SeyahatYolculukları

Gemi "Ivan Kulibin": yorum ve turistlerin fotoğrafları

Hiç bir seyahat gemisinde bir yolculuk hayal ettiniz mi? Temiz hava solumak ve suyun şırıltısını dinlemek, yeni bir yerde her gün buluşup tarafından sahne float zevk için ... Eğer öyleyse, o zaman bir yolculuk gitmek için zaman var! Gemi "Ivan Kulibin" bu amaç için uygundur. Bugün bir seyir tatil özellikten söz etmek, hem de en popüler rotaları tarif etmek istiyorum. Önceden bir tatil planı gerekir ve şimdi bunu yapmak çok daha kolay hale gelir.

kısa açıklama

Gemi "Ivan Kulibin" Çekoslovakya'da inşa ve turistik gemiler için en uygun tasarım kabul edilir. bembeyaz üç katlı yüzen otel, modern navigasyon ekipmanları ile donatılmıştır. Gemide gemi 300 kişiye kadar sürer. Yani karşılamak ve etkileşim seyir esnasında fırsat olacaktır vardır.

Gemi "Ivan Kulibin" 2007 yılında yenilenmiştir. bunun elbette ana güverte açıklığı uzatıldı olarak, merdiven uçuş sitesi döşemeli mobilya ile bir salonda oluşturduğu resepsiyon alanı, ayarlayın. gemi daha rahat hale günü, gerçek bir taşınır mal oldu. restoran ana güverte klima ile donatılmış üzerindedir.

Dokundu yenilik ve kabinleri, lavabolar ve duş eklendi. Şimdi geminin "Ivan Kulibin" önce günlük geziler için daha kullanılmaktadır oysa uzun yolculuklarda gitmek mümkündür.

Genel özellikler

Üç güverte geminin uzunluğu - 97 metre. Nispeten küçük, kolayca dar kanallar ve kilitleri geçebilir. 15 metre - Çamur 2.3 metre, genişliğidir. yaklaşık 28 km / saat Ortalama hız. Ancak, turist gemisi fazlasıyla yeterli olduğunu. Yolcuların Kapasitesi - 300 kişiye kadar, her konforlu, rahat ve mükemmel hizmet güvenebilirsiniz.

Bu onların rahat kabinleri ve tur grup görüntüleyecek bir rehber için sadece turist sunmaktadır. Gemide salonu ve iki restoran, bir bar ve bir tıp merkezi, bir ütü odası ve açık yan sundurma orada dinleniyor.

İşte her turist rüyasında geri kalanı için en iyi koşulları sunuyor. buraya kadar bu turist gemisi "Ivan Kulibin" seviyorum. Navigasyon 2016 aşağıda ele alınacaktır birkaç yeni rotaların açar ama şimdilik iç detaylar odaklanalım.

Turistler için Kabinler

Eğer tüm yolculuk sırasında çok fazla zaman harcamak zorunda olacağı burada, çünkü bu çoğu için en önemli şeydir. en hakkında biraz daha konuşalım nasıl gemi "Ivan Kulibin". Yer kabinler gemide daha dolaşmanıza yardımcı olur.

Aşağı güverte - bütçeli gezginler için bir yer. olanaklarla minimum donatılmış basit kabinler vardır var. alt kat kabin üzerinde yıkama, sıcak ve soğuk su, hem de çift olmayan tesisleri, 3A dörtlü ayrıldı. Burada bir yatak ve küçük bir masa, gerekli nevresim ve havlu seti bulacaksınız.

Ana güverte üzerinde bir restoran ve mutfak bulunmaktadır. İyi yalıtım koku yerleşim kabin içine sızıp izin vermez. Sen lavabo (2A) ile bir çift ranza kabin seçebilirsiniz. genç bir aile mükemmel üçlü ranza veya dörtlü kabin (2B) için. Bunların her biri, sıcak ve soğuk su ile bir lavabo ile donatılmıştır. Bu kabinler çok pahalı ve yeterince rahat değil aileler için ideal bir seçenek olarak kabul edilmektedir.

ortalama güverte

Ve gemiyi "Ivan Kulibin" araştırmaya devam. turist onlar tatillerini geçirmek hangi koşulların iyi bir anlayışa sahip çünkü kabin açıklaması, çok önemli bir noktadır. Ortalama güverte neredeyse tüm yerleşim kabin işgal edilmiş. Bunların yanı sıra bar ve Bir kitap veya alkolsüz içecek bir bardak ile rahat bir sandalyede vakit geçirebileceğiniz bir okuma salonu sadece vardır.

