli Kız", "John Wick", "Colonia Dignidad" gibi filmlerde yaptığı çalışmalarla tanınıyor. Mikael karakter çöktü mevcut sisteme güç dengesini değiştirmek için can atıyor.

Değil bir Rus bilim adamı (Ivan Shvedov) olmadan. ailesi rehin alındı sonra Dubai'de yaklaşan anlaşma kobalt yardım etmek zorunda kalır. Filmde döküm, uluslararası söyleyebiliriz. Rus karakterlerin rolü üzerinde de Rus aktörleri davet edildi. Ve Ivan Shvedov - bunlardan biri. O filmlerde "The Bourne Supremacy," Spies "Köprü", "Basit şeyler" ile tanınır. Aynı zamanda "satırını Geçmek", serinin "Dune Çocukları" görülebilir. Ve bu onun işi değil. Yine de dublajının bir aktör.

Ayrıca başka asistan terörist dikkat etmek gereklidir. Daha doğrusu, bir asistan. elmas ile ödenmiş olur bir kiralık katil rolü, popülerliği Fransız aktris Lea Seydoux kazanıyor gitti. Onun eserlerinin en ünlü - bu Tarantino'nun "Soysuzlar Çetesi" ve beğenilen "Hayat Adele" dir. Birkaç yıl sonra, "Görev" Lea katıldıktan sonra Sam Mendes'in 007 Spectrum oynanan sahip "Bond Kızı"," idi.

Ayrıca filmde "yaktı" ve Hint sineması Anil Kapoor yıldızı. Geniş izleyici, o filmde lider bir program olarak rolüyle tanınıyor "Milyoner". o çerçeve içinde çok değildi, ancak karakter (iyi bir şekilde) hala belirgindir.

Kötü İyi Rus

Bu arada, film: - Bir Vladimir Mashkov "Mission Impossible Ghost Protocol" Dünyaca ünlü bir yıldız sahiptir (bir fark olabilir aktörler, en çok yönlü toplanan). aktör onun katılımıyla en az bir film izlemek vermedi birini bulmak çok zordur, ayrı bir sunum ihtiyacı yoktur. Karakterler her zaman parlak ve unutulmaz dışarı çıkarmak. Biz böyle devam "hırsız", "Kompozisyon Zafer Bayramı için", "Devlet Müşaviri" ve gibi filmlerde roller onun Geniş cephanelik sadece hatırlıyorum. Ayrıca onun rolü özel anma değerinde David Markovich Gotsmana ait "Tasfiye" serisinde. Buna ek olarak, Vladimir Mashkov Hollywood'un projelerinde kaldırıldı.

"Misyon" rol İndi o Ethan'ın takımda kabul edilir Kremlin teröristlerin bombalanması, sorumlularını bulmak için istekli Rus özel hizmetler işçisi, oynadığı. rolü olmasına rağmen ve dışarı açık değil (komut tasarlandığı gibi) en belirgin, ama yine de parlak. Ama farklı bir şekilde ve Mashkov olamaz.

beklenmedik başarı

Yukarıda belirtildiği gibi, en başından itibaren bu filmde Itan Hant yeni karaktere "yetkilerini aktaracak" ve son olarak da girişim Toma Kruza geldiğini geliyordu. script orijinal versiyonunda, asistanı ile Hunt ve Başbakan ile otomobil nehre düşen sahnede, Hunt ölür ve bir teröristle mücadelede Wilma Brant (Başbakana yardımcısı) girer. Böylece, yeni bir ana karakter ile franchise yeniden başlatma bir tür olacaktır. Ama, projenin yeni müdürü gelmesiyle birlikte, yukarıda belirtildiği gibi değiştirilmiştir.

Filmin galasında: 7 Aralık 2011 gerçekleştirildi "Mission Impossible Ghost Protocol" (aktörler, bu arada, mutlu çekim sürecine katılarak için), çok büyük dikkatle geldi. Kim proje zaten onu fazla yaşamış olan düşünürdü. Birçok Seyir artık superspy rolü için uygundur inanıyordu. Yeniden başlatma çünkü Hunt-Cruise olmadan, genellikle şüpheci "Misyon" kendi tarzını ve cazibesini kaybetmeye (ve söylentiler uzun bir süre süzüldü).

Dedikleri gibi prömiyeri bir patlama ile, oldu. resim sadece başarı değil - filmi "Mission Impossible: Ghost Protocol" (Dzheremi Renner, hız kazanıyor ve ana karakteri üzerinde tahmin ediliyor, kilit bir rol oynamıştır) o zaman, mevcut olan en yüksek grossing oldu "Miss."

Bu son değildir ...

popüler Franchise "İmkansız Görev" dördüncü filmde nefes Yeni hayat, gelecek Resimler için bir ivme olarak görev yaptı. Evet, ve birlikte Ethan Hunt ile Cruz da hala çok erken olduğunu kanıtlamak olabilir "emekli göndermek." arsa eylem avı "Protokol" sonunda olduğu misyonun başarısız tamamlanması ile başlar,: 2015 yılında "Outcast Kabile Impossible Mission" başlıklı beşinci resim yayınladı. Film çok ilginç çıktı, ama dedikleri gibi, başka bir hikaye, bir ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.