BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Pokemon Git:, kılavuzlar, talimatlar nasıl oynanır

Şu anda, güvenle cep canavarları evrendeki en popüler oyun Pokemon Git haline geldiğini söyleyebiliriz. Farklı platformlarda oynamak nasıl binlerce kullanıcı her gün onlarca ilgileniyor. sırayla, farklı takılması ve daha iyi bireysel olarak tüm detayları bilmek başarılı başlangıçtan sonra yapabilmek için.

oyun Açıklaması

popülariteye ana özelliği insanların alet Pokemon Git ile gerçek dünyada çalıştırmak için gereken olmasıydı. Bu projede nasıl oynanır, ilk dünyadaki insanlara sorulan, ancak yakında bilinen mekanizmalar haline geldi. Bir kişi sadece bir internet bağlantısı olmadığı bir dijital cihaz ile gerçek bir şehir üzerinde çalıştırmak gerekir. Ekranda yer pozisyonuna nedeniyle referans zeminde gerçek durumu görüntülenir. Kullanıcılar gelecekte evrim uğruna onları eğitmek ve gücünü artırmak, evcil basılacaktır. Son aşama odaları şeklinde bölgenin kontrolü için mücadelesidir. Her salon konumu sorumlu olduğunu ve korunması için tek Pokémon yerleştirmek mümkündür. kazanç ve kontrol alanlarının uğruna, dünya çapında milyonlarca hayranı çalıştırmak veya cep canavarlar için mesafeler ve av kilometre için gidin.

Kurulum "Android" (Birinci Bölüm)

İşletim sistemi Pokemon Git oynamak için nasıl olarak "Android" sorusu ortaya çıkmaz. Bunun nedeni "Nintendo" Japon şirketlerinin geliştiriciler hallettim montaj kolaylığı, oldu. Önce, cihazınız APK dosyasına indirmeniz gerekir. tablet veya akıllı içinde diğer parametreler sadece birincil kaynaktan uygulamaların yüklenmesine izin vermelidir. Sen altından yapabilirsiniz "Kilitli Ekranda ve güvenliği." İşte kurulum dosyasının önemli bir rol versiyonunu oynar. Bu kaybetmemek için, kaynağın APK Ayna gidin ve oyunu ile ilgileniyorsunuz bulmak için daha iyidir. Sonra sürümü bakmak ve son sürümü seçin. Bu ek bir garanti güvenli kurulum olacaktır. İlk talimatları sunacak çünkü bu durumda, Pokemon Git oynamaya başlamak için nasıl sorunlar olacaktır.

Kur "Android" Devamı

başka soru ortaya çıkıyor ki Pokemon Git ne yapacağını Yani, nasıl oynanır, sen kesinlikle talimatları izlemelidir. Bildirim Merkezi'nde girin ve daha önce indirilmiş APK-dosyasını tıklayın. Kurulum birkaç dakika sürecektir hangi başlayacaktır. İşlem bitene kadar bekleyin ve kamera, hafıza ve GPS erişmek için oyunu kontrol edin. Bu proje anlamını yitirir onsuz temel parametreleri vardır. "GİT Pokemon" bulmak, uygulama noktasına gidin ve orada izinlerini kontrol edin. Eğer böyle değilse, sadece her zamanki kene sormalısınız. manuel güncelleme - Bu yükleme yöntemi tek dezavantajı var. Yeni bir sürüm çıkarsa, kaybolmak ve "Android" Pokemon Git oynamak için yeni bir yol bulmuyorum. Sadece tekrar platformun kurulmasıyla tüm çalışmaları takip edin.

iOS'da Kurulum

Elma tabletler için oyunun kurulumu ile yaşadığı sorunlar nedeniyle, kendi cihazlarını kapatmak için daha alışık olduğu ve bu üretici daha akıllı. Özel bir ek çıkışında kayıtlı Apple Kimliği içinde Başlamak için. ABD, Avustralya ve Yeni Zelanda - üç ülkeden biri seçmek için "Dil ve Bölge" altında orada, temel ayarlarına gidin. Oyuncular sadece vakit, GPS olmadan Pokemon Git oynamak için bir yol arıyoruz olduğunu hemen belirtmek gerekir. Tüm cihazlar için zorunlu hükümlerin yere bağlanması. Oyun için ayrıntılı talimatlar App Store'da indirin. Yani hesabın çıkıp, nasıl oyun yeni hesap oluşturmak isteyecektir. Sadece daha önce hizmetinde kullanılmamış başka bir e-postaya yapın.

iOS'da yüklemeye devam

Eğer e-posta belirttikten sonra seçtiğiniz ülkede, madde yeni (icat) ikamet adresi girmelisiniz "Dil ve civarı." Sadece net ülkenin haritaya giderek belirtilen sayıda gerçek bir ev bulmak. Bölgenin endeksi de bulunması ve bu ülkeye gelmeli. Eğer yoksa, o zaman Pokemon Go oyunundan nasıl başlayacağınız sorusu alaka kaybeder ve baştan tekrar yapmak gerekmez. Yeni bir hesabıyla, güvenle oyun yükleyebilir ve her zamanki gibi eski hesabınızın geçin. o zamanki modda çalışacaktır rağmen, proje güncellenen olmayacak unutulmamalıdır. Ne zaman yeni sürümü sadece gitmeli edecek kurulan Amerikan Apple kimliğiyle ve pompa. Gerçek parayla içeriye ABD bankacılık alım kartı olmadan gerçek dışı olabilir ama büyük bir kayıp var olacaktır. Bütün bu dezavantajlar BDT oyunu henüz resmen açıklamadı olmasından kaynaklanmaktadır bulunmaktadır. Yakında dünyanın her ülkesinde satışa sunulacak çünkü geliştiriciler sürekli yerler listesini genişletiyoruz.

