Hizmetler

Demiryolu araçları - ülkenin geleceğini!

"Haddeleme" kavramı üzerinde demiryolu ağı üzerinde taşıma ve yolcu trafiğinde yer alan bütün teçhizat ünitelerini içerebilir. Rolling Demiryolları, lokomotifler çeşitli kategoriler arabaları içerir. Eski bir özel amaçlı yolcu ve yük treni trafik kompozisyonuna ayrılmıştır.

Ayrıca SS aşağıdaki sınıflandırmayı getirebilir:

  • Çekiş: lokomotifler (elektrikli lokomotifler, lokomotifler, dizel lokomotifler).
  • Değil kendinden tahrikli: arabalar (platformlar, açık vagon, tahıl taşıyıcılar, tanklar, vb.)
  • Motorlu arabalar: yeraltı, elektrikli trenler, vagonlar.
  • Özel bir bileşim. Amaç: sürünmeye makinesi, vagon.

kabul taşıma yaratıcıları artık makine yapım ülkenin işletmeler ve yurt dışında, lokomotivostroitelnye ve araba yapım santralleri, çelik fabrikaları bulunmaktadır.

Rusya'da ilk otomobil 18. yüzyılın ortasında üretmeye başladı. Bağımsız bir sanayi sektörü olarak, demiryolu taşıt 18. yüzyılın 40'lı ortasına tahsis edilir. Petersburg Moskova'dan demiryolu gövde yolunun yapımı ve bu Alexandrovsky döküm mekanik tesis Leningrad'da izole edilmiş yol görevlisinin arabalar sağlamak olsa da.

o zaman demiryolu ana özelliği vagonlarının fazla insan taşınması için tasarlanmış olmasıydı. Inşa edilen bir banliyö randevu çalışan bir kural, binek arabaları,. Onlar sadece oturma tuvaletler, dolaplar ve hatta yatak yoktu.

ilk araba ahşaptan yapılmış iki aks, çerçeve ve vücut idi. Onların bağlantı bir zincir oldu. Günümüzde önemli ölçüde farklı o zaman yolcu taşımacılığı için demiryolu araçları.

Demiryolu sektörünün gelişmesi için bir sonraki uyaran 1861 yılında reformlar yoluyla feodalizmden kapitalizme Rusya'nın geçiş olmuştur. 1863 yılından bu yana iki eksenli yapısını kullanarak otomobil üretimine başladı.

için açık bir taşıyıcı ve porohovoz ve araba - 1859 yılında Alexandrovsky fabrikasında modern bir gondol gibi göründü patlayıcı.

Aynı zamanda, ihtiyacı nedeniyle bozulabilen malları (gıda, çoğunlukla) taşımak için, bu demiryolu izotermal çıktı.

1875 yılında varyant "normal boyutlu" (6400 * 2743 mm) aynı türdeki tüm örtülü vagon getirme konuştu Demiryolları Bakanlığı (MPS) bir kararname yayınladı. Bu askeri teçhizat büyüklüğüne ve birliklerin Toplu ulaşım araçları ile belirlenir.

90'lı yılların ikinci yarısından beri. bir artış olduğu endüstriyel üretimde, çıktı yenilik haddeleme demiryolu yapımı, genişlemesi ile sonuçlanır. toplu olarak taşınması için vagonları için artan talebi. Bu tür üretim önemli ölçüde artmıştır.

1880 yılında, Büyük Mytischi'ye köyü yakınlarında Mytishchi'daki Taşıma İşleri inşa etmeye başladı.

1896 yılında, inşaat Üst fabrika otomobillerin yapımı başladı.

1897 yılında mühimmat kutuları, saha mutfakları ve tropik kuşu üretimi için araba yapım fabrikasında dönüşmesi.

engin ülke sadece tek bir amaç bitkileri ortaya beri - taşımacılığında devletin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitededir, mükemmel haddeleme stok oluşturmak için.

Şu anda, arabaları ve lokomotifler sayısı ülke için yeterli denebilir, ancak bu teknik bakımından düşünmek iyi olmalıdır. Mutlu bir: salgının beri bu tür inşaat teknolojisi herhangi yıl kesintiye değildi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.