SeyahatYolculukları

Moskova'dan hafta sonu Cruise gemisi. Tekne gezisi

Böyle Moskova gibi büyük şehirlerde, ruhunda iş bulmak değil, sadece daha fazla fırsat, ama tatil için fikirlerin bir seçim aynı zamanda daha yılında. Ama uzun bir kişinin üretken olabilmesi için de, sen niteliksel onların boş düzenlemek gerektiğini bilinmektedir.

seçenekleri bol bir hafta sonu için vardır: piknik ülkeye yaptıkları bir yolculuk, aile ve arkadaşlar ile toplantı. Ama nasıl olumlu duygular değil, aynı zamanda çalışmalarında katılmak için yeni güçlerle yardımcı olacak enerji kaynağı, sadece almak için onları harcamak?

Moskova'dan hafta sonu bir seyahat gemisinde - dikkat ödeyerek değer seçenekler arasında. Bunu seçerseniz tatil türünü, pişman olmayacaksınız. Moskova Rechflot sunmaktadır yolları nelerdir? Hafta Sonu Cruises - büyük bir fırsat çevresinde ve çevre illerde güzellik zevk, temiz havada iyi vakit için. Nerede kökenli yerlerdir? Ne zaman ilk nehir turu yaptı?

Biraz tarih

şeytanca, pis, şeytani: insanlar ilk buharlı gemiler çağırabilir kez. korkuyor insanlar onlara gideceğiz ve papazlar bile yelkenli tekneler yok etmek için bir dua idi. O zaman o saf olmayan güçlerin yardımıyla ayakta tutulur inanılıyordu. Neyse ki, çok zaman almadı, ama buharlı gemilere hakkında görüşleri insanlar değişti. teknelerde Float konforlu ve prestijli oldu. Bu ayrıcalık yalnızca zengin insanları kullanılabilir.

navigasyonun başlamasından kesin tarihi belirlemek son derece zordur. Bir alanda 19. yüzyılın ortasında denir. Diğer - Biraz daha erken ya da geç. Rusya denizcilikte 19. yüzyılın sonuna kadar her yerde geliştirildiğini, sadece tek bir şey için bilinir. Rusya'da en büyüklerinden biri "Sermaye Kargo Şirketi" olarak kabul edilir.

Moskova'da Tekne gezisi

Son olarak, çalışma hafta sona erdi, kendileri ve sevdikleri için zaman adayabilirsin. Demek su yolculuk yapmaya karar verdik. İnsanların çok, Moskova'dan hafta sonu bir gemisi seçme gibi erken o gün kalkmak iyidir. Ve ziyaret ediniz, önceden tatil bakabilirim seyir şirketleri ve bilet rezervasyonu. Kolayca nehir hava ve deniz konumlar zevk günlük hayatın unutabilirsiniz.

Nehir hafta sonu yolculukları - mükemmel bir seçimdir ve diğer durumlarda. Teknede bir gezi - sen onları sunabilir yakınları ve en iyi şey geldi belirleyin. Birincisi, kısa vadede şehre bunları tanıtmak mümkün olacak. İkinci olarak, fotoğrafçılık için mükemmel fırsat olacaktır. Üçüncü olarak, gezi hala akrabaları gösterecektir beyinleri rafa gerek olmayacak kadar çok deneyim verecektir.

Doğum günleri ve romantik akşamları

Bir çocuğun doğum günü ve nerede geçirmek bilmiyor musunuz? Bir dizi seçenek geçiyor, kafanı kırmayın. Moskova'da Tekne gezisi mükemmel bir seçim olacaktır. animatörler doğum günü çocuğu ve onun misafir ağırlamak olsa da, ebeveynler rahatlatacaktır. doğum günü yanında, çocukların genellikle çeşitli indirimler verilir.

