SeyahatYolculukları

Volgograd'daki Volga üzerindeki en popüler yolculukları

Sıcak günlerin başlangıcı ile herkes gelecek yaza kadar bu hatırlamak sonradan bu yüzden onları tutmak istiyor. dağlara tırmanmaya seviyor Birisi, bazı tropikal bir adada dinlenmek için sakin bir göl kıyısında yazlık yalnız olmayı seven birine tercih ederim. Ve bazı gemide deniz ve nehir yolculukları gibi. nerede ve nasıl dinlenmiş hissetmeye sonuna sürece, onların tatil geçirmek önemli değil. Biz tam gevşeme, dinlenme ve ruhsal zenginleşme teşvik nehir yolculukları, tercih etmektedir.

Özellikler Rusya nehirler üzerinde seyahat

Denize karşı Nehir yolculukları, bazı avantajları vardır. Öncelikle, nehir gemilerinde turist her zaman görünür kıyı çünkü daha güvende hissetmesini; İkinci olarak, geminin yavaş ilerlemesinin gemide kalan bile şehirlerde, köylerde, ilginç binalar ve anıtlar, kıyıları boyunca konumu ile tanıdık yolcu sağlar; Üçüncü, tutması neden olabilir hatta küçük yunuslama hariç; Dördüncü olarak, "yeşil siteler" varlığı - şehirler sizi dinlenmeye plajda güneş banyosu yapabilirsiniz güzel doğal yerleri uzak, nehirde yüzmek veya bir yayılma meşe altında ağaçlar ve piknik gidin. Buna ek olarak, nehir gezisi - .. Bu Örneğin gidilen yol, eğlenceli gösteriler, ilginç tanıdıkları, dahil şehirlerin her birinde ilginç ve eğitici geziler bir sürü, rotanın yöne bağlı Volgograd'daki Volga üzerinde yolculukları, tanıma izin birçok Volga şehirler. Arazi seyahat aksine, her zaman otobüs veya trende sallayarak, otel değiştirmek için bavul toplamaya gerek yoktur ve böyle devam eder. adalet D. Bu tür seyahat en kaygısız ve konforlu olarak tarif edilebilir. Rus turistlerin artan ilgi her yıl yerli Rus nehirler üzerinde seyahat etmek nedeni budur.

Volga üzerinde Yolculukları

En ünlü Rus nehirlerin birisi Anne Volga olduğunu. Endüstriyel ve kültür merkezleri - - Yaroslavl, Kazan, onun kıyısında büyük şehirlerde bir sürü Nizhny Novgorod, Samara, Cheboksary, Ulyanovsk, Astrakhan, Togliatti, Saratov, Volgograd. Teşekkür yapay kanallara Volga ile bağlı Moskova Nehri, Don ve diğer nehirler, bu nedenle Moskova Volga şehirler, Rostov-on-Don ve St. Petersburg çıkmak için bir fırsat vardır. Örneğin, başkentte Volgograd'daki Volga üzerinde bir seyir tercih turist hafta sadece birkaç Kazan konumlar, Nizhny Novgorod, Samara, Uglich, Moskova ve diğer şehirler incelemek için olabilir. Rota ise - "Volgograd-Saint Petersburg" Rotor kuzey başkentinde su oraya mümkün olacak, iki unutulmaz gün geçirmek ve sonra bir düzineden fazla antik ve modern şehirler ziyaret yolda, eve dönmek. Tabii ki, bu da masraf oldukça uzun bir yolculuk, bu. Ancak, şehrin gürültüsünden bir ay kapalı sakıncası sinir artırmak ve eğlence yok turist her zaman vardır.

Nasıl rotayı seçmek için?

En popüler yakındaki kasaba, yani Samara ve Astrahan Volgograd gelen gemide 3-4 günlük yolculukları vardır. Bu yolların popülerlik tatillerinde, örneğin, tüm düşük maliyetle ilk, açıkladı ve büyük bir genişletilmiş hafta sonu yeteneği olduğunu. Volgograd Bu şehirlere Nehir yolculukları onların balo gece geçirmek gemi isteyen lise öğrencileri veya yüksek okul mezunları arasında rağbet özellikle bulunmaktadır. Bazen nehir düğün kutlanır. Her geçen gün bir düğün kutlama Bu orijinal bir fikir büyük bir nehir limanı yakınlarında şehirlerin sakinleri arasında popülerlik kazanıyor.

Volgograd'daki Volga üzerinde Yolculukları. En popüler rotalar

En popüler turlar biri "Volgograd-Moskova-Volgograd" dir. "Afanasiy Nikitin" ve "Ivan Kulibin" Rahat bir tekne yapmak mümkündür. seyahat süresi 17 gündür ve onlar hayatınızın en unutulmaz olacak inanıyoruz. Sadece iki hafta sonra, turist vb yetenekli şefler tarafından hazırlanan yemekleri tatmak ve konforlu odalarında dinlenebilir, alışılmadık güzel manzara harika zevk almak, bazı eski kremlins, antik tapınakları ziyaret etmek için zaman gerekir. D.

Diğer popüler rotalar Volgograd Rostov-on-Don ve Yaroslavl Volga üzerindeki yolculukları vardır. Onlar yapabilir rahat bir gemi "Anatoly Papanov", "Dmitry Pozharsky" ve "Alexander Nevsky". Rostov Özellikle ilginç bir yolculuk, rota sonra Volga başlar ve sonra sorunsuz Don girer. Tek bir yolculukta Turistler iki büyük Rus nehirlerin havuz yanısıra Kazakların kültürü tanıtılmaktadır.

Sonuç

Gemi benzeri yaprakları veya kıyıya yaklaştığında, ve ne zaman hiç bir nehir gezisi katıldı herkes, çok uzun zaman akılda hoş bu şaşırtıcı yolculuğun anılarını, gemide hakim özel bir atmosfer, o anları tutar. D.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.