Ev ve AileÇocuklar

Tasarımcı Sluban: yorumlar. Diyagramlar ve montaj talimatları Sluban tasarımcılar

Çocukların, öğrenmek, geliştirmek ve oyunda dünya hakkında bilgi aslında tüm bilinmektedir. yakalamak eğlence denizde uzun süre çocuğun ilgi ve sevgi tutacak bir seçenek bulmak zor olmasıdır. Sonra basit oyuncaklar gadget'lar ve bilgisayarlar, ancak bu durum sevmez çoğu anne gel değiştirmek yeterlidir. Bu gibi durumlarda, ideal bir çözüm Sluban tasarımcı olurdu. Tamamen uzun düşünce ve arzularını yakalayabilir Bu eğlenceli oyuncaklar sadece erkek, kız değil, aynı zamanda yetişkin vardır.

çocuk oyunları markasının Analog "Lego"

Sluban yapıcı ( "Sluban") olarak tasarlanmış ve Çin'de inşa edilmiş ve Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya'da sattı. Rusya'da Tedarik oyuncak 2011 yılında başladı. Şirketin bugüne kadar aralık stokta 1000'den fazla puan var ve sürekli genişlemektedir. özellikleri "Sluban" çevrimiçi mağazalarda popüler bir emtia yaptık - plastik parça ve bileşenler, popüler tasarımcıları "Lego", "Tuğla" ve diğer markalar ile uyumluluk, hem de küçük bir fiyat Birinci sınıf kalite.

Onu sürekli geliştirmek ve kullanılabilir nitelik ve yeteneklerini geliştirmek yardımcı bebeğinizle birlikte iyi vakit ve bağı için büyük bir fırsat - yarış organize etmek ve ateşe insanları kurtarmak için, tüm bir şehir veya istasyonları inşa, arsa setleri toplayın ve çocukları ile oynamak.

Yararları Sluban tasarımcı

 • temalar ve modellerin çeşitliliği;
 • Düşük fiyat;
 • yüksek kaliteli plastik, hiçbir koku;
 • ayrıntılı, net talimatlar;
 • parlaklık ve renkli, modern tasarım;
 • Oyun elemanları uyanıklığı ve oyuncağın canlılığını vermek;
 • diğer popüler markaların çocuk seti ile tam uyumluluk.

toksik olmayan oyuncakların Detayları, GOST tekabül ve kalite standartlarına sahiptir. kitleri güzel bir ek gerekli detaylar kaybı durumunda birkaç yedek parçalar olduğunu.

Sluban: tema

cetvel geniş ve çeşitli örnek sundu çünkü yaşı ve çocuğun tercihine uygun olarak düzenlenecektir uygun bir model seçin, bu kolaydır:

 • İl Serisi;
 • askeri teçhizat;
 • nakil serisi;
 • yarış;
 • robotlar ve transformatörler;
 • kızlar için tasarımcılar;
 • Çocuklar için ayarlar.

Çocuğun yaşına bağlı olarak, parçaların az sayıda oluşan bir dizi seçebilirsiniz. Ve fanlar ve ürünlerin eğlenceli hattının bu tür uzun süreli hayranları "Sluban" herhangi bir konuda meganabory hikaye sunuyor. Yeni satın almalar ile koleksiyonunu Yenileyici mümkün kızlar için "Pembe Koleksiyonu" prenses için bir metropol veya bir krallık montajı yapar. Tasarımcı heyecan verici bir rol oynayan oyunlarda topladığı oynayacak.

Çocuk tasarımcıları Sluban: kim ve neden onlara vermek?

Tasarımcılar - En iyi bebek hediyelerinden biri. Onlar geliştirmek:

 • ince motor becerileri;
 • hayal gücü ve mantıksal düşünme;
 • doğruluk, dikkat ve azim.

Önemli olan - yaşı ve çocuğun ilgilerine karşılık gelen bir model bulmaktır. Örneğin, ebeveynler onun beş yıllık bebek güzel ve güvenli bir hediye verecektir basit ve net Tasarımcı Sluban "Okul otobüsü" düzeni seçme ve parçaların sayısı 105 olduğunu. Önerilen yaş oyuncaklar kutu setinde işaretlenmiş, ancak çoğu durumda olduğundan biraz yüksek bir rakamdır. Yani ama bir otobüs değer önerisi "6+" ile ambalaj tasarımcısı, üzerinde toplamak ve dört ya da beş yıl çocuğa ilginç olacak onunla oynadığı açık vardır. ekipman küçük parçalar varsa, böyle bir yapıcı üç yaşın altındaki çocuklar için tavsiye edilmez. Bu bilgiler Oyuncağın ambalaj üzerinde veya satıcının sitesinde açıklamasında bulunabilir.

