OtomobilArabalar

VAZ 11113: manevra ve yakıt tasarruflu araba

Japon Minicar Daihatsu Cuore prototip VAZ 11113. 1980 salım esas alınmıştır Bu microcar kabul edilir, bu nedenle deneyimsiz sürücüler genellikle ulaşım ithal araçlarla "Oka" yerli karıştırmayın.

AvtoVAZ'ın dış tasarımı değişmedi ancak şasi ve motor sıfırdan geliştirdi. Tüm süreç Sovyetler Birliği'nin sakinleri yeni araba yirminci yüzyılın seksenli yılların ortasında değil gördü ki, bir kaç yıl sürdü ve sonunda yakınındadır. Togliatti küçük bir araba beşiği olarak kabul ve Serpukhov ve Yarçallı edilir - evlat edinen ailelerin VAZ 11113.

Bu küçük, şaşırtıcı çevik araba hızla büyüyen şehirler için tasarlanmış, böylece sadece grubun idari binada çalışmış olanlara değil, aynı zamanda sıradan vatandaşlara tatmaya geldi. Düşük fiyata öyle bazıları, teşekkür için, ilk aile aracıdır. Hediye seçeneği savaş gazileri denilen bu makine, düşmanlıkların ve tasfiye edenler katılımcıları Çernobil nükleer santralindeki patlama.

kârsız araba kanıtladı olarak 1995 yılında VAZ 11113 Hissedarlar Kurulu kararı, varlığını yitirmiş. Ancak, bu konuda unutma: şimdi Rus yollarda bu özel bulunabilir arabanın markasını, ancak sürüm düzeldi.

İki araç sahibinin otomobillerini test etmeye karar verdi. Çok yakın bile duymadı bunlardan biri iki araba vardı ayar neyi VAZ 11113 "Oka" sessizce kaldırıma durdu ve cilalı kardeşine yakın ezilen yaratığın görünüyordu.

İlk çalışma standart araç geçti. Alçakgönüllülükle salonu, ucuz gelişme. onlar uzayda dahil her konuda tasarruf hissediyorum Hoş bir duygu. Korobchenko Muhtemelen kurbağa "Oka" Prens Ivan geldi.

Ama ikinci araba yarışma dışı olmuştur: hayır ivme gergin, sıkışık ve kabin tehdidi. Tüm bunlarla sıkmak deneyin eğer Ayar, harikalar yaratıyor.

ustalar için küçük boyut bir engel değildir. Sandalyeyi yerine eğer, düzeltmek kolaydır. Çıngırak yolcu bölmesi, gövde ve kapı ısıtarak düzeltilir.

hizmet merkezleri çalışanları tek şeyle birleşmiştir: Tüm VAZ 11113 eksiklikleri için, özel bir onuru vardır. Runabout manevra kabiliyeti o oran bile Mercedes verecek şekildedir. "Bebek" Dönme yarıçapı onu serbestçe Modern şehirlerin dar yollar manevra için izin verir.

de, küçük yakıt, motor yağı tüketen: Pro özel bir ekonomidir. Kore SUV yerli oto görünümünü verirseniz, örneğin, Kia Sportage, kıskanç bakışlar sadece Rus yaya atmak değil, aynı zamanda Batı Avrupa sakinlerini şımarık olacaktır.

Motor VAZ 11113 kez tamamlanmıştır. İlk motorlu roverovsky dört silindir vardı. Karbüratör kam mili Bu düzenleme, iki dengeleyici eleman tahrik dayanıyordu dişli.

silindir bloğu olup bu nedenle, sevecen sahipleri iyi durumda hala, sfero döküm. çubuklar için kaliteli çelik ve dövme geliştirilmiştir bronz burç için temel olan özel bir kompozisyonu.

Yirminci yüzyıl "Oka" Kuduz dışkı çağırıldı, ancak bu esasa olumsuz etkisi yok. Ancak, ateşleme sistemi ile bir tamirci aynı iki kıvılcım bobini yerine düşünmüyordu kadar uzun süre acı vardı ama gelen VAZ 2108.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.