Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Uyurken ne bir rüya yenir? rüya yorumunu

Bir kişinin görürse azından bir hayali yemeye başladığında, bu vizyon yorumlanması bakmak zorunda, sen uyandığında emin olun. Oldukça ilginç ve anlamlı olabilir.

çorbayı

ilk şey bu vizyonun anlamını dikkate almak istiyoruz. O rüyada çorba yemeye gider gibi bir kişi, görürse, bu onun sevgilisi (veya sevgilisi) bir ayrılıktır. Ama bu vizyon hayalperest yeme sırasında rahatsızlık yaşadı sadece değeri vardır. Ayrıca, bunun nedeni kalkış ayrılmasını ve diğer büyü olabilir. Ve yatıştırıcı kesin bir tanımını vermeyin - hayalperest bırakmak ya onun arkadaşına olurdu eğer.

Bir adamı yemeye çorba ne tür dikkate almak da önemlidir. Kulak - kar, açıkça vardır. Ama çorba - neşeli olaylar ve eğlence. üzüntü ile - köfte ile Çorbası. onun sağlığını iyileşmek için - Sadece bazı belirtilmemiş sıvı yemek yemek. dinlenme ve barışa - çorba Tanık. kız bir rüya olsaydı, o ona büyük bir aile hayatı vaat harika işareti, sadece harika, mutfakta meşgul ve bu yemek hazırlamak. kocası aşağı aşçı ve uşak için, hepsini sağlamak mümkün olacaktır çünkü o barındırma evli ev, gerek olmayacaktır.

Bir erkek tek başına ve çorba emici için bir iştah ile gördüğünde, yakında evli ya da nişanlı yerleşmek olacağı gerçeği. Özellikle muhteşem düğün çanak çok sıcak ve inanılmaz lezzetli olsaydı vardır. Yani bu bir rüya ne yemek uykularında.

çikolata

tatlı ve lezzetli ne olabilir? Bir vizyon olan bir kişi çok hoş, rüyada çikolata yemek zorunda. Ve bunun yorumlanması aynıdır. Ne bu rüya kitap hakkında söyleyebilirim? çikolata ürünlerinin bir rüya yiyin - zevk ve herhangi bir çaba olmadan herhangi bir sorun hızla çözümü için hoş bir eğlence olduğunu. Bu vizyon sözde kendileri tarafından çözülür sonra tüm deneyimler, hoş olmayan durumları ve olumsuzluklar var.

Eski bir göre rüya kitapta bir rüya yemek çikolata - bu başka bir şey. Bu vizyon yukarıdan bir işareti olarak açıklar. Bir adam bir rüya olsaydı, o zaman o çok ihtiyacı olanlara yardım sağlamak gerektiğini çikolata yiyor. Belki hayatı ihtiyaç biridir. Değilse, soranlara yardım çöp olmamalıdır.

bu malzeme durumunu iyileştirmektir - Ama çikolatalar vardır. Belki bir kişinin karlı bir ortak olacaktır.

salata

Ve bu bir vejetaryen yemek demektir? Ya bu bir rüya salata yemek ne anlama gelir? Boş hayal kırıklığı, güçlük ve sıkıntı sembolü - Yani, kayda değer ilk şey salata. Bir kişinin yedi Ama eğer, sadece yararlanacaktır koşuşturma etmektir. Kendini gördüğünde, meşgul Bu yemeğin hazırlanmasında - bu fanın görünümü var. Ancak şimdi bu iyi ve nazik, ama boş ve kavgacı olmayacaktır. Uzun ve verimli bir ilişki sayamazsınız için çünkü.

Ama et salata üzüntü ve minör kavgaları vaat ediyor. O yemeğin her zamanki sebze, (Bile tuz ve yağ) başka bir şey değildir bakın - bir hastalık veya hayalperest çevreleyen insanlar gelecektir anlayış eksikliği vardır. Bir kişinin masaya önünde bir salata vardı Ama eğer akrabalarından biriyle ciddi bir konuşma için hazırlanan ya da sevilen edilmelidir. Ve bu konuşma sevinç değil getirecektir.

meyve

üzüntü ve sorunlara - sebze Hakkında öyle söylendi. Ama meyveler - büyük sevgi ve genişletilmiş aileye. Dahası, yorumlama erkek hem de kadınlar için aynıdır. tüm iyi olacağı kesin - ailesine eklenmesi beklenmiyor Ve eğer sadece aile hayatının tema hakkında sessiz olabilir. Evlilik kesinlikle uzun ve güçlü olacak ve çift birlikte mutlu bir hayat yaşayacak. Ve meyve olacak daha tatlı, daha genç insanlar birbirlerini sevecekler.

