BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Okul olarak "Avatar" nerede ne ihtiyaç vardır ve?

Sayısız sosyal oyunlar ve uygulamalar giderek gerçek hayatta hatırlatır bize. Onlar kulüpleri ev inşa yanı sıra gömme misafirler ve hatta çalışma fırsatı görünür. Oyunun dikkat etmelidir "Avatar". O bugünün oyuncuların birçok kupa kazandı. Ve haklı olarak burada çünkü sadece bir karikatür görüntüde de olsa bir mini oyun, ama modern insan yaşamının gerçek bir simülatör, alamayacak. Hatta "Avatar" bir okul var! Bu bina nerede? Ona neden ihtiyacım var? Ne oyuncular için bu kadar çekici? Bütün bunlar - on.

Bu nedir?

Önce biz gidecek ne bugün anlamaya ihtiyacımız var. Sonuçta, her oyun belli hedeflere bir fırsat vardır. okula dahil "Avatar". Nerede o? Oldukça başka bir konudur. Bu organizasyon oyuna tanıtıldı neden açıkça anlaşılmalıdır. Belki işe yaramaz gibi görünüyor.

muayenenin yerini - Eğer okulu tahmin edebileceğiniz gibi. Burada ödül için özel görevleri ve atamaları gerçekleştirebilir. Bilginin testi çeşitli konularda - Ayrıca her oyuncu testi geçmek için fırsat vardır. Doğru cevap için puan almak. Bunlar karakterin gelişmesine yardımcı olur.

niçin

Nerede "Avatar" okul mu? Bu soru o kadar endişe tür testler için alacağı puanı veren şey olarak oyuncuların, ilgili değildir. Sonuçta, nedense okul, doğru icat edilmiştir?

Belirli bir konuda testini geçtikten sonra, karakteriniz ilgili tahminleri elde edecektir. Ve tabii ki, belirli bir puanı almak. Onlar ne için? oyun sağlanan bazı ikramiye alma Bu yöntem. Örneğin, altın. belirli bir konuda başarılı performansı birçok oyuncu gerçek parayla satın almak zorunda oyun içi para birimi almak için yardımcı olur. Nedenle, için "Avatar" bir okul nerede olduğunu bilmek önemlidir.

Ayrıca, bazı okul için bir ödül çalışırken bazı ek öğedir alacak. Çoğu zaman bu altın sikke için satın olduğunu. Yani, okul - bu sınavın yeri, aynı zamanda çeşitlendirilmiş gelir kaynağının bir tür, hem de kullanışlı öğelerin oyun ibaret değildir. Ve bu alanda ilgi oyunculardan büyüyor. Yine de, sonuçta sadece birkaç dakika içinde kendi bilgisine pahasına zengin olmak yapabilir! Sadece okul "Avatar" oyununda nerede bulunduğunu bilmemiz gerekir. başarısız içine Onsuz olsun. Sonuçta, oyunun yaratıcıları güvenle binayı gizli. konumu zor sanırım.

Biz oyun arıyoruz

Tabii ki, "Avatar" vurma, siz "Yerler" noktasına dikkat etmek gerekir. Bu güvenle oyun yerleri ile taşıyabilirsiniz bunun yardımı ile. Orada olası alanların bir sürü keşfetmek mümkün olacak.

Ama biz bir okul ihtiyacımız "Avatar". Nerede bu yer? Bu öğe "Operasyonu" dikkat etmek zamanı. Bu bölümü açarsanız, o zaman bize ilginç kart bulacaksınız. Tüm bunlar sizin için gerekli olduğunu - İstenen menü öğesini seçin ve onu indirmek için o zaman beklemek. Hepsi bu. Şimdi uygun öğeleri testleri alabilir sen ve sonra onlar için ödüllendirilir (daha tamamladıktan, daha bilimsel alanlar karakter için açık olacaktır). Her şey kolay ve basittir.

Bazı sınırlamalar mevcuttur. Günde her konuda Karakteriniz 5 sorulara sadece cevap verebilmektedir. Ve onlar, deneyim gösterdiği gibi, çok. Bu yüzden oldukça denemek için tam testini tamamlamak için, ve onların bilgisi için iyi bir ödül almak var. İşte "Avatar" yararlı bir okulu! Nerede o? Şimdi anlıyorum. Sen bölümünde "Rehber" bakıp "Work" gerekir. Ve başka bir şey gereklidir.

kayıp

Sadece yaz aylarında tüm oyuncular bir çok tatsız sürpriz bekledi. ise okul kayboldu olmasıdır. Ve onu kimse bulabiliriz. "Avatar" da bir okul nerede eksik? Bu soru birçok oyuncuya ilgilendiriyor. Özellikle henüz çeşitli konularda testini tamamlamamış olanlar.

Hiçbir neden panik. Gerçek hayata yakın bir oyun - Sonuçta, hem "Avatar", söylenmiştir. Yaz aylarında çocuklar öğrenme değildir - okullar kapalıdır. Yani, bugünün uygulamada da yaz tatili işletmek! Oyun yapımcıları okul kapatıldı ve 1 Eylül tarihleri alanların listesinden çıkarıldı. Ve de Bilgi Günü tekrar açıldı. Yaz aylarında kendinizi bulursanız, okul "Avatar" Hayır, erken sonbahara kadar beklemek gerekecek söyledi. Bundan sonra bina "Yerler" gizli "İş", görünür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.