ÇirkinlikInşaat

Banyo için hangi boruları daha iyi?

Banyo için boru seçimi çok ciddiye ele alınmalıdır olarak, iyi şeyler alıp bu cihazın kalitesi emin olun. Eğer dikkatsizce tedavi, bu bir yangın tehlikesine inşası tabi olabilir ve bu ürünün temizlenmesi ile ilgili bir sorun olacaktır. sauna odasında bile mikro klima boru doğru seçimine bağlıdır.

Banyo için tüplerin seçimi: seramik veya çelik?

Bugün, belirtilen ürünlerin büyük bir aralığı her kişinin nihai karıştırabilir. onlar büyük sıcaklığına dayanabilecek gibi Çoğu zaman, banyo için çelik borular seçildi. Bu yapımında önemli bir özelliktir.

Ama baca borusu popülerlik aşağı banyo seramik için. Nedeniyle dayanıklılık iyidir rağmen, ağırlık bir yeri vardır gerçeğine. Ayrıca sözde asbestli çimento boru vardır. Bu malzeme biraz olumlu geribildirim olduğunu. Tüp için bir banyoda fırın asbest patlama - ve böylece yangın olur.

Biz ısıtıldığında zararlı maddeler yaymaz çünkü çoğu zaman, folyo yalıtım tercih izolasyon bahsedersek.

Boru az ısıtılır Böylece, sözde "sandviç" yapmak için. O öyle yaptım:

  • bir çelik tüpten alınmıştır;
  • bunun üzerine yerleştirilen bazalt;
  • Daha sonra, paslanmaz çelik bir ikinci dış döngü.

Bu şekilde düzenlenen yapı çok sıcak olmayacak. nokta bazalt çok yüksek sıcaklıklara dayanabilir ve yangın riski yoktur ve ısıtıldığında zararlı kokular yaymaz olmasıdır. soğur çok çabuk olmadığından, bu boru da, "sıcak" olarak adlandırılır. Bu cihaz banyo için çok etkilidir. Ayrıca, dış boru ısınmaz - ve dolayısıyla yangın riski çok azdır. Hiçbir engel olduğu gibi Ve son ama en az bu ürün fırının çalışmasını geliştirir, hatta itme, daha iyi olacak.

Nasıl ateşten binayı korumak için?

Eğer bir boru hala sıcak olduğundan şüpheleniyorsanız, o zaman çevredeki malzemenin sıcaklığını kontrol etmek gerekir. Sen su sıçrama veya dokunmatik apron kartını dokunabilirsiniz. Ancak ruh huzursuz ise, o, her ihtimale karşı sen sarabilirsiniz boru esnek asbest. Bu küçük bir hava boşluğu vardı emin olmak için öyle bir şekilde yapılmalıdır. Metal mantar altında gizli nemden banyo için borunun dış kenarının koruma gerçekleştirmek için de gereklidir.

temizleme boru

fırçaların kimyasallara - Birçok farklı yolu vardır bunu temizlemek için. soba borusu ve bir çakışma ile markalı Ancak sorun ortaya çıkar. İşte fırça sorunu çözmez. aşağıdaki gibi boru temizlenebilir Bahsedilen:

  • tüp kaynamış su litre bir çift içine döküldü olmalıdır;
  • Daha sonra uzun bir süre soba kullanın.

Bundan sonra, bir kez kurum çıkacaktır, ama kokusu korkmamalı - onlar yüksek sıcaklık nedeniyle kaybolur.

Bu durumda, tüp için malzeme daha az bir yangın tehlikesi, uzun ömürlü ve düşük kütle seçilmelidir. Bu gereksinimlerin altında mükemmel çelik uygundur. avantajları Yukarıdaki tüm tarif edilmiştir. Tel yalıtım folyo bir "sandviç" inşa etmek daha iyi ve daha iyi sonuçlar yalıtım. güvence için, asbest kullanabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.