Yiyecek ve içecekRestoranlar hakkında yorumlar

Moskova'da İtalyan mutfağının restoranı: en iyisinin derecelendirmesi

Birçoğu için, Apeninsky'nin "önyükleme" nin güneşli mutfağı risotto, spagetti ve pizza ile ilişkilidir. Bununla birlikte, Moskova'daki İtalyan mutfağının en iyi restoranları, konuklarına stereotipleri terk etmelerini ve bu ülkenin geleneksel yemeklerinin harika dünyasının tadını çıkarmalarını öneriyor.

Mutfak hakkında birkaç kelime

İtalyan mutfağı, Antik Roma'nın mutfak geleneklerinin varisidir ve tarihi iki binden fazla kişidir. Ve bu süre zarfında güneş sanatı aşçılar bu alanda mutlak mükemmellik elde etti. Aynı zamanda yemeklerin çok zor olduğunu söylemek imkansız. Ancak yemek uzmanları, doğanın verdiği şeyleri doğru bir şekilde kullanmayı ve ahenksiz hale getirmeyi öğrendi.

Moskova'da İtalyan mutfağından lezzetler sunan restoranlar: en iyilerin derecelendirmesi

Başkentte çok değerli işyerleri var, bazen seçimlerinizde kayboluyor ve akşamınızı veya etkinliğinizi hangisinin harcayacağını bilmiyorum. Ancak önemli bir buluşma, önemli bir olay ya da ciddi bir iş yemeği olduğunda, bir İtalyan lokantasından daha iyi bir şey bulunmamaktadır. Seçiminizi kolaylaştırmak için size, Appenin'in "sapozhka" mutfağını sunan sermayenin en iyi kurumlarını tanımanız için sizi öneriyoruz.

  1. Başkente ve konuklara göre, bu puanlardaki lider, Moskova'daki İtalyan mutfağının lokantasıydı - Il Forno. Kurum, ziyaretçileri sadece yüksek kaliteli hizmetle değil, aynı zamanda geniş bir ürün yelpazesine ve bulaşıkların lezzet özelliklerine de sahip. Restoranın konukları "Fillet mignon'u morel sos ve sebzeli" yemeklerin tadına bakmalarını önerir.
  2. Gümüş, "Rukkola" restoranına verildi . Kurum, oldukça düşük bir ortalama faturaya (500 ila 1000 ruble) rağmen bulaşıkların kalitesini ve tadını sürprizlerle karşılıyor. Menüden en popüler yemek pizza ve ne tür doldurma önemli değil. Ziyaretçilere göre, tüm seçenekler delicesine lezzetli.
  3. Buono adlı sermaye şirketinin İtalyan mutfağının en iyi restoranlarının derecelendirmesini tamamlar. Düşük ortalama kontrol, şık iç mekan, kaliteli hizmet, pencerelerin çarpıcı panoraması ve saf mutfağı - bunlar kurumun ana karakteristik özellikleridir. Ve Moskova sakinlerine göre, Buono, bir akşam geçirmek için güzel olduğu az sayıdaki yerden biridir.

Ceretto cafe

"Her gün için İtalyan mutfağı" - Bu "Cheretto "'nun temel konseptidir. Restoran Tsvetnoy Bulvarı'nda yer alır ve konuklarını gece günden gece yarısına, günde 12 saat lezzetli yemekler ile karşılar.

İtalya'da benzer bir kuruluş genellikle şef olan kurucunun veya sahibinin adını alırdı. Ancak bu durumda, restoran sahipleri, vatanında restoran ve şarap imalathaneleri için bilinen dost ailesi Ceretto'dur.

"Cherretto", kendi makarnanızı tadabileceğiniz, kokulu bir risotto lezzetinin tadını çıkaracağınız, et ve balık yemeklerinin tadına bakacağınız ve tabii ki İtalya'nın ünlü tatlılarından gastronomik zevkle karşılanacağınız bir restoran.

Kuruluşun avantajı, ön-boşlukların hemen hemen hiç bulunmamasıdır, ünkü Ceretto'daki ana mutfak kuralları, taze pişmiş, ısıtılmamış yiyecek tedarikidir.

Burada her zaman taze balık sipariş edebilirsiniz. Genellikle, seçme hakkı, restoran vitrini çalışırken gastronomik arzularını garsonlara söyleyen konuklara sağlanır. Bundan sonra, işlerini bilen ve harika zevkle pişiren kişi, herhangi bir şekilde hazırlar: ızgarada buğulanmış veya tuz halinde pişirilir.