Mükemmel bir seçenek romantik tarih teknede mum ışığında akşam olurdu. Güzel müzik, su, hafif bir akşam yemeği, şampanya, meyve yansıtan güzel ışıklar. severler için bir cennet. gemide çiftlerin sayısı o kadar sık sahilde eksik gizlilik, katkı sağlayan sınırlıdır. gezi ikiniz için gerçekleşebilir. Bu şekilde bir akşam geçirmek için sadece bir fırsattan nefesinizi almaz?

nehir yolculukları çıkış yeri

Moskova'dan tekneyle bir yürüyüşe için, ayrılış yeri bilmek gereklidir. Şehirde Böyle yerlerde birkaç düzine. Bunlardan en ünlü:

 • Kuzey Nehri İstasyonu. Şehirdeki en büyük biri. İşte yolcu ve demirlemek kargo gemileri. Buradan Tver, Uglich, Myshkin gibi şehirlerde bir seyir alabilir.
 • South River Terminali.
 • Berth Sparrow Hills.

günlü nehir gezileri

Gezileri birkaç saat ile birkaç gün için vardır. dalış tekneleri Cuma akşamı Moskova kalkmaktadır. Bu bir gece uykusu ve günlük eğlence için gereken her şeye sahiptir. Rahat kabin, nazik personeli, lezzetli ve çeşitli gıda, eğlence. Dinlenme izin almak gerekmez. Seçebiliyorsanız, üç günlük nehir yolculukları seçin. Şu anda sizin için ne bekliyor?

kiliseler, müzeler, anıtlar: gezi içerir Zengin gezi programı. Hem de Uglich, Tver, Kimry ve diğer yakın şehirlerde antik Rus kasaba ile aşinalık olarak. Daha uzak şehir üç gün görmek mümkün olmayacaktır.

Şarkı, gemi ve Moskova Nehri

Rus adam tam tatil keyfini, bir şarkı lazım. Ve daha da iyi Bunu bizzat söylemeye muktedir. Teknede "Moskova 150" Yalnızca gitar profesyonel müzisyen ve sanatçı ile sevdiğiniz şarkıları söylemeye de koltukların geçmiş yelken güzelliğinin tadını ancak olamaz.

mutluluk için gerekli olan başka ne - Canlı müzik, akrabaları ve rahat seyahat arkadaşları gözlerini yanan? Teknede hizmet veren Belki lezzetli, taze hazırlanmış yemekler,. Gezi 2,5 saat sürer. Zaman bunu nasıl uçtuğunu bile fark yoktur. Ve yakında kesinlikle tekrar bir gitarla şarkılar nehir yürüyüş tekrarlamak isteyecektir.

Popüler yolculukları

Onları, en çeşitli tatlar çok var. Bize en aranan üzerinde durmak istiyorum.

 • Moskova'dan St. Petersburg'a Cruise. en popüler turistik yerlerinden biri. Moskova ve St Petersburg: İki büyük Rus şehirlerinin güzellik ve çekicilik keşfedebilir.
 • Konstantinovo olarak. Sergeya Esenina doğduğu her zaman turistlerin ilgisini çekmiştir. şair doğduğu ve yaşadığı bir ev müze bulunmaktadır. Yesenin, özel eşyalarının ve diğer konularla ilgili Benzersiz malzemeler dikkatinize sunulacaktır.
 • Moskova - Tver. En eski Rus şehirlerinden birinde bir şehir turu ya da ziyaret müzelerin bir seçenek sunar.
 • Moskova'dan Seyir Kalyazin için. Burada şehrin etrafında dolaşmak ve onun sıradışı hayran olabilir, Yerel turistik tanıma.

Deniz otobüsleri

Teknede gezileri yanı sıra, Moskova, sen su otobüsü bir yolculuk alabilir. Alla Pugacheva su taşıma bu tür hakkında muhteşem bir şarkı vardır. Çizgi " nehir tekne sessizce iskelede durdu ... uykulu" bir zamanlar bütün ülke keyifle seslendirdi. Bu taşıma özellikle yaz aylarında Moskovalılar arasında çok popüler. Kentsel rıhtımlara itibaren tramvaylar her 25-30 dakikada bir kalkıyor.