Bu güvertede Kabinler farklı özel konfor vardır. Bu duş ve tuvalet, buzdolabı ve klima ile orta güverte yay bu çift kişilik oda, 1. işaretleme özellikle doğrudur. konfor sevenler için çok büyük bir geniş alan ile karakterize orta güverte (1A) ortasında Çift kişilik odalar. Benzer şekilde donatılmış, onlar ilave yataklar ile donatılabilir.

orta güverte çift kabin kıç - 1B işaretleme odalar. Tüm odalarda ayrıca klima ve buzdolabı, banyo ve duş bulunmaktadır. Son olarak, 1B - özel olanaklara sahip bir ranza kabinleri merdivenin kıç kısmında ya da barda yer almaktadır.

filika

turist favori yeri - Tekne güverte. büyük bir sinema salonu ve solaryum yanı sıra mükemmel bir restoran bulunmaktadır. sınıf kabin 1 ve 1A ek olarak, yukarıda konforlu süit düzenlenmiştir tarif. Tekne güvertede konfor, uyum yatak odalı daire, çift paketinin bilenler için. Tüm aktivite, duş ve banyo, TV ve set ve video kaydedici yanı sıra buzdolabı ve klima bulunmaktadır. oda konfor özel bir atmosfer veren bir kanepe vardır. Genç bu bir odada meydana gelmesi ile karakterize edilir. Önceki ile aynıdır oda geri kalanı.

Nizhny Novgorod itibaren Moskova'ya

Şimdi "Ivan Kulibin" teklif uçuş bir göz atalım. Motor gemi yılın mevsime bağlı değişiklikleri planlamak ve dolayısıyla ilk seyahat şirketlerin yöneticileri ile temasa gerekir ve bilgi netleştirmek. tekliflerin en popüler mermi biri sermaye ve arkasına Nizhny Novgorod bir yolculuk yapmak için. Program 7 gün için tasarlanmış ve çok dolu olabilir.

Bu Kostroma ziyareti ile başlar, ancak sadece bazı fotoğraf çekmek için zaman var olacak şekilde otopark, sadece 30 dakikadır. Ama gelecek hedef, Yaroslavl, size onun sokaklarında yürümeye yarım gün için fırsat verecektir. Öğle yemeğinden sonra Rybinsk ziyaret ve şehrin müthiş bir tur yapacak. tırmanmaya turist sunuyoruz Başkalaşım Katedrali, sadece çan kulesi vardır ki!

Üçüncü gün sen Dubna olacak. Ginseng plantasyon ziyaret yanı sıra bu şehrin tarihi hakkında bilgi edinmek için kendinize zevk inkar etme. Dördüncü gün Moskova'da gelişiyle işaretlenecektir. Burada zengin bir program sizin için hazırlanmıştır, bütün gün geçireceksiniz. Kızıl Meydan ve Alexander Garden, İsa Kurtarıcı Katedrali Muayene.

Ertesi gün bir müze kent Mişkin bulacaksınız. Şehir turu, müze ve sergiler ziyaret antik şehrin sokaklarında yürümek için izin verir. Daha sonra, grup sermaye döner. pansiyon hizmet turist İncelemeler bakılırsa övgü dışındadır. Hepsi çok lezzetli yemekler, nazik ve yardımcı personel ve geziler mükemmel organizasyonu demek.

Ödeme Koşulları

seyir fiyat kabin sen bağlıdır. tesisler olmazsa Odası dahil üç öğün ile kişi başı 10 200 ruble değer. lavabo Kabinler - 11 200 özel imkanlara sahip konforlu odalar 200 15 ila 16 000 başlayacak ve 30 000 den suit fiyat konaklama ve yemek, hem de bu rota için planlanan rehberli turlar içerir. İlave opsiyonel geziler dahil edilmemiştir.

