FormasyonDiller

Üret - özgürlük fikirleri vermektir. fikirleri üretmek için yöntemler

Her kişi er ya da geç yeni fikirler oluşturmak gerekliliği ile karşılaşılır. Üret - bu süreç tanımı için en uygun olanıdır. Sonuçta, farklı durumlarda, bir fikir değil ihtiyaç it a Matine bir kostüm çocuğu dikmek için veya iş müşterileri çekecek ürünlerin yeni bir satır oluşturmak için ihtiyaç olabilir.

yaratma ve fikirlerin akışının sancısı?

Ama ne yazık ki, çoğu insan zorluklar ve yeni başlangıçların doğum azabınıseve karşı karşıya. Fikirler kafasına gitmek istemiyoruz. Ve bu süreç yavaş yavaş stres ortaya çıkması provoke başlar. Üret - bu acı demek her fikre hayat vermez. Bu kolay ve özgün çözümler yeni akışı üretmek için ücretsiz demektir. Bu süreç nasıl kolay ve en önemlisi, etkili yapmak için?

Kötü içindeki iyiliği bul

baş aşağı tüm kavramları çevirmek - fikirler üretmek için en popüler yollarından biri. Sipariş ve kaos, Takas iyi ve kötü, siyah ve beyaz. Bu yaklaşım her alanda kullanılabilir. Bir çocuk öğrenme değilse Örneğin, anne ciddiye şaşırmış ve hatta daha ciddi bir şekilde tedaviye başlamak edilebilir. Yanıt olarak, çocuk yapabiliyor isyan etmek, ev bile kötü işaretleri getirerek başladı. Anne bu yöntemi kullanacağız Ama eğer durum iyi iyiye değişebilir.

eğitim kurumları gereğince çocuğunu değil öğrenir bunun ne anlamı: Bu amaçla dikkate alınması gerekmektedir? İlk olarak, tüm başarılı insanlar gayretli öğrencileri olmuştur gerçeğini hatırlayabilirsiniz. Ayrıca, bunların çoğu da ortaöğretimi tamamlayamadı. Buna karşılık, onbirinci sınıfın sonundan itibaren "burn out" olarak okula sırasında birçok 'un bile kitapların yönünde bakamıyorum. Büyürken, nadiren başarılı işadamları veya farklı popüler ve karlı işlemler temsilcileri olurlar. Onlar sadece girişimci ruhu ve tutku yoksundur.

Üret - bunu

yaratıcılık ve yaratıcılık belirli beyin yapıları karşılamak için unutmayın. Uzun süre bunları kullanmak değilse Onlar bu zorlukla çalışabilir. Bu nedenle, gri madde bu alanlarda hayata nefes için bu derslerden ihmal etmemelidir. o kil, dikiş, çocuk oyuncaklarından kalıplı bir sulu boya resim, olsun. En önemli şey - beyindeki sürecini etkinleştirmek için. Böyle bir yaratıcı yapmadan önce, şunları çözme ihtiyacı cari sorun hakkında biraz düşünebilir. Sonra, bir fırça ve suluboya toplayıp, bütün düşünceler gitmesine izin vermek zorunda. Ardından, soruna bir çözüm üzerinde yaratıcı çalışma sürecinde bilinçaltı çalışabilir. Ve yeni bir fikir beklenmedik geliyor.

Yeni fikirleri kaydedin

Genellikle sorunun çözümü en kötü anda geliyor - Yolda bir iş toplantısında hatta yatmadan sırasında, metroda, çalışmak. değerli fikir dışarı kaçırmamak için, her zaman eline bir kalem ve defter tutmak zorundadır. Sonuçta, kayıt bulunmadığı bir fikir, en kısa sürede unutulacak.

ilham Harici kaynaklar

Rus dili ile ilgili bir kompozisyon yazmak için numara veya fikirler üretmek için, bir yönetici için bir iş planı - - Sorun bir kişinin önünde duran değil ne olursa olsun zihin için besin kaynakları için bakmak her zaman gereklidir. Her zaman bir kişinin deneyimleri şu anda mevcut olmayabilir. Sonuçta, günlük yaşam hayal için çok fazla yemek vermez. Ve yeni fikirler hala üretmek için gereklidir. ilham müzik, sevdiğiniz filmleri, kitapların kullanışlı bir listesini tutmak: Bu dış kaynaklara erişmek gerektiği anlamına gelir. Bu ilham ve sevinç bir devlet olmaya doğru zamanda yardımcı olacaktır - ve sonra yeni fikirler üretmek için hazır olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.