Moskova Nehri boyunca bir yürüyüş gibi sonsuz yol tıkanıklığı ve şehir sokakların gürültüsü, yorgun şehri sakinleri,. Büyük Vatanseverlik Savaşı sırasında, nehir otobüsler böylece hayatlarını kurtaran, binlerce insanı tahliye etti.

Nehri üzerinde geziler yapmak için Sekiz nedenlerle

 1. Bütün endişeleri ve işler Eğer nehir turları huzur ve sükunet ortamında içine girdikleri zaman kendilerini kenara.
 2. Küçük bir ücret karşılığında size Moskova Türbesi, St. Vasiliya Blazhennogo, Serçe Hills, Kurtarıcı ve Luzhniki diğerleri Mesih'in Tapınağı'nın kentin en önemli turistik görebilirsiniz.
 3. Sen uygun bir tarih ve saati seçin.
 4. Yürüyüş bir ila üç saat boyunca uzun sürmüyor. Eğer birkaç gün dinlenmek istiyorsanız, bu yolculukları da var.
 5. orada bir iskele şehrin herhangi bir yerden, Moskova'dan hafta sonu bir seyir tekne alabilir. Bu çok uygundur.
 6. Hafta sonu Tur tekne romantik bir tarih için mükemmel bir seçenek olabilir.
 7. Sen Rus sermayenin tarihsel geçmişi hakkında çok şey öğreneceksiniz.
 8. Güzel müzik, deneyimli rehberler, sıcak ve lezzetli yiyecekler, hiçbir büyük şehir gürültüsü ziyaretinizi unutulmaz kılacaktır.

İpuçları ve püf noktaları

seyir için Moskova'dan Teknede gün izin size sadece olumlu duygular getirmek için aşağıdakileri unutmayın:

 • pasaport almak için emin olun.
 • Önceden en az 40 dakika kadar, gemideki iniş yer almak için.
 • Eğer gemiye var sonra, gemi kaptanı tarafından kurulan kurallara uymak zorundadır.
 • uçağa binmek üzere geç ise dolmuş ve seyir için ödenen olmaz fiyat olarak, bilet maalesef işlem görecektir.
 • Eğer sağlık sorunları varsa, tam bir iyileşme gitmek daha iyi değil.
 • Eğer gıda kısıtlamaları varsa, gidip kendin almak böylece gemide özel yemekler, verilmemektedir.
 • Eğer çocuk getirmek, gemilerdeki güvenlik sadece sana ihtiyacı izlemek için.
 • tercihen topuklu olmadan, rahat ayakkabılar giymek unutmayın.
 • gemiye hiçbir nahoş açıklamalar olduğunu kendi yiyecek ve içecek almak daha iyi değil.

Moskova Nehri üzerinde yolculukları incelemeleri

Eğer bu tür bir tatil deneyin sonra, ileride tekrar ve tekrar yinelemek istiyorum. bir nehir gezisi işlediği insanlardan olumlu geribildirim büyük miktarda arasında, ben birkaç noktayı vurgulamak istiyoruz.

 • Eski çocuk 5 yaşından bilet satın gerekmez sevindim. yaşlılar ve öğrenciler için indirim yapılmaz. çok fotoğraflanan ve mümkün olan en iyi çekim seçimini kolaylaştıran profesyonel fotoğrafçı çalışmak. Fotoğraflar hemen baskılı ve çok kaliteli olan.
 • Moskova akşam inanılmaz manzarası, yanan ışıklar ve ışıklar böylece hayatta eksik fantastik bir tatil, duygusu yaratır.
 • Rahat mobilya ve tablolar kısmen çatılı yer alan her türlü hava koşulunda nehir boyunca yürümeye imkanı vermek. rehber bilgilendirir Kusursuz hizmet ve ilginç gerçekler - bu yolculuk tekrarlamak için bir neden daha.

Pozitif duyguların deniz sen Moskova'dan teknede hafta sonu seyir edecektir. Bilet fiyatları 600 ruble başlar. İyi dinlenme ve unutulmaz bir hafta sonu!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.