Moskova-Astrahan

eğlenceli ve fayda istiyorum harika bir tatil önünde, biz gemide "Ivan Kulibin" üzerinde uzun yolculuk seçmenizi öneririz. 19 gün - Astrahan'ın başkenti kalış süresi. Bu süre boyunca, gemi Rusya'nın en güzel ve ilginç şehri dolaşacaktır. Sen Kostroma ve Myshkin, Yaroslavl, ples ve Nijni Novgorod, Cheboksary ve Nizhny Novgorod ziyaret edecek. İlginç gezi evlerine ülkeyi tanımak için izin verir.

Seçilen kabin bağlı seyir maliyeti 130 ve 000 suit için 37 000 den başlar. "Ivan Kulibin" CRUISE incelemeleri düzenli grupların oluşumunda başlattık seyahat şirketlerin resmi web sitelerinde güncellendi. Bu tur 40 yaşından büyük akıllı kitlenin bir favori. Turistler yolda üç hafta, ülke ve şehirlerin hakkında çok şey bildirmek ilginç insanlarla iletişim, hoş anlardan harcamak demek. fiyat gemide konaklama ve yemek, hem de eğlence içerir. 5000 ruble - tur paketinin maliyeti.

Kostroma-Moskova-Kostroma

beş günlük gezi bile en işlek insanlar dinlenmek için seçmenize olanak sağlar. Gemi "Ivan Kulibin" (size grafiksel sunmak fırsat verecektir fotoğraf), tarihi yerler muhteşem ve bilgilendirici bir tur yapmak eski kilise ve tapınaklar ziyaret sunuyor.

Bu sabah erken, Kostroma'daki bir yolculuğa başlar. Elijah Peygamber Kilisesi - ilk turist Yaroslavl ve Rus mimarisinin eşsiz şaheseri ziyaret etti. Rybinsk yılında şehir etrafında gezi gidebilir. Turistler çok ilginç geziler Dubna, Moskova ve Uglich kentlerinde düzenlenecek söylemek. beş gün içinde Kostroma geri dönün.

Bu tur maliyeti 7000 ruble ile başlar. 8000 12 000 ruble kısmi kolaylıklar (lavabo) eksiksiz oda. Eğer özel olanaklarla donatılmış konaklama seçerseniz, 16 000 000 23 ruble ödemek zorunda kalacak. Lüks kabin 35 000 ruble vardır.

fiyat gemide bir kabin ve yemek ve eğlence konaklama dahildir. bir masal içine bir dalış gibi - turistler, tur İncelemeler bakılırsa. Kendi gözlerinizle ülkemizin en güzel yerleri göreceksiniz ve böyle kısa bir süre için çoğu ziyarete zamanınız olacaktır.

Volgograd-Astrahan-Volgograd

Bu kuyu Bir hafta sonu konaklama olarak hareket edebilir başka ilginç yönü vardır. 4 gün süresi. Volgograd gemisi 15:00 kalkar ve yolculuk başlıyor. Turistler için güzel bir akşam yemeği istek üzerine o güvertede açık veranda çıkmak mümkündür, büyük yemek salonunda servis edilmektedir, ayrıca bir tablo var. İncelemeler bakılırsa, gemide personel çok düzgün planlandığı gibi tüm faaliyetler aynen gerçekleştirilmesini çalışır. ve tur grubunun bitirme oluşumunu - öğle veya akşam tedarik - basit beri.

İkinci gün Astrahan gemiyi "Ivan Kulibin" karşılar. Yorumlar turun bu kısmı en ilginç olduğunu söylüyorlar. Kremlin'e ve antik katedraller, Kuğu Gölü ve tarihi merkezi ziyaret şehir etrafında bir yürüyüş turu içerir. Üçüncü gün yeşil bir parka, eve dönüş dördüncü günün sabahı bulacaksınız. 8 000 000 30 rubleye - yemekler dahil kişi başı tur maliyeti.

Turistlerin görüşler

Tüm yorumlar iyi Rus turist gemisi olarak gemi "Ivan Kulibin" açıklar. Rahat kabin, mükemmel yemekler, güler yüzlü hizmet - ve basit kabin ucuz uçuşlar satın alabileceği verilen tüm bunlar. Ve sahne ne, önünüzde yüz! O en az bir kez bir gezi araya gelmeye değer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.