Gıda ve içecekYemek tarifleri

Yani bu saçmalamak aşağı koştum: ahır-mantar tarifi kez iki tarifi, tarifi üç

Mantar ahır, o vb Solokha, Dunka, svinuh var resmen zehirli olarak kabul edilir. Eğer kurallar ve teknoloji uymak yoksa bile mantar türü zehirli olabileceği için, Her ne kadar prensipte olanlar bu sınıfın tüm üyelerini çağrılabilir. Eğer tarifleri ve pişirme danışma bilenler davayı takip ederseniz bir ahır, çok lezzetli olurdu. Bu Sibirya ve Rusya Federasyonu'nun kuzey bölgelerinde yetişir. Sık sık Beyaz Rusya, Moldova, Ukrayna ormanlarında bulunamadı. Ve bu insanların mutfaklarda bu mantar lezzetli yemekler için yeterli tarifleri var.

işleme Özellikleri

ahır mantar makalesinde bir fotoğraf nasıl görüneceğini hakkında oldukça doğru bir fikir verecektir. Onlara bak ve aynı yakalanmış olup olmadığını, güvenli bir şekilde kesip yurda taşırlar. evler Eğer tuzlu su ve asitleştirilir yarım saat içine sokabiliriz, yerden yıkayın iyice edilir. durulama ardından Diğer tekrar su ile kapağı ve kaynamaya bırakılır. 10 dakika kaynatıldıktan sonra, parçaların ya da şeritler halinde kesilmiş ve daha önce pişirme / kızartma / kaynamaya pişene kadar, bir süzgeçten atmak yıkayın. Bu önlemler olası toksik maddelerin mantar ahırlar temizlenmesi gereklidir. Ve şimdi formüler için.

mantarlardan Puding

çok eski bir buluş - Ben "Cookbook" sır olduğunu düşünüyorum. Ancak pek çok ipuçları ve tarifler bu güne kullanabilirsiniz. Örneğin, mantar puding. Bunu nasıl hazırlanacağını öğrenmek için 50-ler için olduğu kadar uygun kaynağında yazılı. 19. yüzyıl. Ve bir ana bileşen olarak cowshed mantar alınır. bir pound svinuhi kaynatın, ince kıyılmış drenaj: tarifi aşağıdaki gibidir. 2-3 soğan kızarana kadar yarım halkalar ve yavru halinde kesilir. mantar ilave edin. Biber ve tuz (tat). 200g ekleyin rendeleyin ya kurutulmuş beyaz ekmek ezmek. fıstık ezmesi, sebze veya et suyu birkaç yemek kaşığı. Bütün bunlar iyice karıştırın. Sen hamur almalısınız benzeyen hamur. böylelikle bir cowshed (mantar) hazırlamak için, bir reçete özellikle malzemelerle sınırlı sayıda, sadece göz ölçmek değildir. Pişirme yemeğin de ekmek kırıntıları serpin, yağ ile yağlanmış. mantar bir sürü koyun ve fırında gönderin. Evet, rendelenmiş peyniri üst olabilir. Isteklilik ahşap maçı veya bir kürdan kontrol etmek. o hazır olduğunda, bizim ahır-mantar tarifi parçalar halinde kesilmiş ve mayonez veya sıcak servis, kıyılmış dereotu ve maydanoz serpilir puding önerir krema sosu. Ve başka zaman! onlar sarımsak ekleyin istiyorsak Mantarlar, çok iyi. puding testi o da garip değil olurdu için!

Şalgam ve mantar

mantar olmayan süt veya tahıl her türlü patates ile neredeyse mükemmel olması, flora her fan bilir. Ama bu ahır-mantar tarifi farklı şekillerde okudu, doldurma gönderilebilir ve onlara swede dökümü - Birçok gurmeler hoş bir sürpriz olacak için belki de. Birlikte lezzetli sevin! İsveçli ağırlığında yaklaşık 1 kg tamamını fırında gerekir. Sonra kabuğu, dikkatle, bir kaşıkla pirzola hamuru çıkarın. Sadece duvarları şut yok. Mantar ahır - yukarıda tarif edildiği gibi bunları ince pirzola, ısıl işleme tabi sonra, (350 gr, benzeri yer alır. Biraz daha fazla da olabilir). Ayrıca, tereyağı hep birlikte yavru soğan doğrayın tuz, biber, sarımsak, baharat ekleyin. Sonra posechonnoy şalgam ile karıştırın ve karışım İsveçli bütün ile doldurmak doldurma. Kök yarım saat ayçiçeği yağı, kapak ve sıcak fırın yer dökmek, yüksek ısıya dayanıklı bir çanak içinde yatmaktadır. Sonra ekşi krema dökün ve sıvı olmayan hala kabuk görüntülemek için dopekayut gönderin. Bir tepside üzerine dışarı dosyalama yaparken, şalgam pişmiş hangi sosu dökün.

Gördüğünüz gibi, ahır - oldukça popüler ve ustaca ve ruhu olan hazırlamak eğer oldukça lezzetli mantar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.