Genel olarak, "Cheretto" restoranı - bu sevgi ile pişirdiği, kaliteli ürünleri kullandığı ve sizin için beklediği yerdir.

Giovedi cafe: çocuk yaratıcılığı için bir cennet

Şık restoran "Jovadi Cafe", iş merkezi "Aquamarin" de bulunmaktadır. Kurumda her şey hoş bir aile eğlencesine sahiptir: aydınlık ve çok geniş bir salon, çocuk odası, renkli sandalyeler ilginç bir iç mekân.

Hafta sonlarında La Prima Cucina okulu genç mutfak öğrencileri için açılıyor. Burada şefin rehberliğinde 5 yaşından küçük çocuklar İtalyan mutfağının temellerini öğrenecekler. Burada pizza, soğuk ve sıcak atıştırmalıklar, salatalar, dondurma, tatlılar, sorbeler ve çok daha fazlası pişirilmesi öğretiliyor. Örneğin, Yeni Yıl arifesinde, geleneğe göre, bir Noel çöreği pişiriyorlar. Diğer çocukların çelenk, oyuncak, Noel süsleri ve diğer ilginç tasarımcılarla meşgul olduğu yaratıcı atölyenin kapıları hemen açılır.

Mutfak okulunda pişirilen yemeklerin ve ustalık sınıfının toplam maliyeti sadece 1000 ruble'dir. Ancak çocukların kendi hazırlıklarından edindikleri duygular paha biçilemez.

İtalyan mutfağının restoranı Moskova'da Novokuznetskaya metro istasyonunda, Ozerskaya setinde, bina 26'da bulunur. Açılış saatleri: 11: 30-23: 00 arası.

Da Pino

Bu değil, klasik mutfak geleneklerine kutsal saygı duyan ve Pazarın şenlikli İtalya'sında neşeli bir atmosfer yaratan bir restoran zinciri. Moskova'da şu anda Bolshaya Bronnaya, Volgograd ve Delegsky caddeleri ve Perovskaya caddesinde 4 kurum var.

Restoranın iç kısmı, kumlu sarı, beyaz pamuk, pişmiş toprak ve fildişi gibi parlak renklerin hakim olduğu birleşik bir tarzda yaratılmıştır. İtalyan patioslarının ortamı, dekor elemanlarından geçirilir: hasır sandalyeler, duvarlardaki duvar, ahşap mobilya, güzel ve şık dövme ile süslenmiştir.

Sıcak mevsiminde, ışık perdeleri ve çiçek saksılarıyla kalabalık sermayeden uzakta bir veranda açılıyor.

"Yes Pino" da genellikle aile akşamları, romantik tarihler ve öğle yemekleri geçirmeye gelirler. Menü, geleneksel İtalyan yemekleri sunmaktadır: risotto, makarna, pizza, soğuk aperatifler, çorbalar, deniz ürünleri ve tatlılar. Çocuklar için ayrı bir özel menü yapılır.

Şarap listesi, Toskana, Sicilya, Veneto ve Umbria'dan getirilen içecekleri içeriyor.

Restoranda her gün saat 07'de piyano konseri düzenlenmektedir.

Villa Makarna

İtalyan mutfağının restoranı Pyatnitskaya sokakta (ev 26) Moskova'da bulunmaktadır. Toskana tarzında rahat bir aile restoranı, şeflerin Michelin yıldızlı Paolo Casagrande'nin sahibine öğrettiği geleneksel yemek tariflerine göre pişirilen yemeklerin yemeklerini sunmaktadır. Kısacası Villa Pasta, klasik İtalyan mutfağının, sıcak atmosferin, kaliteli yiyeceklerin ve mükemmel servisin uygun fiyatlarla sunulduğu bir yerdir.

Kurumun adı kendisi için konuşuyor, çünkü burada bütün makarna eski ev tariflerine göre elle hazırlanıyor. Villa Makarna'nın makarna şekerlemeleri günlük olarak güncellenen inanılmaz lezzetli ve en önemlisi daima taze tatlılar hakkında ayrı bir söz söylemeliler.

Sonuç olarak

Moskova'daki İtalyan mutfağının en iyi restoranı hangisi size kalmış. Ancak, sunulan kurumlardan herhangi birine rastlarsanız, yalnızca güneşli İtalya'da bulunan konfor, sıcaklık ve neşeli atmosferi hissedeceksiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.