PC üzerinde kurulum (ilk yöntem)

Bazı insanlar bir akıllı telefon ya da tablet daha bir dizüstü bilgisayar tercih ederim. Onlar için, birincil rolü PC'nizde Pokemon Go oynamak için nasıl bir bilgiye sahiptir. başlamak için, Nox App Player'ı yüklemek ve zaten APK-dosyası tarafından bir makalesinden bilinen indirmelidir. Oyunun yüklenmesi ile emülatör klasörün yolunu belirtin ve bu şekilde takın. Oyuna başlayın, ama sadece cep canavarlar dijital dünyaya gitmez. Geocode komutunu kullanarak Ön, sen Pokemon avlamak isteyen dünya haritası üzerinde bir yer seçin. Fare ve OK tuşuna basın ile yere tıklayın. Bu yapılmazsa onlar da sahtekarlık olduğuna inanıyoruz, çünkü kullanıcı, Sydney otomatik atmak ve geliştiriciler hesaplarını bloke yerine değişikliği için olacak. son nokta yaşınızı girin ve Google'dan Hesabı veya ayrı oyun hesabını kullanarak bağlamaktır.

ikinci yol

Windows üzerinde projeyi yüklemek istiyorsanız, o zaman Pokemon Git nasıl oynanır ikinci yöntem hakkında bilmek gerekir. BlueStacks üzerinde başvuru birkaç aşamada yapılabilir ve dikkat gerektirir. Önce simülatörü kendisi indirmek gerekir ve bilgisayarınızda zaten, o zaman tamamen kaldırmak bilgisayarı yeniden başlatın ve yeniden yükleyin. Şimdi, "Başlat" menüsünde komutu "Çalıştır" arıyorum. işletim sistemi Regedit uygulamasının sonraki sürümleri düz çalışır için, gerek komutu aracılığıyla aramak için. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nde, Android \ Yapılandırma seçeneği \ Konuklar \ yol HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ BlueStacks geçmelidir ve birinden sıfıra değerini değiştirmek için "Kamera" yoktur.

Sonra hata düzeltme emülatör Kingroot yöntemi içinde yüklemeniz gerekir. görünümünü sonra düğmeye ilerleyeceğine "dene" ve% 100'e ulaştığında, daha sonra emülatörü yeniden başlatın. Sonraki seti Lucky Patcher da simülatörü içinde ve erişim sağlar. Bir bilgisayarda "Belgeler" Sahte GPS uygulamalarından APK dosyasını taşıyın. son yüklenen uygulamanın geri dönün ve bir fonksiyon "Yeniden" olacaktır. Açık Explorer, bu sahte GPS oluşturmak tarafından APK-dosyanın yolunu belirtebilirsiniz. tesisatın arıtma katılıyorum ama PC'yi yeniden başlatmayın.

uzatma

Artık PC'nizde Pokemon Go nasıl oynanır güçlük yaşadığınız sen kesinlikle talimatları izlemelidir. BlueStacks bırakın sadece iki sekme - "Hoşgeldin" ve "Android". Bunların sonunda tekrar emülatör yeniden başlatın. Şimdi oyunun kendisi BlueStacks zaten yükleyin. Şimdi Şanslı yamalı başlatmak, bu fonksiyon gelişmiş arama çağırır ve Bir sistem uygulaması Sahte GPS arayın. onun uzaya uzman modifikasyon etkinleştirmek ve haritayı açtıktan sonra sadece cep canavarları yakalamak için istenen konumu seçin. Şimdi Lucky Patcher dışarı gelebilir, göstermelik GPS çevirin. "Android" ayarı son işlem olacaktır. hile keşfetti etmeyecek şekilde, yere verilere erişmek için Google'ı devre dışı bırakın. Artık projeyi çalıştırın ve her an avcılık keyfini çıkarabilir.

temel bilgiler

Yüklemek edersek, daha sonra ilk yapmak ne sorusu ve nasıl Pokemon Git oynamak için vardır. Hyde dünyayı taşımak ve herhangi bir üçüncü taraf hareketine dikkat etmek gerekli olduğunu başlar. ağaç dalları hareket ediyor, bu gizli evcil hayvan, onu yakalamak için oraya gitmek olduğu anlamına gelir. Çeşitli Pokemon her türden bir frekans ile yakalandı. Nadir ve güçlü varlıklar standart Pidgey, Vidla ve caterpie çok daha zor görünüyor. Yine de, kalıcı av daima istenilen sonucu verecektir. Sağ alt köşede genelde gizli evcil hayvanlar, ancak belirli bir mesafe ve hatta yön hangi bir yan basitçe yok yere yaklaşırken ipuçları var. Önemli bir konu daha güçlü Pokémon yapar evrimdir. İkinci ve üçüncü formu her zaman daha güçlü seçenekler vardır ve hızlı bir şekilde farklı saldırıları öğrenebilirsiniz. hayvan alıcı daima bu akılda tutulması ve gelecekteki gelişimi için olanaklar bakınız. Yakın Salonu'nda onunla eğitimi başlayın arkadaşlarıyla birleşip onların toprakları ele. Önemli olan - Doğru seçilmiş cihaza bir projeyi kurmak ve sonra her şey zamanla gelecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.