pizza

Bu yemek en popüler lezzetleri biri çağrılabilir. Herkes pizza seviyor! Bir vejetaryen, peynir, et ve hatta tatlı: Sonuçta, her şey olabilir. Yani bir pizza rüyasında görmek üzere sık sık mümkündür. Ye - çok iyi bir işaret değil. Bu yemeğin Yeme nedeniyle biraz anlamsız davranışlara insan geçeceği tahmin sıkıntıları vaat ediyor.

o aniden pizza yedik ve eğer düştü - bu onlar birlikte bir düğün ve mutlu bir hayat olacak kiminle çekici ve sevimli genç erkekler ile bir toplantı. genç bir bayan Evli veya bir başkası bu vizyon uzaklardan gelecek olan tutmaya vaat ediyor. Bir yabancıyla pizzacıda bir tabak vardır - büyük dikkatle ele alınması gereken bir şüpheli çok değere ve önerileri.

o hayatınıza düzen getirmek için zamanı olduğu gerçeğini - Pizza kesin. Bu yukarıdan bir işaretidir - Ama agresif yemeye tutkuyla, hızlı kollarını ve kırmak için. Bu vizyon bir kişinin güvenini kazanmak ve "kazmak" başlar öneriyor. Ancak bu şekilde istenilen sonuçları elde edersiniz.

sandviçler

Rusya'da belki de en popüler kahvaltı. Rüyada sandviç yemeye ne anlama gelir? Bu hoş harcama yaptığı zamandır. Ayrıca, bir kişi iş için yakın gelecekte karlı tekliflerde beklenebilir. Ancak, faaliyetlerin zor olacağını sağlamak için hazırlanan, ancak ödenmesi gerekmektedir. Tüm çabalar yeterince çalışmaları için ödenecek hiçbir kuşku olamaz.

Bir kadın bir sandviç hayalleri zaman - kişisel cephesinde rakip ortaya çıkmasıdır. o yemek mümkün olsaydı - o rakip kazanmak mümkün ve çok çaba koyarak değil, kolay olacaktır. siyah ekmek yapılmış bir sandviç yiyin - bu hedeflerine ulaşır önce ne yazık ki bir kişi sahip olacak hayal kırıklıkları ve engeller hayatta yüze. sucuklu sandviç genellikle diğerlerinden başarı ve dikkatine hayal ediyor. üzüntü, hüzün ve depresyona - peynirliden. doldurma bir balık olsaydım - insanlar onun girişimin yardımıyla elde edeceği esenlik etmektir. Bir jambon genellikle en tutkulu arzularına tüm tatmin edecek şekilde bir rüya.

şarküteri

Havyar - En pahalı lezzetli ve popüler incelik biri. Yaşlı adam bu yemeği yiyor rüyalar zaman, ayakta kalamaz. Onun bir güvenli, huzurlu ve uzun yaşlılık, hangi duygulara yer yok, değil karışıklık olacak.

hayalperest kendini gördüğünde, havyar yiyor - hızlı zaferdir. Neredeyse her şey ile ilgili olabilir: özel yaşamı, iş, vs. Ama bir incelik havyar olduğu gibi eğer, sevdikleriniz ve kişinin arkadaşlarından ayrılması için hazırlamalıdır ... Şık bir tablo için yumurta yiyin - büyük olay için.

iyi bir işaret - hayalperest havyar için sırada ise, endişe etmeyin mümkündür. Genellikle maddi durumunda bir iyileşme vaat ediyor. havyar hayal Kız mutlu olabilir (ya da endişe - burada kişinin bağlıdır) - muhtemelen hamile.

Ne tatlı bir rüya mı?

Genellikle, birçok rüya kitaplarında gıda özel hayatında ve kariyerinde başarı simgesidir. Bu canlılık, başarı, bilgelik ile eşanlamlı, aslında, olduğunu. Ancak, her hayal kitap - bu noktada kendi yorumunun. Tatlı, örneğin, çikolata ve kek ve hamur işleri çeşitli terslikler bekleyebileceğinizi söz. Ve onlar yakın arkadaşları ve yoldaşları kabul edildi o insanlar ile ilişkilendirilir. Muhtemelen, onlar ihanet gitmek için utanç olmayacaktır. Rüya kitap yakından kendi sosyal çevresi ile ilgilidir ve dikkatle arkadaşlar seçin önerir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.