FormasyonÖykü

Mısır Tarihi: Gerçeklik ve Kurmaca

Antik, İskenderiye, Roma ve modern: Mısır tarihinin şartlı birkaç döneme ayrılır. Neden bu kadar? Zaman aralıkları dönemselleştirmeleri Mısır merkezi haline geldi dünyanın en önemli olaylar etrafında merkezli çünkü böyle bir bölünme uygundur. Antik dünya ve onun geçmişi benzersizdir. Ve gizem ve bilinmeyene dolu bir peri masalı gibi modern insan arayın. Nitekim bugüne kadar bilim adamları yalnızca gravür içinde kalan, Afrika'nın acımasız çöl kumları ile dolu olan tüm bulmaca çözmek gücü değil sahip taş, nadir papirüs yazıları, evet piramitler devleri zamansız ve yolsuzluk, kum üzerinde yükselen. tarihçesi Mısır piramitleri hala korkutucu efsaneleri ve mistisizm dolu çözülmemiş gizemi, kalır: Eskiler insan gücü altında hala bir şey sadece en modern teknolojiyi kullanarak inşa edebileceğini olarak çünkü?

Mısırlıların kökeni

bilim adamları ve bu gizemli küçük gezegen, maceraperestler, zenginlik ve şöhretin taraftarların hem mevcut Birçok mitler ve sözde bilimsel bilgiler. Birçok gerçekler Mısır tarihinin Atlantis (Atlantik Okyanusu derinliklerinde kıtasının birlikte batık antik ölmüş supercivilization) zamanlarında kaynaklandığını, örneğin, göstermektedir. Bunun kanıtı onların ustaca çağdaş mekanizmaların yapısı, mimarisi anımsatan manevi ve dini kültürünü, hem de ülkeyi ayrıntılı, yüksek teknoloji "podkovannost" Mısırlılar kabul edilir. Tabii ki, saygı ile daha bulanık anakronizmleri ve daha gerçeğe daha maskaralık gibi bizim için olur, ama yüzlerce köle binlerce, gündüz ve gece onlarca kilometre için, ocaklardan büyük (birkaç kilo ton) taşları sürüklenen düşünmek istiyorum, o zaman da yığılı filigran hassasiyetle bunlar çok taşları? Ben kötü buna inanıyorum. Belki gerçeği kimseyi bilmez ve herkes özellikle hiçbir resmi sürümü beri, o ne sevdim inanmak serbesttir, ne de sözde bilimsel, Mısır öyküsü taşıyan tüm sırlarını, açıklayamam.

bize bilindiği gerçeği, sadece Mısırlılar, hayali ilkel rağmen (hatta önce çok güçlü ve savaşçı insanlar olduğunu söyleyebiliriz Aleksandra Makedonskogo ve ateş ve kılıçla ona doğru yürüyen komşu toprakların birçok fethetme Roma genişlemesi,). Büyük medeniyet koşu insanlar tarafından saygı firavunlar, yarı tanrılar, toprak yoksulluk rağmen, büyüdü ve binlerce yıldır geliştirilen, sıcak güneş Afrika çöl keyfini ve gelmiştir, hayatta kalma ve normal yaşam için mutlak yararsızlık alanları, tüm bir şehir, hangi bizi büyüleyen mimarisini oluşturmak mümkün olduğunu ve Bu gün. Ve sonra, sessizce ve usulca varlığını dönemine göre tarihte az beyaz lekeler bırakarak kayboldu.

Özetlersek

Genelde, Mısır tarihinin olayların bir bütün kaleydoskop ve size yardımcı ama modern insanlara ulaşılmaz onların kültüründe şey olduğunu fark edemez. Uzaylı teknolojisi, mekanik veya büyü neredeyse ulaşılamaz seviyeye geliştirilen, ama durum olmadığı önemli değildir. Ve gerçek, bildiğimiz gibi, çoğu zaman ayrıntılarda gizli. Ve onun anlama binlerce yıl geçmesi ve belki biraz açık sırrın biz zaten yarın olabilir ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.