SeyahatYol tarifi

Jeleznovodsk: konumlar ve tatil

Kuzeyde Kafkas Mineralli Suların (bölgede eko-köyü) yeşil çare Jeleznovodsk olduğunu. Şehir dolayı maden suyu kırmızı paslı renk adını aldı. Köyün inşaatı 19. yüzyılın başlarında başlamıştır. O zamana kadar, bu Kazak yerleşim tarafından işgal edildi.

Sıcak, ama ateşli ısı orada. Güzel doğa, çevre kirliliği alanlardan uzak, hava, oksijen, doygunluk ve uçucu üretim - ve Jeleznovodsk karakterize edilebilir tüm avantajları değildir. Şehir yardım tatil değil tıbbi sadece, aynı zamanda bilgilendirici olun.

Küçük bir kasaba, görmek şey var - Jeleznovodsk rağmen. şehrin ana turistik Slav kaynağı dahil maden suyu kaynağı vardır. Bu sıcaklık 55 dereceye ulaşır. çare olarak sıcak olarak kabul edilir. Bu su birçok hastalığın tedavisinde kullanılır. Jeleznovodsk, çekicilikleri etrafında baktığınızda, Smirnovsky kaynağını ziyaret edebilirsiniz. Onun yönü - gastrointestinal sistem ve metabolizma hastalıklarının tedavisi. kaynağın adı adıyla aynı adı taşıyan ünlü doktor almıştır.

Ama içmeler - hepsi Jeleznovodsk değil. Turistik bir liste Dağı Demir dahil diğer konumlar, bir dizi içerir. zirvesine tabanından itibaren uzunluğu 3 kilometreye kadar olan Terrenkur yoludur. onun dibinde 4 kilometrelik asfalt yol uzunluğu çapı boyunca yatıyor. en az bir gözlem güverte ile donatılmıştır.

Gezi yakın parkın tedavisi, orta kesiminde yer alan, Puşkin Galeri kabul Buhara Emiri sarayı. Harici olarak, bina bir masal kaleyi andırmaktadır. Şimdi burada beldelerinden biridir.

Jeleznovodsk kentinde etrafa turistik Jeleznovodsk parkı gibi ilginç bir yer ile takviye edilebilir. Bu Demir Dağları'nın doğu tarafında yer almaktadır. Bu 1825'te kurucu tarihi olarak değerlendirilir. Süs göle doğru kaynaktan Smirnovsky aşağı açar Cascade merdiven dikkat etmek önerilir. Bu 1935 yılı tarihli. Sen Lermantov sokak ve ev Karpov üzerinde bulunan şehir ve yerel tarih müzesi ziyaret edebilirsiniz. Bu tesis - Lermontov'un hayatında sayfa. Onun düello gitti buradan idi.

Birçok seyahat acenteleri mevcut Jeleznovodsk kuponları. Onların fiyatları 1.000 ila 4.400 ruble arasında değişir. Onlar balneogryazelechebnitsu için bilet düşük maliyeti var. Temelinde temel balneofizioterapevticheskie spa uygulamaları yapılır. Biraz daha fazla değer Oakwood tatil gezileri bulunmaktadır. Bu Jeleznovodsk Park yakınında, Demir Dağları'nın batı tarafında yer almaktadır. Onun toprakları kendi maden suyu pompası odasıdır.

popüler tatil beldesi güvenle sanatoryum isnat edilebilir için Thalmann (Jeleznovodsk, Lermontov str. 2A). Burada ana odak mide hastalıklarının tıbbi tedavi olarak kabul edilir. Ayrıca, işlem amaçlı metabolizmayı, geri sinir ve kalp-damar sistemlerinin hastalıkların tedavisini. analizler 50'den fazla çeşidi vardır gerçekleştirilir. tıbbi prosedürler Çamur tedavisi listesi sülfat alüvyon çamuru kullanılarak içerir. prosedürün bir parçası hidro maden suyu, banyoları, inhalasyon içerir. sanatoryumun yapılardan biri Buhara Emiri kalesinde yer almaktadır. Misafirler günde üç öğün sunulmaktadır. Bir çare altyapı boş vakit ilginç harcamak sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.