Gıda ve içecekYemek tarifleri

Ve aperatif ve öğle - sprats ve salatalık ile Sandviçler

"Ekmek ve tereyağı" olarak sandviç edebi çeviri. Kim onları ilk pişirmeye başladı? Şimdi belirlemek zordur. Yahudiler eski günleri matzah bulaşmış tereyağı ve bal ya da zemin fındık ve meyve karışımı içinde - bir sandviç feda etti.

Danimarkalılar uzun füme balık ve kızarmış soğanlı sandviç hazırlamaktadır. İsveçliler ayrıca gıda büyük taraftar, bu yüzden onlar sandviç icat düşünüyorum. onları çok sevilen Sandwich İngiliz John, hatırlayın. neyse geldi bakıldığında, ilk bakışta, şimdi basit olması önemlidir (örneğin sprats ve salatalık ile sandviç gibi) bir tabak - dünyanın en popüler.

böylece cazip kılan nedir? İlk olarak, üretim için uzun zaman gerektirmez. İkinci olarak, farklı ürünler kullanabilirsiniz. Üçüncüsü, hatta bir çocuk pişirebilirsiniz. Dördüncü olarak, her zaman aynı sandviç farklı ürünler bir dizi hazırlayabilirsiniz. Günümüzde, çok popülerdir. Çok fazla fast food çıkışları, snack bar farklı türde kendi menüsünü oluşturan sandviç: sandviç benzeri marul ve domates ve haşlanmış et veya jambon, sıcak peynir, vejetaryen olan sprats ve salatalık ile.

parmaklar, sadece puf ya uygun kompleks ile yenen Sandviçler çatalla bir masada oturan yemek için.

sprats ile sandviç ve salatalık

Bildiğiniz gibi, sprats - en favori ürünü sandviç iyi karıştırır. Çaça - bizim durumumuzda o bulunursa, küçük bir balık Baltık Denizi. O füme ve uzun süre yağda korunmuş. Şimdi Sprats - herhangi küçük balıkların korunması yoludur: sardalye, hamsi, çaça cezası. Bir sonraki ilk kavanoza konur ve yağ dökmek, füme. Haddelenmiş bankalar yüksek sıcaklıkta otoklav içinde muhafaza. Altın "çaça" - besleyici ve lezzetli bir ürün ama sandviç sadece bir incelik vardır.

Ekmek bir tüccar olabilir, siyah Borodino almak daha iyidir. Khlebushek mecazi, örneğin, bir elmas, bir üçgen kesersem Böyle sandviç iştah açıcı bakacağız.

Salatalık, taze ve tuzlu ve salamura ikisi de olabilir. Salatalık ve ürünlerin belirli bir dizi bağlıdır.

Genellikle konserve balık kemikleri ve yumuşak sırtın sağ değil, temiz sprats yapmak. sandviç büfesi tablo için hazırlanıyor Ama eğer nazikçe içeride, kafa, omurga kaldırabilirsiniz. Böylece, arka ortasında bir parça ekmek üzerine işlenmiş "goldfish" şoven ince bir dilim koymak turşusu salatalık ve yeşillik bir delikanlı.

salatalık, daha sonra bir dilim ekmek mayonez ince bir tabaka smear, o zaman sprats üst üste koymak salatalık bir yuvarlak dilim ve haşlanmış yumurta bir çeyreği koydu. maydanoz yaprağı ile süsleyin.

Turşu balık salatalık dilimleri alternatif: ince şeritler halinde uzunlamasına kesilmiş ekmek düzgün koydu çaça yağ hamile.

Bir basın olarak bir tabak, kapak, diyelim ki, kesme gemide koydu ve buzdolabında koymak, belirlenen bir dilim ekmek çaça ve salatalık bir dilim ve diğer mayonez yağlar, sonra onları içine doldurulmuş ekleyin "-eagled yaymak": sprats ve salatalık ile Sandviçler kapatılabilir 2-3 saat. Servisten önce, yeşillik sandviçler ile süsleyin.

sprats ve domates ile sandviç: mayonez ekmek yayılmış bir dilim. Domates az sonra dilimler gerekirse bir sandviç domates sadece bir dilim için büyük zaman ayırmak daha iyidir. Çaça bir dilim domates koydu. Dekorasyon - baharatlı yeşillik.

sprats ve yumurta ile Sandviçler: Eğer tost pişirin eğer bu sandviç daha iyi tadacaktır. mayonez ince bir tabaka ile ekmek veya tost yayılmasının bir dilim, Sert Haşlanmış yumurta doğranmış birkaç çevre koymak veya doğranmış yumurta serpin. Üst sprats koyun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.