Ev ve AileAksesuarlar

Yabani yam Gerektiğinde?

Yabani patates yaygın çeşitli kardiyak patolojilerin tedavisinde antik Yunan şifacı Dioscorides tarafından kullanılmaktadır. Şu anda, çağdaş tıp biliminin bu bitkinin yararlı özellikleri bir dizi bilinmektedir.

Yabani patates - uzun ömürlü bir asma. tıbbi pratikte Yaşları bitkinin kök, üç yıldan daha az olmalıdır. Elması kökü hormonlar ve fito doğal bir öncü içerir. O (seks dahil) insan vücudunda onlar sayesinde yaklaşık yirmi hormonları üretir olduğunu. Bazı faiz ve insan vücudu kendisi vahşi yam hammadde kullanımını düzenleyen gerçeğinin olduğunu - Vücut anda ihtiyacı Hormonlar ne özel bağlıdır.

Yabani yam Kullanımı

Yabani patates esas olarak, kalp krizi ve felç, ve aynı zamanda bunların komplikasyonları ortadan kaldırmak üzere önlenmesi için kullanılır. Buna ek olarak, bu bitki belirli kalp hastalıkları, ateroskleroz, yüksek tansiyon için beyin damarları kafa kullanılır. eskiden, bu bitki artrit yardımcı olmak için bir araç olarak bilinmektedir zaman, bir antitusif ve balgam söktürücü olarak, ağrıyı azaltır. Yam nevralji, böbrek taşları, hem de kolik ve sindirim problemlerine faydalı olacaktır. Hawaii bilim adamları "iyi" kolesterol miktarını artırmak için yardımcı olur yabani tatlı patates, vücuttaki kolesterol düzeylerini normale döndürmek için yardımcı olduğunu göstermiştir. Yabani ipliğin bileşim içinde mevcut olan Sapin, kana sindirim sistemi kolesterol ve yağ emilimini engeller.

Yabani patates ağrı baş ağrısı, kulak çınlaması, sinirlilik ve yorgunluk azaltabilir. o da iyi bir ruh hali teşvik ve uyku kalitesi ve hafızayı geliştirir.

kadın vücudu için yararlı ise yabani yam?

Iams ağrılı adet ve inflamatuar süreçlere yardımcı olur. Gıda estrojenlerle birlikte yutulur hormon arka plan, adet döngüsü normalize katkıda bulunur. Buna ek olarak, özellikle menopoz döneminde kadınlarda genital organların normal sesi olarak, soket ve preklimaktericheskim süre, hem de destek ile bağlantılı istenmeyen etkileri ortadan kaldırır.

Bir damar genişletici etkiye sahip olduğundan yer elması aşırı sıvı atılımını arttırır. O ile kullanılması önerilir adet öncesi sendrom.
Menopoz sırasında uygulama iplik osteoporoz gibi tehlikeli hastalıklardan, kadın vücudunun etkili korunmasına katkıda bulunur. fitoöstrojenlerin anlamlı kanserin önlenmesinde arttı. Araştırma bilim adamları fitoöstrojenler rahim ve meme kanseri gibi hastalıkların riskini azaltmak olduğunu göstermiştir.

bir kaynatma ve infüzyon: patates ile halk ilaçları vardır.

karıştırılmamalıdır etmeyin! yem "yam", yorumlar bunların çoğu durumda olumlu vardır. Bu kediler için tasarlanmıştır, ancak bitki kendisi bir parçası değildir. Gıda - nedenle orada yam bitki "Yams" olduğunu bilmek gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.