Bina kurucular Sluban için talimatlar nelerdir

"Sluban" her setine komple set bireysel parça ve bir bütün olarak tüm arsa montaj prosedürünü açıklayan basit ve ayrıntılı renkli talimatlar olduğunu. toplanması için prosedür sayılı illüstrasyonlar sundu.

parçaların depolanması için kutunun arkasında akıllı olmak taraftarların montajı için bir alternatif sunuyor ek bir düzeni vardır. Bu modeli yeniden birleştirmek istediğinizde durumlarda yararlı olacaktır, ama zaten kendi yolunda gidiyor ve bu oyuncakların geliştiriciler dışlamadı yeni fırsatlar gerçekleştirmektedir.

Hayatta vardır , öngörülemeyen durumlar kağıt kılavuzu kırabilir veya kaybolmak yüzden. o Sluban oldu Ama eğer devre tasarımcıları kolayca internette bulabilirsiniz. Çeşitli üretim modellerinin montaj meraklıları ve bu eğlence yayılmış ayrıntılı fotoğrafların fanlar ve videolar marka "Sluban" birçok bloglar ve forumlar vardır.

kurucular "Sluban" hakkında olumlu izlenimler genel bakış. kullanıcı yorumları

Sen Sluban tasarımcı çocuklarının satın geribildirim ebeveynlerin çok duyabiliyorum. İncelemeler genellikle olumludur. Temelde veliler çocuklarının olumlu duyguların bir fırtına neden olmuş arsa-rol-setleri kendisini oluşturmak ve eminiz. Ve belirtildiği gibi, fiyat memnun yetişkinler kendilerini, benzer oyuncaklar popüler lüks markalar daha üç kat daha düşüktür. Ayrıca Sluban malzemesinin kalite ve güvenlik kurucu yapılan ederiz. "Sluban" Diğer firmalar tasarımcıların parçalarla orijinal parçaların uyumluluğu çok memnun.

Pozitif yanıtların analizi mümkün açıklamasında belirtilmiştir en sık övücü şeyleri tanımlamak yaptı:

 • ürün rassypayutya sonbaharında.
 • Ayrıntılı talimatlar. çocuk bile bir yetişkin yardımı olmadan, montaj ustası edebiliyor.
 • toksik Resim hoş olmayan bir koku, alerjik reaksiyonlar vakaları mevcut değildir.
 • Uygun fiyatta artı yedek parçaların durumu.
 • Kapılar, kapakları, çatı hareketli, açılıp kapandı.
 • Tüm aile için eğlenceli bir eğlence.
 • Ayrıntılar uygun plastik torbalar içinde ambalajlanmış.

En yüksek Sluban güvenilirlik, özgünlük ve güvenliği için alınan sahipleri Designer puan.

"Sluban" setinde Olumsuz müşteri yorumları

yorum negatif renklenme olan tasarımcı Sluban satın Kullanıcılar, daha az yaygındır. Burada olayları eleştirilere maruz kalan, şunlardır:

 • Bazı bölümler çok sıkı bağlı olan ve kesildi.
 • ambalaj çocuk oyun yapıldığı karton, çok ince ve kolayca yırtılmış.
 • Sadece toplamak daha az ilginç oyna.
 • Bir otobüs veya troleybüs olarak toplanan bir oyuncak binmek, bir kayıp olmaksızın mümkün değildir. Bir şey mutlaka, yani zayıf bağlanma elemanları kaybolur.
 • Ambalaj görüntüleri isteğe konuda satın alabilirsiniz reklamcılığın bir sürü içerir. Bu kutunun içinde o hayalini kurduğu şeyin bir bölümüdür hayal kırıklığı çocuk.

Bu pozisyonların listeleri sosyal medya sitelerinde onlar hakkında değerlendirme analizine dayalı pozitif ve negatif ifadeler mal alıcılar "Sluban" yansıtmaktadır. Sadece olumsuz görüşler olduğunu belirtmekte fayda vardır. eleştiri dile getiren oyuncak kullanıcıları nitelendiren plastik parça, fikirlerin özgünlük ve malların demokratik fiyatının güvenliğini takdir, tasarımcı ortalama puanları ayarlayın.

Sonuç

Tasarımcı Sluban çocukları memnun edecek büyük bir satın alma işlemidir. Bu oyun, pozitif duyguların çok verir geliştirir ve çocukları ile zaman anne geçirmek eğlenceli ve kullanışlı olması için ek bir fırsat sağlar. Satın alma setleri "Sluban" Aşağıdaki durumlarda tavsiye edilebilir:

 1. Arama gelişmekte ve ucuz oyunlar.
 2. bütçe seçeneğin belirlenmesi.
 3. Tüm parçaları kitinin tam güvenliğini garanti edin.
 4. Diğer markaların mevcut kopya ek olarak ucuz bir tasarımcı satın alın. Tam uyumlu unsurlar.

Uygun bir arsa seçimi bebeğinizin zengin çeşitler hattının tasarımcılarının "Sluban" bir dizi, sen kullanıcı geribildirim gelen modeli önizleme talimatları ve montaj şemalarını görebilirsiniz. Ülkemizde bu markanın popülerlik sayesinde hızla kendi ve üzerinde herhangi bir ürün hakkında kendi sonuçlara kolaylaştırır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.